1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים 'קשים' - בעד או נגד דה קרימינליזציה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י JustAQuestion, ‏9/10/14.

?

סמים קשים - בעד או נגד דה קרימינליזציה ולמה ?

1. בעד דה קרימינליזציה

50.0%
  2. נגד דה קרימינליזציה

0 דירוגים
    0.0%
  3. איפשהו באמצע (לפרט בתגובה)

50.0%
  1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אין קו עתיד כזה כי אתה ואנשים כמוך מופיעים בכולם. השינוי יכול להתחיל בך אבל אתה מעדיף להמשיך לקנן מתחת לעורם של שוחרי החירות.

2. ak48

ak48 Banned

לייקים:
    0
    אקמול יהיה חוקי וקנאביס לא בגלל שחברות התרופות רוצות להרוויח וברגע שקנאביס יהיה חוקי לא יהיו יותר חברות תרופות
    מורפין יהיה חוקי והרואין לא בגלל שלדעתי יש אפשרות לתת כמות מסויימת של תרופות מרשם ולשלוט על המינון של תרופות משככות כאבים ועל הרואין לא. וכך אנשים מתמכרים להרואין בשימוש הבלתי מוגבל
    זאת דעתי

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אז תעשה סוג של רגולציה שאנשים לא יקחו יותר ממה שהם מסוגלים

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מורפין והרואין הם כמעט אותו חומר.
    או אותו סם לצורך הדיון. אופיום וניגזרותיו כבר נמכרות באופן חופשי (קל להשיג מרשם) ואף אחד לא הופך למכור.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מה זה אף אחד לא הופך למכור.. חבל לך על הזמן כמה אמריקאים מכורים למשככי כאבים.
    הכרתי בחיי אנשים שאוכלים אוקסיקונטין כמו טיק טקים, וזה נוראי בעיניי.
    אין מה לעשות שסמים אופאטים עושים המון כיף, אבל לא כל האנשים מספיק חזקים, חכמים ומודעים בשביל לעשות זאת באופן חוזר ונשנה בלי לפתח התמכרות.
    זה שאני לא אוהב סמים אופאטים לא אומר שאני מתנגד להם, פשוט אני לא חושב שזה משהו בשביל כולם.

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זה לא נכון שאם קנאביס יהיה חוקי אז לא תהיה חברת תרופות, בארצות שבהן יש לגליזציה אני די בטוח שיש שם חברות תרופות, פשוט הרווחים של אותן החברות צונחות עקב הליגליזציה והרבה אנשים "חשובים" שהיו ממומנים ע"י חברות התרופות בתנאי שיפיצו שם רע לקנאביס כבר לא יקבלו את הכספים שלהם אבל עדיין יהיה לאותן החברות רווח.
    לגבי החלק השני של הטקסט שלך, עוד טעות, תסמוך עליי שאם אנשים רוצים הם יכולים להשיג אינסוף מינונים של כל תרופת מרשם שתעלה לך לראש, זה שניתן להשיג את זה במרפאה לא אומר שזו הדרך היחידה להשיג את זה, יש דילרים שמוכרים תרופות מרשם כמו שיש דילרים שמוכרים הרואין.
    אנשים מתמכרים גם לתרופות מרשם, ההתמכרות להרואין נובעת מכך שהרואין זול יותר מתרופות מרשם בהרבה אז לכן נוצר מעבר מתרופות מרשם להרואין (כמובן שזו לא הדרך היחידה להתמכר יש אנשים שפשוט לא קיבלו חינוך והשכלה בנושא או שלא חשבו על ההשלכות וכשהייתה להם הזדמנות להזריק הם הלכו על זה, יש כל מני סיפורים אבל זו הייתה דוגמא ספציפית כדי שתבין שזה שתרופות מרשם מחולקות ע"י רופאים לא אומר שזה יותר טוב מהרואין).
    לפי דעתי הרואין גם יכול לשמש כתרופת מרשם כמשכך כאבים חזק, לידע הכללי שלך ak48: יותר מ100,000 אמריקאים מתים כל שנה כתוצאה ממנת יתר של תרופות מרשם.

#26 buddy, ‏12/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/10/14
  7. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה שוב מכליל! אתה שוב מכניס אותי/את god/ או כל חבר אחר בפורום למסגרת של "אתה יהודי בישראל". סלח לי, אבל אף אחד לא יקבע לי מי אני
    זה מתחיל להימאס.. בטח עם כל מחאת ברלין ברקע.. לא קם ולא יקום האדם שיש לו זכות על אדם אחר
    כל אחד לעצמו. כל אחד אינדיבידואל. זאת לא "התפתחות החבר'ה והערבות ההדדית" שהביאה לפיתוח המין האנושי (ראה ערך: ברית המועצות). אלא האינדיבידואל שבחשיבה שונה/אחרת פרץ דרך. כל ההישגים הכי גדולים בהיסטוריה האנושית הם בזכות אנשים יחידים שחשבו אחרת והלכו בדרכם עד הסוף (לפעמים.. המר) - אינשטיין, גלילאו, ניקולה טסלה ועוד רבים.. מה שהסוציאליזם/קומוניזם/"ערבות הדדית" הביאה למין האנושי.. ובכן.. בעיקר את השואה ודיכוי של אנשים אחרים. לא סתם למפלגה הנאצית קראו "נאציונל - סוציאליזם", משמע אנחנו לאומנים שמאוחדים בערבות הדדית, קושר אותנו איזה מין חיבור קוסמי שלא ניתן להסביר.. זה שטף את המוחות של האנשים. ולצערי זה מתחיל לקרות בארץ.. "אתה יהודי בישראל".. בולשיט!

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מסכים לדמרי עם CharlieBrown.
    אינדבידואליזם הוא זה שמקדם אותנו בתור חברה אנושית.

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כי יש בזה שליטה.

כוח שגם כל הכסף שבעולם לא יוכל עליו

10. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מה זה אתם מדברים כמו ליברטריאנים הייתי בטוח בפורום של סטלנים אני אמצא 99% סוציאליסטים הארדקור עם קצת תאוריות קונספירציה ופרוייקט ונוס במיקס.

11. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    תיאוריות קונספירציה דווקא יש

12. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    I like this guy

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!