1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות - עזרתכם ושיתוף הידע שלכם בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י menx215, ‏6/10/14.

1. menx215

menx215 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה מה שלומכם? יש לי כמה שאלות ואשמח אם תוכלו לענות לי כל אחד וכמה שהוא יודע -

1. שמעתי אתמול מחבר טענה מוזרה ביותר שמחקרים מצאו כי מיץ מנגו (עדיף כמה שיותר טבעי) מחזק ומשפר את הסטלה ולכן מומלץ לשתות מיץ מנגו או בעצם לאכול את הפרי עצמו לפני העישון. האם יש שחר לדברים האלו ? מישהו מכיר? יודע ?

2. עברתי היום טיפול שורש ולכשתסתיים השפעתה של ההרדמה אני צפוי לחוש בכאבים באיזור המטופל. השאלה היא כזאת - האם כל ירוק באשר הוא ירוק הוא משכך כאבים ? כל סוג של ירוק שאעשן ישמש לי כמשכך כאבים ?

3. יש משהו שחד-משמעית מוריד סטלה בתהליך יחסית "מיידי" (כלומר, לא שינה ארוכה) יש הטוענים מקלחת יש הטוענים ששוקולד במיוחד ויש הטוענים שמאנצ' - שום דבר מהם לא הוריד לי סטלה. מישוה מכיר משהו ?

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    דבר ראשון הכל טוב, תודה :)
    עכשיו לשאלותיך; נכון הדבר, אכילת מנגו חצי שעה לפני עישון מריחואנה מאריכה ומשפרת את ההשפעה, וזאת בכלל שהחומרים במנגו מרחיבים את המעברים של החומרים הפעילים בקנאביס (או משהו כזה).

שאלה שנייה; כל זן של קנאביס טוב לשיכוח כאבים.

לשאלה האחרונה אני לא יכול לענות כי אני לא יודע, סורי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!