1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנות מסילקרוד שעברו לכם במכס

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Exploring, ‏8/8/14.

1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    Eurosupply לחשיש (רק הביצים האפגניות, ה00 איכותי אבל סטלה חלשה לפי סקירות), BioCanna לירוק (חמישה ימים לישראל! [רשום לו בפרופיל]). לBIO נגמר הגידול הנוכחי והוא אומר שהוא יחזור למכור כנראה בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר.
    אם בא לך מוכר אחר תברר הרבה לפני שאתה קונה כי אלה חומרים ממש בעייתים. גם יש להם נפח, גם יש להם ריח חזק וגם אפשר לזהות אותם כסמים לא חוקיים על המקום. השיטה היא להריץ קודם חיפוש עם שם המוכר ואחרי המילה STEALTH ואז לקרוא תגובות על הסטילת' שלו. טיפ כללי לגבי הזמנה: אל תזמין מהולנד אף פעם, תמנע מלהזמין מארה"ב\קנדה אם אפשר, הכי טוב זה להזמין מגרמניה או מדינה אירופאית אחרת שהיא לא בריטניה (אין בעיה עם בריטניה, פשוט לוקח לדברים הרבה זמן להגיע).
    מCORNETTOS למשל אל תזמין אף פעם, אני יודע שהמחירים שלו ממש מפתים אבל בפורום אומרים שהוא לא מספיק משקיע באריזה שלו וזה הדבר האחרון שאתה רוצה. יכולה להישרף לך הכתובת או במקרה יותר גרוע סמויים יכולים להגיע אליך הביתה.
    אתה מוזמן לשאול עוד שאלות אם בא לך, אני שמח לענות :)

#21 God, ‏22/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/8/14
  2. Exploring

Exploring חבר חדש

לייקים:
    0
    תגובתו:
    ...

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    הכוונה שתהיה תפיסה במכס ותקבל מכתב שאומר לך שמכתב שהגיע אליך הוחרם, אבל שהמשטרה לא תעשה לגבי זה שום דבר. אם זה קורה לך אתה לא יכול להזמין עוד דברים לאותה הכתובת (לפחות לא בזמן הקרוב) כי הכתובת כבר מסומנת במכס, או במילים אחרות "שרופה". המכתב הזה שמקבלים על תפיסה נקרא בארה"ב love letter או pink slip, את האמת שאני לא יודע אם גם בארץ זה עובד ככה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!