1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרושם שלי ממכשיר ואפוריזר מסוג vg

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mentol, ‏20/8/14.

1. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    קניתי מכשיר פייפ אידוי, לא מקטרת. מסוג vg עץ כזה..
    התחושה שלי היא שלא נוח, שורף לעיתים, די מגעיל ( עשיתי רק ירק ) והכי חשוב חברים הסטלה: דבר ראשון אין את הכאפה כשהיא באה בהתחלה והסטלה באה חלש ואני אישית לא מרגיש ממש "היי" .. אפילו לאחר 5 שאכטות ארוכות.
    אני חושב שאם כבר מכשיר אידוי ( שמבלי לנסות אני חייב לציין ) אז רק pax או volcano יש אותו במיני ובמוגדל..
    הבעיה היחידה איתם שזה די יקרררר ואני לא יודע מה עוד.. לי בדוק יהיה גם כזה או שלפחות אנסה. למרות שאיך מישהו אמר לי: "טיפול חנייכים שרק הרופא יסתכל עוד מלפני שהוא עשה משהו בכלל יכול לעלות 600 שקל."
    *מכשיר כזה מהטובים. מחירו ינוע בין 1500-5000*
    זהו זו דעתי :)
    שמחתי
    נ.ב פרסמו את זה ככתבה אם באלכם

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    גם וופורייזר במיליון שקל לא ייתן לך את תחושת הסאטלה המוכרת מעישון. שכח מיזה אחי. אידוי זה אידוי. וההשפעה בהתאם.
    גם בוופורייזרים של וולקנו הפלנטי והוולקנו עם השקיות אין תחושה שמתקרבת לעישון, רק אם תשלב אידוי עם עישון זה יכול להיות מספק לגמרי, או שתעבור לאידוי בלבד ואחרי תקופה זה יעשה את העבודה . אם תחפש קצת בפורום תראה שכבר דנו בנושא בעבר.

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    ה-vg הזה שורף. לחבר היה כזה..
    ובהחלט מדובר על סטלות שונות.

4. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    יש לאבא שלי את המכשיר הקטן הזה שעולה איזה 800 שקל הקופסת עץ בגודל מלחייה הזאת וגם זה לא מביא סטלה כמו שאתה רוצה המאדים לדעתי זה יותר למי שמעשן בתור תרופה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!