1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצות למתחיל- imc

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י vadaiy, ‏20/9/14.

1. vadaiy

vadaiy חבר חדש

לייקים:
    0
    קיבלתי אישור ל-20 גרם רפואי לפני כחודשיים.
    מלכתחילה אני לא מעשן. כלום.
    הספק הינו imc
    להתחלה נתנו לי במבה. משהו שבקושי הרגשתי (ליטל והדס). אח"כ כבר לקחתי cm + dq שני סוגים. ככה סתם הימרתי ע"פ טבלה שמצאתי. הבנתי שהם 20%. האמת שהם הרבה יותר טובים. התלהבתי בהתחלה מ-cm שעובד יפה אבל לוקח לו קצת זמן, ואחכ התלהבתי אפילו יותר מ-dq שעובד אותו דבר אבל מיד.
    (אני מבין ש-cm=critical mass ו- dq=dairy queen)

1. מישהו יכול לתת לי המלצה מה ואיך? מה באמת עובד ומומלץ וחזק ועושה טוב? לא מסריח ככל שאפשר. ומשאיר אותך בפוקוס פעיל. ללילה/ליום?.
    2. מה ואיך אני יכול לעשות בנסיעות לחו"ל?

תודה מראש

2. dalal2001

dalal2001 חבר חדש

לייקים:
    1
    גם אני בIMC וחודש שעבר לקחתי את הKK = קנדי קוש ואת ה-אלה שהם היו נחמדים משאירים אותו בסטלה סבבה אך לא חזקים מספיק אם אתה רוצה ליפול לפני שינה החודש הזמנתי גם את ה dq וה cm מקווה לא להתאכזב..

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ליטל זה זן עם אחוזי cbd וthc זהים ..באזור ה9% . הכמות cbd שבו הופכת אותו לכמעט ולא ממסטל.
    לא פלא שלא הרגשת אותו כל כך . .
    הדס זה באמת במבה, 15% thc לפי מה שהם טוענים אבל זה מרגיש כמו כלום.
    הזן האהוב עליי שלהם הוא... טה טה דה דה : הכינוי שלי.
    פנדורה בוקס. זאת סאטיבה מעולה לשעות היום. ממריצה,, מעולה לחרדה, לחץ, דיכאון. פועלת מיידית ולאורך זמן. חזקה ל"מתחילים".
    ספוטניק זה זן טוב לשעות היום אך השפעתו מעט קצרה לעומת השאר. ממריץ, נותן מוטיבציה. ויחד עם זאת מרגיע.
    אייג'נט אורנג זה גם אחלה זן . אמנם לא יותר מידיי Thc אבל יש בו cbd בכמות נחמדה ופרופיל קנבינואידים מלבד אלו שגורם לאחלה השפעה!

(כל המידע לעיל נכתב ע"י ניסיון לאורך השנים ולא על סמך הזנים כפי שהם מחולקים בחודשים האחרונים)

4. dalal2001

dalal2001 חבר חדש

לייקים:
    1
    פנדורה בוקס - יש לך גם ניסיון עם הdk והcm שלהם? אם כן מה אתה אומר עליהם ממליץ?

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כמובן שיש תקופות לכל זן.
    אבל בכללי - דיירי קווין זה הייבריד חזק, פנטסטי ליום בכמויות קטנות.
    (כשמעשנים ממנו הרבה הוא כבר מתחיל גם להשפיע חזק על הגוף )
    קריטיקל מאס זה אינדיקה. לא מפיל לגמרי אך מרגיע מאוד . למרות שהוא אינדיקה יש לו קטע מרים ושמח בהשפעה .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!