1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בבקשה חייב עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Handasaxx, ‏15/9/14.

1. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים ... אז ככה הסיפור שלי הוא כזה ... ליפני 4 חודש אני וחבר עישנו חשיש לאחר שכבר התנסיתי עם ירוק ונייז גאי פעם או פעמיים ולא היה לי כלום . כאשר החבר הביא לנו את החשיש הוא שרף לישנו יהביא לנו , אני וחבר עישנו 2 גויי אים וקצת יותר ולא ממש הרגשתי משהו , לאחר שעה שעתיים חזרנו לבית ושנינו פשוט הרגשנו זרמים ברגלים ותחושה של פחד ופאניקה ותחושה של הקאות, לאחר כמה ימים הרגשתי סבבה אבל עדיין הייתה טיפה הרגשה בגוף , אבל לא ייחסתי לזה משהו , לאחר חודש התגייסתי לצבא ולילה ליפני הגיוס פשוט התקיף אותי את אותו ההתקף שהיה לי באותו הלילה הרע , בלי שום סיבה זה בא , מאז אני כבר 3 חודש בצבא ובהתחלה נכנסתי טיפה לדיכאון חרדה חוסר חשק לצאת ואפילו בבית לא הרגשתי טוב , עכשיו אני לוקח כדורים שנקראים רמוטיב 500 ואני מקווה שזה קצת יעזור לי , בכל מקרה הבעיה שלי זה שאני מרגיש ניתוק בראש טיפה ולא ממש מחובר , הבנתי שיכול להיות משהו הפרעת דפרסנוליזציה משהו כזה , בכל מקרה אני פוחד שבאמת קרה חי משהו ואולי נדפקתי או משהו ואם ההרגשה של הניתוק יעבור כי זה כבר תקופה , מה אתם בעצם אומרים שקרה ? מי שבאמת יעזור לי וינסה אני יודה לו מקרב לב חברים

2. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי עישנת בתקופה לא כל כך טובה יש כאלה שרגישים לגראס ותוצריו ופשוט כמו באסיד לקחת אותו בזמן שאתה ללא תחת לחץ אולי שילוב של לחץ נפשי הביא לטריפ רע

3. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    ומזה אומר? שכל החיים אני ירגיש ככה רע וחרד? רציני קרא לי משהו? באמת אני מצטער ופוחד אבל ההרגשת ניתוק בראש בלתי נסבלתואני חושב על זה המון

4. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמה זה הכל בראש אתה שולט בזה רק תחפש איך לשלוט בזה תצא יותר תעשה דברים שאתה אוהב אני מאמין שתחזור דנדש

5. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה שאתה מרגיע נשמה, אתה אומר זה אני מרוב מחשבות ודאגות הכנסתי את עצמי לזה? כי באמת היו ימים שהייתי בדיכאון וחרדה , אולי זה גם בגלל שאני בצבא אבל לא יודע אני מכיר את כצמי וחושב שזה נגרם בגלל העישון

6. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי קנאביס לא עושה נזק לטווח הרחוק אתהיכול להיות רגוע פשוט תחשוב טוב יהיה טוב :cool:

7. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי הקטע שזה היה חשיש מהחשיש נגנסתי לסוג של פרמויה וחרדה והרגשה רעה ואני חושב שנלחצתי מזה ואני חושב על זה המון כאילו זה משהו רע ועשיתי לעצמי משהו ואני מרגיש תחושה של ניתןק בראש

8. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    העישון ידוע בתור פוגע בזיכרון בטווח הקצר הניתוק שאתה מרגיש זה הפגיעה בזיכרון וקשה אפילו לעקוב אחרי מישהו בשיחה זה יעבור את זה כולנו חווים ולומדים איך לתמרן אחי זה מהלחץ לך תעשה פרצוף במראה ותחזור עם חיוך :rolleyes:

9. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    רק על מנת להבין משהו, עישנת ורק אחרי שעה-שעתיים ההשפעה הגיעה לשיאה?
    ממש מוזר.. למישהו היה חוויה דומה?

10. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    לדעתי יש 3 אפשרויות:

1. זה לא היה חשיש (או שזה היה חשיש מעורבב עם משהו רע)- מנסיון אישי (של השכן שלי) חשיש לא גורם למה שתיארת, ובמיוחד לא לטווחי הזמן האלה. סביר להניח שזה היה חומר רע. אתה סומך על מי שהביא לך את זה? שמעתי סיפורים על דברים רעים שמערבבים עם חשיש, ובגלל שאין בקרה על מה מכניסים לחשיש שלנו (ותודה למדיניות ההפללה) אי אפשר לדעת מה גרם לזה ולמה לצפות.

2. זה לא בגלל החשיש- לפעמים שני דברים קורים בסמיכות, אבל אין ביניהם קשר של סיבה ותוצאה. שכח לרגע שעישנת, ותנסה למצוא סיבה אחרת למה שיכל לגרום למה שאתה מתאר. כתבת שניסית נייס. אולי מאז משהו אצלך נדפק (ולפעמים מספיקה פעם אחת), ומכלול של ארועים שקרו בחייך, הגיוס לדוגמא, גרמו לך להרגיש את מה שתיארת, בלי קשר בכלל לפעם ההיא עם החשיש.

3.זה לא היה רק בגלל החשיש- יכול להיות שהיתה לך נטיה לבעיות שתיארת (זה יכול להיות משהו נפשי, גנטי, אולי גם בגלל הנייס גאי, וכו') והחשיש פשוט נתן עוד דחיפה קטנה כדי שהבעיה תתגלה. יש הנחה שקנאביס גורם לאנשים עם נטיה לבעיות נפשיות להתפרצות שלהן?

כתבת שעישנת לפני 4 חודשים, ז"א שבאופן קבוע אתה מרגיש חרא לאורך כל הזמן הזה?
    ד"א, עישנת ירוק מאז? אם כן, זה עזר?

תרגיש טוב!

#10 HIppieVan, ‏15/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏15/9/14
  11. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    לא עשינתי לא שתיתי מאז ואפילו סיגריות לא עישנתי , אני פשוט מרגיש ניתןק בראש כזה וראייה מעורפלת כזה הראש לא בפוקוס קשה להסביר את זה ובאמת שבדלל זה אולי אני פוחד , אז שנגיד ניסיתי נייס גאי ליפני יותר מחצי שנה זה לא עשה לי כלום וגם ירוק פעם אחת גרם לי רק לצחוק , אבל שעישנתי את החשיש שלזרתי לבית היה לי הרגשה רעה של פרנויה וכאלה ואז בערך אחרי חודשיים התחלתי להרגיש ניצוק וכאלה בראש , השאלה שבאמת מפעם אחת של ניסיון אם זה יכול להיות שדפק אותי בראש למשך החיים? כי אני לא יודע אם זה מיזה או מהגיוס והכול הצטבר לא יודע מה לעשות

12. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    שמע זה כל כך מסובך, ורק אתה יודע מה באמת קרה, כך שעדיף להפסיק לחשוב איך זה קרה, ולהתחיל להתרכז באיך לפתור את זה.
    תנסה בדרכים שונות להתרפא- אולי תנסה איזה ניקוי רעלים, אולי תנסה לעשן ירוק, כי ידוע שזה עוזר עם הנפש, למרות שאולי במצב שלך יש סכנה גדולה יותר שזה יזיק לך. אולי תמצא לך משהו שיחזיר לך את שמחת החיים שלפעמים נעלמת אחרי הגיוס :)
    רק אתה יכול לצאת מזה.

אבל אם זה לא עובר אז תשתף את האנשים הקרובים אליך.

13. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    עזוב כל מה שסיפרו לך, מה שאתה כותב נראה כאילו קראת יותר מדי במקומות הלא נכונים.
    שב לשאכטה שתחרר מהשטויות והלחצים אחי הכל טוב, תפסיק להלחיץ את עצמך

14. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע לי כמו חשיש סודאנים בת"א .. בחיים אל תקחו מהם !!! מזהיר אותכם ..הם דוחפים לבפנים codeine ותרסיס שמערבבים איתו את הנייסגאי ושטויות כאלה( לא רוצה לפרט יותר מדי) אבל לא לקחת !!!... לגבי הלופים שלך .. אני לא יודע איפה לקחתה ואיפה חבר לקח וכ"ו אבל יכול להיות שהוא היה מעורבב אם איזה שיטט טוטאלי שלא ידוע לך ולא תדע.. תמיד לפני שאתה מעשן תיבדוק אותו גמישות,ריח,צבע וכ"ו .. לגבי הדיכאון,חרדה,חוסר חשק ... מה שאני מציע לך זה תפסיק לקחת כדורים אחיי! פשוט תפסיק ..מה זה רמוטיב 500 כוס אמק מי שמע עלהם בכלל..כדורים עוד יותר הורגים אותך..אולי זה בגלל המצב בצהל או בבית או בחוץ או מבפנים אני לא יודע להגיד לך.. אבל זה שטויות .. כמה שפחות תחשוב על הלופים האלה ככה יותר מהר תשכח מהם ... ועוד עצה .. תמצא כיוון .. קח 100שח. תיקנה פרח יפה ותעשה איזה שכטה "הכדורים הכי טובים" תאמין לי :)

15. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    המון פה המליצו לך לעשן, אבל הם ממש לא טרחו להתייחס לכך שאתה נוטל רמוטיב על בסיס יומי.
    רמוטיב זו תרופה מבוססת על צמח ההיפריקום - צמח מרגיע חרדות ולחצים, משרה רוגע, ואחלה של דבר בעיקרון.
    הבעיה שלו היא שהוא ממש אבל ממש לא הולך טוב עם קנאביס. הוא מוריד את ההשפעה של הקנאביס ולכן גורם לעשן יותר,
    בנוסף השילוב בינהם עלול להוביל לדיכוי נשימתי כמו בשימוש באופיאטיים. וזה מבלי להתייחס לתופעות לוואי וכאבי הבטן כשמשלבים בין השניים.

אתה צריך 3 דברים אחי - לא ישיבה. (שאכטה עושים בראש צלול ולא בכדי לגרום לראש להיות צלול)
    1. להמשיך עם הרמוטיב כרגע, או כל דבר אחר שמוריד לך חרדות , לחצים ומחשבות שווא.
    2. הייתי ממליץ לך לקחת תוסף gaba + גלוטמין. זה יגרום למוח שלך להיות רגוע בלי קשר לכדורים וחומרים מבחוץ.
    גאבא אחראי על שחרור במוח של חומרים כמו דופאמין וסרוטונין, כשיש מחסור באלה - נגרמים תופעות כמו שהזכרת.
    3. נראה לי שלא תזיק לך שיחה עם איש מקצוע/אפילו חבר טוב על מה שאתה מרגיש ועובר.

עריכה: אחרי ריפרוף קצר שוב בין ההודעות כאן, ראיתי שכתבת שמלבד החרדה והלחץ סבלת מדיכאון. הייתי חייב לשוב לפה ולהתריע בפניך - צמח ההיפריקום (המרכיב הפעיל ברמוטיב שאתה לוקח) , גרוע ביותר למצבי דיכאון ורק מחמיר אותם!!
    הוא עושה אדם דיכאוני לאפטי שלא מצליח לחשוב בצלילות ולהרגיש נורמלי.
    הייתי בודק שלא חל בלבול אצל הרופא שלך והתרופה לא מתאימה לך בכלל.
    ללחץ , חרדה ומחשוות שווא- היא מועילה לכל הדעות. לדיכון - לא לגעת.

#15 Pandora's Box, ‏16/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏16/9/14
  16. Handasaxx

Handasaxx חבר חדש

לייקים:
    0
    בכללי גבר לא יודע אם הייתי בדיכאון כי זה נראלי מתח וחרדה כזאת שאני פוחד מזה , אבל בתאכלס זה לא שנדפק אצלי מזהו נכון? ולא יכולה לבוא לי שוב התופעת מתח הזאת שפשוט נפלתי והרגשתי הזיות ודברים כאלה ,

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!