1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכלבה שלי גם מעשנת איתי ויש לי בעיה בבקשה כנסו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אלמוג, ‏1/10/14.

1. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה כל יום כשאני חוזר מהעבודה מגיע הביתה ומעשן עכשיו הכלבה שלי איתי בתוך הבית והוא אטום כולו (הכי כיף) וגם היא מתמסטלת בנוסף לזה שאני מוציא עליה את העשן והיא אוהבת את זה (היא כבר יודעת לנשום אותו עניין של שנים) ועכשיו ככה נגיד ואני מעשן אבל בלי הילולה והבית פתוח יש זרימה של אוויר ככה שהיא כבר לא מתמסטלת מהעשן בבית ואז מתחיל לי הבעיות היא נהיה כזאת עייפה מנסה לשבת עליי ולא מוכנה לקום (והיא יודעת מתי אני אומר לה מספיק תרדי ממני) אבל היא מתעקשת אפילו מתעלמת ועד שהיא קמה היא מתחפרת לה באיזה פינה שהיא בדרך כלל לא ככה מבחינתה כל הבית שלה בחיים היא לא מתחבאת ככה ואם נצא החוצה לסיבוב או לשחק או כל דבר אחר היא אנגרטית ומתנהגת רגיל כשהיא רואה אותי מעשן והיא לא חזרנו למשחקים
    אני לא יודע אם היא משחקת אותה כי היא לא מעשנת או שפאקינג היא מראה לי סימנים של התמכרות מה אתם חושבים מסטלתי המון כלבים פה ושם אבל יש סיכוי שהיא פיתחה לזה התמכרות בגלל הכמויות מה אתם חושבים?

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אוקי תשמע אם זה טרול זה ענק חחח.
    תפסיק לעשן בבית ליד הכלבה המסכנה , תעשן בחוץ שלא יהיה בבית בכלל זכר לריח קטן כלשהוא של מריחואנה תדאג לנקות הכל כמו שצריך כי גם לכלבים יש חוש ריח מטורף...
    ותתחיל להחזיר אותה לאורך חיים נורמלי , יותר טיולים,תשחק איתה וכו'..אם המצב לא משתפר לך איתה לווטרינר.

http://blogs.haaretz.co.il/omershubert/724/
    http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/283/353.html

3. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    סוף סוף כותבים בפורום "הכלב שלי עישן" ובאמת מתכוונים לזה חחחחחח

אני תמיד חשבתי שאם זה היה מפריע להם הם היו קמים וזזים משם, כך שהעובדה שהם נשארים ליד העשן (ולפעמים אפילו באים במיוחד אליו) מראה שזה לא מסוכן להם. זו רק השערה שלי שמבוססת על הגיון פשוט. אני לא מבין בנושא הזה באמת.

אומנם חוש הריח שלהם מטורף, לא הריח ממסטל, אלא החומר הפעיל כשהוא נכנס לדם (העישון דרך הריאות), כך שאני לא חושב שהם מטמסטלים בצורה חולנית. מצד שני הם קטנים יותר, ובונים אחרת, כך שאין לי מושג באמת.

תגיד, גם לכלבה שלך יש מאנצ'יס?
    איזה גזע היא?

4. cannabisrael

cannabisrael חבר חדש

לייקים:
    0
  5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מציע שתפסיקו לעשות ניסויים על החיות מחמד שלכם, או לפחות אל תרגילו אותם לדברים שהם לא טובים כשהם יוצאים מפרופורציה,
    וקנאביס זה נחמד לפעמים אבל תחשבו על הכלב,
    הוא לא יכול לשלוט על מתי הוא יקח איזה שאכטה, וכל פעם שאתם עם החיות שלכם אתם מעשנים אותם זה לפי דעתי ממש לא טוב .
    אבל יכול להיות שיש לה איזה בעיה אחרת שמציקה לה, אני לא יודע.

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לכלב יש רגליים הוא יכול לקום וללכת זה לא שנגיד הוא שוכב באיזה פינה בבית ואני מפיל מאחוריו באנג בלי שהוא ידע ובלי שהוא שם לב משום מקום פתאום כל הפנים שלו מתכסים בעשן כי נשפתי עליו בלי שהוא ידע, אני אישית לפעמים יושב בסלון והכלב שלי בא לבד ואני מעשן אבל לא נושף לו בפנים את העשן החלונות בבית סגורים ובגלל שלא רק אני מעשן ויש איתי עוד כמה אז נוצר סוג של הוט בוקס ואז גם הכלב שלי מתמסטל וזה מצחיק לראות אותו ככה והוא ממש מבסוט מזה אז לא צריך לעשות מזה כזה סיפור...לכלבים גם יש חשיבה קוגנטיבית ואני בטוח שאחרי כמה פעמים הם יודעים לזהות את הריח, את "ההתארגנות של לפני הסטלה" (נגיד שחברים מסויימים באים, כשמוציאים מכשיר, כשיש ירק על השולחן וכו'), אני כמעט בטוח שרוב הכלבים דווקא אוהבים קנאביס ואם הם לא היו אוהבים אז הם היו מזהים מתי הבעלים שלהם מתכוון לעשן והיו הולכים לבד, אפשר לעשות על זה מחקר, אני אישית מביע פה דעה אישית אבל שיהיה..

7. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מאמין שיש לה מאנציס לאוכל שלה היא לא אוכלת שאני מעשן והיא מקבלת ממני חטיפים אבל היא לא יכולה לבקש ככה שאני לא יודע אם יש לה מנציס והיא מעורבת

8. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים איתך לגמרי

9. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יפסיק לעשן לידה והיא באורח חיים נורמלי אחי אני לא נותן לעישונים שלי להשפיע לה על הטיולים משחקים וכו' אבל אתה חושב שזה יכול לבוא מהעישון ההתנהגות שלה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!