1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון auto ak-49 (vision seeds)1

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Mr.marij, ‏2/10/14.

1. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    סוף סוף!! ככ חיכיתי לפתוח את הנושא הזה,אחרי הנבטה כושלת בשבוע שעבר התחלתי את הגידול הראשון שלי, אז ככה זה התחיל...

עד לפני תקופה הייתי גר בחו'ל שם נהנתי מכמות בלתי נדלית של ירוק איכותי ,טעים והכי חשוב חוקי .
    מחירי השוק כבר מזמן הפכו לא הגיוניים והגיע הזמן לקחת את החוק לידיים ולהיות אנשים עצמאים וחופשיים שבוחרים את דרך החיים (ההרבה יותר טובה) שלהם ולא נותנים לפקידי הממשל ותאגידי התרופות לשלוט בהם כבובה על חוטים.
    אז התחלתי לגדל :]

הצעד הראשון היה להזמין שלושה זרעים מהסוג הנ"ל ועוד כמה זנים אוטומטים,הזרעים הגיעו אפשר להתחיל לעבוד על הארון.
    את הארון בניתי מארגז עץ ואלומיניום נפתח שהיה לי בבית , מידותיו הן 90ס"מ גובה 60ס"מ אורך ו30ס"מ עומק,קטן אבל אפשרי.
    את הארון ציפיתי בבידוד פוייל (אין לי נתונים טכניים עליו אבל הוא לא אוגר חום בכלל!!) שקניתי מחנות לחומרי בניין וציידתי אותו בקול טיוב מאולתר ממסגרת זכוכית ומאוורר מחשב ששואב את החום עם עוצמת מנורות של 158W CFL (2x23 2x32 1x48) 6500k ולחיזוק פרוג'קטור לד 10W 6500K ו2 ספוט לד 5W 2700K.

על איכות האוויר אחראים 2 מאווררי מחשב 7' שמכניסים אוויר , וונטה 85 מקש (מחוברת לפילטר פחם שבניתי) שמוציאה אוויר מחלל הגידול ומאוורר מחשב 7' לסירקולציה פנימית של אוויר.

כנראה שאני יגדל בשיטת scrog ובשילוב של LST כדי לנצל את כל החלל הקטן.
    אז הנבטתי זרע , אחרי שלושה ימים שהשורש הגיע לגודל ס"מ וקצת שתלתי אותו בעציץ קטן עם אדמת שתילה ואתמול ,אחרי יומיים באדמה הגבעול בצבץ לו ויצא החוצה :]
    טיפים לשיפור , עצות טענות וחפירות יתקבלו בברכה ...

DAY # 1

DAY # 2

2. TupacIsAlive

TupacIsAlive חבר חדש

לייקים:
    0
    בהצלחה גבר !!! גמר חתימה טובה וצום מועיל ! מחכה להמשך :)

3. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    צום קל וגמר חתימה טובה לכולם!!

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    יפה מאוד - ממתינים לעדכונים!! :)

צום קל וגמר חתימה טובה חבר!

5. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע טוב לכולם!! איך היה הצום? קל משנה לשנה D:
    לפתיחת שבוע טוב ושנה מצוינת , הנה לכם תמונה ממש מלפני 2 דקות של התינוקת החדשה שלי...הכירו את פלורה :cool:

DAY # 4

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    פלורה יא פלורה....פלורה פלפורה :)

7. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    שיהיה המון בהצלחה !