1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות למנוסים בלבד - סחר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏13/10/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אהלן, אני וחבר קונים פלטה, 50 גרם ירק וגלויה של קרטונים שיבה 1200, כל אלה בסיטונאות (על הפלטה 2500 שקל, 2000 שקל על הירק, 1000 שקל על הגלויה). לחבר יש ניסיון והוא כבר עבר כמה מחזורים של קנייה ומכירה ובכסף של המכירה קנייה של עוד הספקה, יש לנו מקום מסתור להכל, ויש לנו לקוחות לחום ולירק (את הגלויה צירפנו רק עכשיו), עכשיו לשאלות:
    בכמה מוכרים לקרטון בדר"כ? מה העונש על סחר לקטינים?
    אין לי מושג למי למכור את הקרטונים כי אף אחד ממי שאני מכיר לא רוצה לנסות את זה כי הם מפחדים והם רק בקטע של לעשן, אז איך אני מוצא עכשיו לקוחות לאסיד? כי אני ממש לא רוצה להיתקע עם הגלויה הזאת ואני רוצה להיפטר מהכל כמה שיותר מהר.
    אני יודע שאני נכנס לעסק מסוכן אבל יש לכך סיבות כלכליות, אם יש לכם טיפים נוספים אשמח לדעת.
    שבוע טוב

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    שמור את הגלויה לעצמך, יבוא יום שמישהו יתעניין בזה, ואם לא יהיה לך ממש הרבה אסיד לכל אירוע שבא לך ..

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    כמה התגעגעתי אלייך ווגס :)
    אני לא בטוח אבל אמרו לי שאסיד לא נשמר הרבה זמן ואני מתכנן לקחת רק אחרי צבא אז אני לא חושב שהאפשרות של לשמור את הגלויה לעצמי רלוונטית, חוץ מזה גם לא רק אני שמתי עליה כסף והמטרה היחידה היא להיפטר מזה.

#3 buddy, ‏13/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/10/14
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא בטוח ב100 אחוז אבל קרטון ממוצע עולה היום בין 50 ל-100 פחות או יותר,
    לקוחות לאסיד זה אנשים בסגנון - תלמידים, סטודנטים, בעיקר כאלה שנראים בולטים לעין...
    מציע לך לבדוק על עצמך קרטון מהגלויה, לפחות פעם אחת, לפני שאתה מוכר מזה לאנשים ..

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לגבי עונשים אני לא מבין ממש ..

6. FFDP

FFDP חבר חדש

לייקים:
    1
    בוא נגיד את זה ככה - אני לא בטוח לגבי עונש לקטינים, אבל מה שלא יהיה אל תמכור לקטינים שנראים כאילו הם אוהבים לפטפט הרבה.
    דרך אגב, למקרה שאני אולי אוכל להכיר אותך ולהשלשל לך קצת כסף לארנק - מאיפה אתה? (יכול לרשום לי בפרטי אם אתה רוצה)

7. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    יש לו רק שתי הודעות בפורום, ממליץ לא לענות לו על השאלה. בכלל לא חכם מאוד לרשום כזה פוסט בפורום אבל אם כבר אז כבר...
    אין לי ניסיון אישי עם איחסון אסיד לזמן של יותר מכמה חודשים, אני יכול להגיד ששמתי אותו עטוף בפלסטיק נצמד ואז עטוף בנייר כסף בתוך ספר למשך חמישה חודשים והטריפים הראשונים היו חזקים כמו האחרונים.
    התנאים בהם אסיד צריך להשמר הם מקום חשוך וקריר. אור (ואור שמש במיוחד) גורמים לאסיד לאבד מהחוזק שלו. אני לא בטוח לגבי זה אבל שמעתי שלא כדאי לאחסן את האסיד במגע ישיר עם נייר כסף כי נוצרת איתו תגובה כימית. בטח אגרונום יוכל לאשר\להפריך את זה.
    הרבה אנשים מאחסנים בפריזר, מצד שני הרבה אנשים אומרים שאין בעיה עם אחסון בטמפרטורת החדר.
    נראה לי שיש קצת מיסקונספציה בנוגע לאיחסון אסיד ולכמה מהר הוא מתכלה. יש המון עדויות על שנים ארוכות בהן האסיד נשמר בפריזר ואפילו כמה עדויות על כך שהוא נשמר בטמפרטורת החדר והיה חזק כמו בהתחלה.
    הנה עדות מדהימה לאסיד ששרד עשרים שנה מימי טימותי לירי!
    "I met a man once who was initiated into the world of psychedelics by his father when he was 18. His dad had been a big hippie in the 60's and had run with Leary's crowd for a time. Knowing Leary's acid was one of a kind and that it may someday vanish off the face of the earth, he managed to save a strip of ten hits for twenty some years for his son at 18. He did his best to keep it in a freezer at all times and always in the dark. From the reports, not only did it seem fully potent when used, but it was the best acid his son has ever run across even though he's tripped at least 100 times since."

8. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מצטער באדי, אבל זה ממש לא המקום לדברים האלו. עזוב את זה שלא אמורים לדבר פה על סחר בכלל, אבל זה פשוט התגרות מצדך מחוק. זה טפשי, וזה גורם לסמויים לחפש פה מטרות. תשתמש בכל ההצפנות שאתה רוצה, בסוף , עם כאלו הצהרות שלך, יגיע השוטר החרוץ שיצליח להגיע אליך. ובשביל מה? לפרסם שאתה מוכר אסיד? מילא לגדל, וגם בתחום הזה, שים לב שאין אף גידול מסחרי ביומנים. מבטיח לך שהרבה מאיתנו עושים המון המון דברים, אבל כדי שנמשיך לעשות אותם, סותמים את הפה...

9. FFDP

FFDP חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מעדיף לגלוש בפורומים אחרים מאשר פה - בדיוק בגלל העובדה שלפה משטרע יכולה להגיע ואליהם לא (*שיעול* *שיעול*סילקרואוד*שיעול*שיעול*אבולושן)
    לא צריך להוריד מישהו רק בגלל מספר הודעות נמוך.

10. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא עניין של להוריד. במילא זה לא חכם לנסות למכור למישהו בפורום אז למישהו שיש שתי הודעות זה נראה ממש כמו מלכודת בתהליכים. לא אמרתי בוא כולנו נקלל את ffdp, אמרתי לבאדי שכדאי להיזהר.

11. FFDP

FFDP חבר חדש

לייקים:
    1
    סבבה, בכל מקרה, רק בשביל הפרוטוקול (משום מה זה לא מראה לי את התמונה דרך הטור. אני צריך ללחוץ על הסימון ואז אפשר לראות את התמונה.):
    35a784df7fa9beb1af22a698b4a6f17c.jpg

12. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    היית פעם במסיבת טבע? מאות צרכני אסיד להוטים מקובצים במקום אחד, כל סוף שבוע... Just saying.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!