1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם הצמחים מוכנים לקציר?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י צאבי, ‏13/10/14.

1. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    שלום! נהנתי לצפות בתמונות.. בזנים אוטומטים הם לא בידיוק כמו פוטופריוד שאתה קובע את סוג ה"סטלה" לפי הצבע של הטריכומים באוטומטים יש סוגים שהטריכומות יהפכו לענבר בעוד שהצמח מוכן בזמן שמלא סוגים זה לא קורה.. באוטומטים מצאתי לנכון להוסיף עוד 3-4 שבועות לזמן שהברידר נותן לפריחה..אז איך אתה יודע שהוא מוכן? אתה יכול להראות שיותר מ 80% מהפיסטלים כתומים ואם תסתכל על עלי המניפה התחתונים הם כבר מתחילים להצהיב וליפול, הדבר הזה נורמלי והעציץ שלך מוכן לקצירה השאלה עכשיו היא איך אתה רוצה את הסטלה בעוד שהצמח מקבל את רוב המשקל שלו בידיוק מתי שאתה חושב שצריך להוריד אותו!... אז כן לשאלת ההתנפחות! אני אוהב לתת לכל עלי המניפה להצהיב ואז כשאני רואה את העלים של הפרחים מתחילים להצהיב גם זה בידיוק מתי שאני מחפש לקצור זה הסטלה הכי חזקה שאני אוהב:)

#1 Sensimilla, ‏13/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/10/14
  2. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    שלום צאבי.. לדעתי אל תקצור את הog kush... אתה רק בשבוע שמיני.. מהניסיון שלי og kush בשביל טרוכומים זהובים זה 67 -70יום לקציר... אם אתה רוצה כמובן לידבק...
    2. כן בימים האלה אם אתה משקה ומדשן נכון הפרחים יתנפחו לך עוד...
    נ.ב חולה על הזן הזה אפילו בקופי שופ באמסטרדם זה מה ההיתי מזמין....

3. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    מסכים עם Sensimilla.
    לדעתי את הצ'רי אתה יכול כבר בשבוע הבא
    אבל עם הOG יש לך לפחות שבועיים
    תהנה :)

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22