1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס לפני בדיקות דם/ניתוח

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י endpoint, ‏21/8/14.

1. endpoint

endpoint חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עומד לעבור בקרוב ניתוח שכולל הרדמה מלאה, ולפניו אמור לעבור גם סדרת בדיקות דם כגון: ספירת דם, כימיה של הדם, תפקודי קרישה ובדיקת דם כללית. נוסף על כך, אעבור בדיקן שתן כללית.
    לגבי הבדיקות עצמן, אם אני אעשה לפניהן, יש מצב שיזהו בהן thc? (למרות שהן לא באמת "בדיקות סמים" מפורשות).
    מה לגבי הניתוח וההרדמה עצמה? בהוראות שקיבלתי נאמר שמוטב להמנע מעישון (טבק) כמה שיותר זמן לפני, אבל יש כאן משמעות מיוחדת לקנאביס?

תודה

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    לא משנה מה יגידו לך פה אל תיקח את זה כהמלצה רפואית.

לגביי חשש פלילי - אין.
    רפואי - לא יודע אבל כנראה שלא (אני יודע שמעשני קנאביס מגיבים פחות טוב להרדמות).

3. endpoint

endpoint חבר חדש

לייקים:
    0
    יש איזשהיא המלצה לגבי כמה זמן לפני כדאי להפסיק? שבוע? שבועיים?

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חלק גדול ממשתמשי הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם חיים בין ביתם הפרטי לבתי החולים. בין ניתוח לניתוח ובין בדיקת דם למישניה, הם מעשנים, תהיה בטוח. אתה רק יכול לציין לרופא המרדים בשיחה שלו איתך לפי הניתוח כשהוא ישאל אם אתה משתמש בחומרים כלשהם / תרופות וכדו', תציין- "כן, קנאביס".

5. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    כמו שאמרו לגבי הפלילי, אין לך מה לדאוג. זה לא מעניין אותם.
    לגבי העישון ככלל, מומלץ להפסיק כשבועיים לפני (אולי יותר אפילו... תבדוק) על מנת למנוע מכמה שיותר רעלים להיות בגוף וכמו כן מחשש לזיהומים.
    כמו כן אם מדובר בהתאחות של עצם, עשן מדלל צמחית עצם.

בגדול אין כאן סיכון גדול באמת. אבל עדיף להפסיק לפני רק בשביל השקט הנפשי...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!