1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון(מקווה שלא אחרון:) איירו/אדמה

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י GD6, ‏6/5/14.

1. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    ממ הטמפ׳ לדעתי היא גורם די קריטי בשלב הפריחה.
    מהגידולים הביתיים שיצא לי לעשן, שכולם היו חמים מדי לטעמי ולטעם הצמח, הם היו ממש פלאפים (ולא להיט).
    שים לב פעם הבאה, יש לך מפוח, אוורור שם? כי זה פקטור קריטי שישפר לך פלאים את הגידול.

2. GD6

GD6 חבר חדש

לייקים:
    3
    הטמפ' ממש גבוהה בשעות היום 32.5 , ובלילה 30 בערך.
    יש לי מפוח חזק להוצאת אויר 1500 מק"ש. ואחד שמכניס אויר אבל הוא לא חזק, נראה לי משהו כמו 300 מק"ש.
    השאלה אם אני שם מזגן האם זה יהיה אפקטיבי כשיש לי מפוח להוצאת אויר של 1500 מק"ש והוא יוציא את האויר הקר של המזגן.
    או שבעצם אפשרי לשים את המפוחים על טיימר.. השאלה אז האם מזגן של 1 כח סוס יקרר חדר שלם עם מנורה של 1000w.
    כי אם אני קונה מזגן זה יהיה רק נייד. אני לא יכול להכניס מישהו לבית.

3. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    אני חושבת שכדאי,
    חבל על ההשקעה, זה די מבאס שהתוצר יוצא מעפן..

למרות שגם בגידול הבא תיכנס לחורף ויהיה יותר טוב.
    מזגן נייד, וואלה..חח

4. GD6

GD6 חבר חדש

לייקים:
    3
    עידכון אחרון :smoking:
    זה יצא כמו שאמרת Jessy, זה לא משהו כ"כ בהשוואה לרפואי. אבל עדיין זה אחלה סטלה בשביל אחד כמוני שלא מעשן על בסיס קבוע.
    לא יצא לי הרבה בכלל!! היה אמור לצאת הרבה יותר אם כל ה Super silver haze היו מתחילים להפריח ביחד עם שאר הצמחים בחדר.
    יצא לי 140 גרם אחרי ייבוש. איכסנתי את החומר בצנצנות.
    לא קטפתי עדיין עציץ אחד שהיה באדמה. לא אמור לצאת ממנו הרבה, בגלל שהשתמשתי בו בשביל Clones. אז הפרחים הם קטנים וגם פלאפים.

מקווה שסיבוב שני (שכבר התחלתי) יהיה יותר טוב.
    זה כבר בשבוע שני של פריחה.

מה שחשוב שלמדתי הרבה בשביל גידול ראשון. ככה שהפעם יהיה יותר טוב.:smiley-rolling-join

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!