1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו מכיר את המוצר הזה ? לדים 450w מאיביי ממש זול .

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י NAD, ‏9/10/14.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    http://www.ebay.com/itm/GrowStar-45...s-/161446049870?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123
    נראה מוצר טוב המוכר לא רוצה לשלוח לישראל כי הוא אמר שמלא אנשים רימו אותו מישהו מכיר את המוצר הזה ? אני יודע שישראלים לא כאלה רמאים בנושא הזה יכול להיות שהמוצר הזה הוא פשוט לא 450 וואט והמוכר שקרן וישראלים גילו את זה ופתחו אליו תלונה באיביי ? מישהו יודע משהו על המוצר הזה ?
    סהכ אין פה יותר מידיי מה לבדוק את המוצר יש שם 150 לדים של 3 וואט יוצא 450 לא אמור להיות בעיה..

2. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    אוקי חברה קראתי וגיליתי מפורומים בחול שהמוצר הנ'ל לא מספק את הסחורה וזה לדים של 1 וואט ולא 3 והמוכר שקרן ובגללזה היה לו בעיות עם ישראלים .יש את המוצר הזה אצל עוד מוכרים על תקנו אותו .

3. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    המוכר נוכל, שקרן,גנב!!
    המנורות שלו מזויפות.. לא שווה שקל!!
    וסכנה בטיחותית, לקחתי לחשמלאי הוא ממש נבהל ממה שעשו שם בלי בידוד ממש חפרים אלוהים ישמור לחשוב שהרצתי איתה מחזור.. ממש נס שלא נשרף לי האוהל. עם הבית!!

4. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    אוקי טוב שאתה אומר לי . מצאתי משהו שנראה הרבה יותר טוב והם גם מצהרים במודעה שלהם על המוצר הלא טוב שפרסמתי פה ועל המוצר הטוב שהם פרסמו שהוא אמיתי בנתונים שלו
    http://www.ebay.com/itm/151374521551
    נראה יותר טובמישהו מכיר את הלדים האלו . ? אני רוצה לקנות ואני לא רוצה ליפול מישהו יכול להמליץ לי על לדים טובים עם נתונים אמיתיים ?300W?

5. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    זו אותה גברת בשינוי אדרת!!
    זה אותו מוכר!! אותה חברה של זייפנים הם משנים את השם כל הזמן.
    יש מנרות אמתיות של חברה בשם מארס 2 . לא שום דבר אחר מרס הידרו זה עוד זיוף!!
    וגם טכנולוגיה ישנה חפש מנורות עם לד 5w כל אחד. זה יותר יעיל!!

6. פופטיץ

פופטיץ חבר חדש

לייקים:
    0
  7. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה חברים מזל שלא נפלתי עם החרא הזה . מצאתי את הלדים האלו יחסית בזול http://www.aliexpress.com/item/Free...th-5watt-diodes-full-specture/1417371841.html
    בתקווה שזה לא איזה עוד רמאי .
    רשום שהחברה עצמה MARS נמצאת בסין ויש לה מחסנים באמריקה וקנדה וUK הקונים מאסיה מקבלים ממחסנים מסין והשאר כל אחד מהמחסן הקרוב ליבשת שלו . אפשר לסמוך על המודעה הזו ? יחסית זה יותר זול מאיביי ושאר האתרים . האם 400 וואט יספיקו לי לאוהל 80X80X180 יש לי עוד 3 נורות לד כל אחת 100 וואטים עם דרייברים שאני בניתי עם גופי קירור .
    http://www.topledgrowlight.com/mars-ii-led-grow-light-400w.html#.VDmaPfl_unY
    איך הולך פה המשלוח? אנחנו AU? מישהו הזמין מפה ? יש שם להוסיף ספקטורם ב80 דולר לפריחה לא הבנתי מה אני צריך משם

#7 NAD, ‏11/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/10/14
  8. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    #8 טלמסקה, ‏12/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/10/14
  9. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
  10. ariksvt

ariksvt חבר חדש

לייקים:
    0
  11. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    קצת יותר יקר ? זה גם רק 180 w וגם יקר רצח לא שווה . מצאתי כבר את החברה של מארס באלי אקספרס אני יקנה מהם וזהו

12. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    אני השתמשתי במנורה הזאת. היא נראית בדיוק ככה רק בלי המדבקה הזאת. היא 300w ונותנת בפועל 196w.. ההיתי ממליץ לך עליה לצמיחה היא סבבה.. פריחה לא ההיתי ממליץ לך עליה...

13. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
  14. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    אני כבר קונה את הmars 2 בעוד השקעה קטנה .
    מישהו יודע עם מסוכן להזמין אוהל גידול מאיביי ? מצאתי growlab 80x80x180 ב750 שקל כלל מישלוח אבל עם יכחו לי מיסים זה לא יצא כזה משתלם ..
    מה עדיף לקנות מהידרו שופ בארץ ב1100 שקל ? אגב מה עדיף את הjordinin sicret dr90 או growlab ראיתי שהgrowlab עדיף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!