1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נושא הקנאביס הרפואי באתר

הנושא בפורום 'פנייה למנהלי הפורום והאתר' פורסם ע"י ציון, ‏24/8/14.

1. ציון

ציון חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב למנהלי האתר,
    קודם כל אני מעריך מאוד את העזרה שלכם בתחום הקנאביס והפצת הבשורה של סגולותיו.
    אבל כמו בכל דבר טוב יש גם דברים פחות חיוביים שכדי להשתפר צריך מבקרים שיצביעו עליהם. אחת הבעיות הניכרות ביותר בעיניי באתר היא הקנאביס הרפואי.
    אג'נדה מרכזית של הפורום ובכלל הוא לגרום לאנשים לדעת שהקנאביס יכול לעזור להם, ולהגיע להבנה בנוגע לדרך שבה הם יכולים לקבל את תרופתם.
    אני בטוח שישנם הרבה גולשים קבועים באתר שיודעים הרבה בנושא הזה, אך רובם מתקשים לעזור הלכה למעשה לאנשים לקבל את הקנאביס כתרופה, ולכן הם מעדיפים שלא להגיב סתם,
    נוסף על כך שכל מקרה לגופו ובבירוקרטיה כמו ברפואה, כל אחד דורש טיפול שונה - ולא מספיק לקרוא כמה כתבות מושקעות שלכם.

אז עצתי הכנה היא למצוא פתרון לבעיה הזו, שאין טיפול ישיר ראוי בתתי הפורומים היעודיים, ואנשים חיצוניים שמכירים את האתר לראשונה,
    ונוצרת להם התקווה שיימצא מזור לצרותיהם, מבקשים את עזרת הגולשים וברוב המקרים לא מקבלים תשובה שיכולה לסייע להם ובהרבה מהמקרים,
    כתוצאה מהתנועה הדלילה בתתי פורומים אלו (יחסית לתנועה הערה של בפורומים לשיחות כלליות), לא מקבלים תשובה כלל.

חשבתי כבר על כמה פתרונות, כמו עידוד כניסת מתנדבים - רופאים, עורכי דין ועוד, שיגיבו בצורה שוטפת בזמנם הפנוי.
    נתון שאני דווקא רוצה להודות שהוא חיובי מאוד ואני מעט מופתע מכך הוא מהריאליות של המשתמשים שכותבים בפורום של השגת אישור והידע המוקדם שלהם.

שבוע טוב לכולם ואשמח תמיד לעמוד לעזרתכם בשיפור הדרך למטרה :)

2. פרחירוק

פרחירוק קנאביסט

לייקים:
    0
    כל הכבוד ישר כוח!

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    תודה! נקח זאת לצומת ליבנו .

4. פרחירוק

פרחירוק קנאביסט