1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גראס ופוריות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י beni30126@gmail.com, ‏20/10/14.

1. beni30126@gmail.com

beni30126@gmail.com חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה דחופה: האם המריחואנה פוגעת בפוריות אצל הגבר???

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    להיפך, מעשירה את הפוריות

3. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    ממה ששמעתי, זה דווקא לא נכון. חיסרון אחד שיש למריחואנה, זה שהיא מקטינה את ספירת הזרע די משמעותית בשימוש גבוה.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחחחחחחח מעשירה את הפוריות, זה היה טוב..
    מריחואנה לא יכולה להעשיר שום פוריות כי אין בה שום ויטמינים/ חומצות אמינו/ חומצות שומן אשר יכולים לעזור לפוריות הגברית.
    מה שכן, מריחואנה עוזרת מאוד לליבדו (לחרמנות) וזה דבר שלא ניתן לקחת ממנה.
    בבדיקות שנעשו אצל אנשים שמעשנים המון זמן באופן קבוע נמצא כי נוזל הזרע היה מדולל וקצת פחות אפקטיבי בהשוואה ללא מעשנים כלל וכלל.
    עד כמה זה רציני ופוגע? לא יודע ואני לא מתכוון לחשוב על זה לרגע. דורות על גבי דורות עישנו והביאו צאצאים, אני רגוע.

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני אמרתי את זה כי זה מה שצויין ב-״להתמסטל בגדול״ או משו כזה...

6. beni30126@gmail.com

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על היחס! שנית אני ואשתי מנסים כבר כבר הרבה זמן להביא ילד לעולם.אך ללא הצלחה הפחד שלי שזה כתוצאה משימוש בגראס, אני מעשן כל יום ג'ויינט אחד.אם יד למישהו מושג רפואי לגבי זה אשמח לשמוע. .

7. ak48

ak48 Banned

לייקים:
    0
    אין מחקר אמין שאי פעם הראה ששימוש במריחואנה פוגע במערכת הרבייה, או גורם לשבירת כרומוזומים. ד"ר גבריאל נחאס (Gabriel Nahas) הגיע למסקנה הפוכה בניסויים שביצע בראשית שנות ה-80, אך עשה זאת על ידי שימוש במבחנה (כלומר, במבחנות וצלוחיות פטרי) עם תאים של קופי רזוס. הטענה היחסית בלתי מוצדקת שלו כי שינויים אלה היו מתרחשים גם בגוף האדם קיבלה ביקורת מעמיתיו, ובשנת 1983 הוא התכחש לתוצאותיו.

מחקרים על אוכלוסיות אנושיות לא הצליחו להוכיח שמריחואנה משפיעה לרעה על מערכת הרבייה. בשנת 1988 מצא החוקר Wu יחד עם עמיתיו כי ישנו קשר בין שימוש במריחואנה וספירת זרע נמוכה אצל בני אדם זכרים. אבל זה מטעה, כי (1) לא הוכח שלירידה בספירת הזרע יש השפעה שלילית על פריון, ו-( 2) ספירת הזרע חזרה לרמות נורמליות לאחר הפסקת השימוש במריחואנה.

הטענות ששימוש במריחואנה עלול לפגוע בייצור הורמונים, במחזור חודשי, או בפוריות נקבות גם הן לא מוכחות ולא מבוססות.

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ומה מראות הבדיקות על איכות הזרע שלך?
    סליחה שאני ישיר, אך הבעיה בוודאות בזרע שלך ולא אצל האישה?
    אם כן, יש המון מזונות על וטיפולים שיכולים לשפר את הפוריות הגברית.
    לא הייתי ממהר לשים אצבע על הקנאביס , אך עם זאת גם לא הייתי שולל.

9. beni30126@gmail.com

לייקים:
    0
    האמת שלא עשינו בדיקות. אבל שווה לנסות קצת הפסקה. תודה בכל אופן. ומזה ספירת זרע??

10. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    ספירת זרע זה כשאתה גומר בכוס, ומביא לרופאה שתספור כמה זרעים יש, מה מצבם, וכו'. זה יכול להראות אם הבעיה היא אצלך או אצל האישה.

11. ak48

ak48 Banned

לייקים:
    0
    אוננות מדי יום מורידה את ספירת הזרע?
    HIppieVan

#11 ak48, ‏21/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/10/14
  12. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    הביצים שלך זה מפעל זרעים. אם תביא ביד כ"כ הרבה שהמפעל לא יעמוד בביקוש, אז תגמור עם פחות זרע כמובן.
    שים לב שאם תתאפק שבוע ואז תאונן, התוצאה תיהיה יותר זרע מהכמות שתקבל אם תעשה ביד כל יום. הגיוני.
    זה לא משפיע על יכולת ייצור זרע, ולא פוגע בך בשום דרך (חוץ משערות על כף היד ואיבוד ראייה ;) ), אבל תזכור שאתה לא חבית שפיך אינסופית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!