1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טבלת שימוש וצריכה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י vadaiy, ‏27/9/14.

1. vadaiy

vadaiy חבר חדש

לייקים:
    0
    לי אישור 20 מ"ג. מעוניין להגדיל. :weed-2:
    יש גם המלצה להגדלה ע"י הרופא שמלכתחילה אושר על פיו הרשיון.
    אני מבין שאחד הפרמטרים החשובים להאישור הגדלת המינון הוא טבלת השימושים והצריכה. מפורטת ונכונה. רשמתי לעצמי, אבל בעיקר לעצמי. ולא יתאים לאישור ההגדלה.

מישהו עם ניסיון יכול לשלוח לי בפרטי או בפורום טבלה טובה לדוגמא? מפתיע שלא מצאתי בגוגל דוגמאות מלאות
    תודה

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    "טבלת השימושים והצריכה"? - מעולם לא שמעתי על זה.
    פשוט מבקשים, ומחזיקים אצבעות חזק חזק . .
    בעבר היה קל יותר להגדיל מינון.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יש באנגלית משהו שנקרא עיקרון קיס - KISS
    או - Keep It Simple Stupid

פשוט תכין טבלה שמחולקת ל 28 יום ובכל יום תסמן כמה אתה צורך בערך,

אני באופן אישי מאמין ששימוש רפואי נכון הוא במיצוי אלכוהולי (או משהו בסנגון שמן ריק סימפסון, אבל לא שמן כמו שמן זית קנאביס או חמאת קנאביס),
    ככה אתה יכול לשים על הלשון או באוכל טיפה כל כך קטנה שהיא יותר קטנה מרוב הכדורים הממוצעים ואתה לוקח את זה כמו תרופה - 3 פעמים ביום, וכשצריך,
    זה שימוש פנימי שמשפיע על כל הגוף ולא מזיק לריאות והוא נותן מצב יותר תרופתי כי ככה אתה יכול לשמור על ההשפעה לרוב שעות היום.
    אז אתה יכול להכין לך שמן ולראות מה הם המינונים שאתה צריך בערך,

משתמשים רפואיים אומרים שמנה היא בערך 0.2-0.3 מ"ל (טיפה בגודל של גרגר אורז קטן), 3 פעמים ביום ואולי אפילו יותר אם צריך זה ממוצע של בערך מ"ל - 1 - של שמן ביום.
    עד כמה שאני יודע - שמן שמופק מפרחים בעיקר (זה אומר שהרוב זה פרחים, אבל גם הענפים שהיו עליהם נכנסים לשמן) נותן תפוקה של 10%, זה אומר שאם לקחת 100 גרם פרחים - תקבל 10 גרם שמן, או 10 מ"ל.
    בשביל הדוגמה - אם אתה משתמש במ"ל 1 ביום ממוצע, כפול 30 יום בחודש זה אומר שאתה צריך 300 גרם פרחים בחודש כדי להכין מהם 30 מ"ל שמן.
    תעשה את החישוב והניסויים שלך ותדע כמה גר פרחים אתה צריך בחודש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!