1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן או עישון????

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י toma, ‏19/10/14.

1. toma

toma חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    קיבלתי רישיון לפני 4 חודשים, רישיון לשמן אצל קנדוק. אני חולת פיברומיאלגיה קשה ותשישות כרונית.
    לקנדוק 4 סוגי שמנים, bb, db, טופי ושארק. ניסיתי את כל סוגי השמנים וכולם עוזרים מעט מאוד לכאבים אבל מחמירים את התשישות ועייפות, ויש גם תופעה כל כאבי ראש קשים כתוצאה מהשימוש.

מספר אנשים אמרו לי שזה בגלל שמדובר בשמן. ששמן הוא מצד אחד פחות אפקטיבי בהשפעה על הכאב, מצד שני יותר כבד וגורם להמון עייפות.

אני מאוד נרתעת ממעבר לעישון/שאיפה.

רציתי לשאול 2 שאילות:
    1. האם יש אכן הבדל משמעותי בין שמן לשעישון?
    2. האם יש המלצה לספקים אחרים שיש ברשותם סוגי שמן שיותר מתאימים לפיברומיאלגיה וכאב כרוני?

תודה.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    יש הבדל רציני מאוד בין עישון לבין צריכה בשמן.
    קודם כל הייתי ממליץ לעבור מקנדוק, דבר שני - את צריכה זני סאטיבה(מעוררים) שעובדים חזק על כאב.
    או זני אינדיקה קלילים שמורידים כאב אך לא מעייפים.
    הייתי ממליץ לך לעבור לאחת החברות שמתמחות בייצור זנים לבעיות שלך. (שיח, Imc, טבע אדיר, better).
    וכמובן, לעבור לאידוי, במידה ועישון נראה לך מוגזם מידיי בריאותית.
    כיום אידוי קנאביס הוא דבר בריא לכל הדעות, זול אם רוצים, ויכול להתאים לשימוש גם בבית וגם בחוץ.

אין לי המלצה על חברה אחרת עם שמנים יותר טובים מהסיבה שאף חברה לא מספקת שמן מספיק טוב בארץ.
    זה לא שמן קנאביס. זה קנאביס שמדולל בהמון המון המון שמן זית. ולכן זה לא עוזר לך כל כך.

אם תיקחי פרחים במקום שמן מאחת החברות, את תמיד יכולה להפוך אותם בבית לחמאה למשל. ואז לצרוך את זה באכילה על פרוסת לחם. או סתם לאכול כפית מהחמאה המוכנה. וככה נמנעת מעישון וגם צרכת תרופה איכותית וטובה לבעיות שלך.

3. toma

toma חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה המהירה!
    אם זה המצב אני בכלל לא מבינה את הרעיון שמאחורי השמן. בשביל מה מייצרים ומפנים אל מוצר שהוא נחות כל כך מהפרחים עצמם.
    האם יש לך המלצה לזנים ספציפיים שעובדים נכון על פיברומיאלגיה (בפרחים) ? אני אמורה לחדש בקרוב את הרישיון ובאמת תכננתי לעבור ספק בלי קשר לשמן. שקלתי לעבור לשיח או בטר.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    בשיח יש לך מבחר זנים שיכולים לעזור לך לפיברומיאלגיה ותשישות כרונית.
    הזנים צהוב ותכלת שלהם מעולים לפיברו.
    הצהוב הוא ממש כמו כוס קפה, מעורר מאוד ומרגיע. מעולה לתשישות כרונית ועייפות ובנוסף מרפה שרירים.
    התכלת הוא יותר חזק, אבל הוא מרפה שרירים חזק מאוד מבלי לעייף את הגוף, מעולה + !
    ישנם עוד זנים שמתאימים לפיברומאילגיה בשיח - דפדפי קצת באתר שלהם, יש מספיק מידע.

better גם מעולים - יש להם זנים כמו צ'וקולופ, ak-47 - סאטיבות שגם יורידו כאב וגם יעזרו לך לתשישות הכרונית.

5. toma

toma חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לך פנדורה על ההסברים. זה מאוד עוזר לעשות סדר בתוך ים של מידע שלאדם לא מנוסה קשה להתמצא בו.
    ברשותך יש לי עוד שאילה:
    מה ידוע לך על אינטרקציה בין קנאביס בעישון/שמן לבין תרופות אופייטיות ( טרמדקס וטרגין). אני עדיין נוטלת אופייטים מתוך חוסר ברירה היות ושמן אינו מספק מענה מלא לכאבים. האם שילוב זה יכול ליצור הפרעה להשפעה של קנאביס או להגביר/ליצור תופעות לוואי ?

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נתחיל בכך שאני מאחל לך שתוכלי להיפרד לצמיתות מהטרמדקס ובכלל מאופייאטים.
    כמו שאת חושבת ומרגישה, אכן כן, השילוב בין אופיאטים לקנאביס מעצים את ההשפעות של שניהם.
    עם טרמדקס, גם אם תעשני קצת מזן שלא אמור לעייף אותך, את תרגישי עייפה .
    אני לא רואה את ההיגיון בשימוש באופייאטים לעייפות כרונית , לפיברומיאלגיה אני מבין..
    ברגע שתתחילי לעשן/לאדות/לאכול קנאביס, במיוחד זן שיתאים לך , את תביני מהר מאוד שאפשר להוריד מינון עד שתגיעי למצב שלא תצטרכי בכלל את הכדורים.

דבר נוסף שלא ציינתי ונזכרתי בסוף, שילוב בין קנאביס ואופייאטים יכול להוביל לדיכוי נשימתי ולכן לא מומלץ.
    אבל צריך לעשן הרבה/ לקחת כמות גדולה של אופיאטים כדי להגיע למצב של סכנת חיים.

7. toma

toma חבר חדש

לייקים:
    0
    אני כולי תקווה שאחרי שאעבור לפרחים ואמצא את הזן המתאים אוכל להעיף לכל הרוחות את האופייטים. זאת הכוונה מהתחלה, רק כעת לאכזבתי הרבה שימוש בשמן מאפשר לי רק להקטין את המינון אבל לא להפסיק לחלוטין.
    תודה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!