1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה דלילה ממש - כואב הלב.

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י dudben, ‏3/9/14.

1. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אנשים טובים ויקרים.
    הצילו [אם עוד ניתן] אני מבואס.
    שתלתי לפני חודשיים עציצון קטנטן בשטח הפקר נחמד. הוא התפתח יפה, וגם הטיתי אותו קצת כדי שייתפרע. בחודש הראשון הוא אכן התפרע וגדל בשמחה רבה. דישנתי אותו בדשן טבעי מולסה ולשלשת שקיבלתי מחבר, והשקיתי במים מהמזגן.
    לאחר חודש אזל הדשן, וברוב טפשותי המשכתי להשקות במים בלבד. כעת הצמח דביק פחות, ובקושי מראה סימני פריחה.
    בחיבורי העלים העליונים יש שערות של פריחה זעירה, אבל הן רק בקוטר של עיפרון, נניח. ובגודל של 3 ס"מ.
    יש גם פה ושם עלים צהובים ויבשים בענפים התחתונים. אני מוריד אותם.
    אל תרחמו עלי. אם זה אבוד, אז אבוד. אבל אם עוד ניתן להציל אותו, אודה לכם מקרב לב אם תוכלו להחכים אותי.
    תודה תודה תודה.

2. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא בדיוק יודע למה אתה חושב שיש בעיה.
    הצמח נרא בסדר גמור.

דבר ראשון, תשקה במים רגילים.
    דבר שני, תוסיף שכבה יפה של קומפוסט מסביב לצמח ותשקה.

הצמח שלך רק בתחילת הפריחה.
    יבול תקבל רק בעוד חודש וחצי בערך.

4. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על העידוד. כיף לשמוע. ובכל זאת, הצמח לא דביק ועסיסי כמו שהיה לפני חודש. עלים נמוכים מצהיבים. והפריחה מוגבלת מאוד. חבר טען בתוקף שהגיע הזמן לומר קדיש ברוב עם. שאלות: למה לא עדיף מים של המזגן, הם יותר מאוזנים, לא? איזה קומפוסט אתה מציע? והאם להוסיף דשן לפריחה עוד יועיל עכשיו? אלפי תודות. באמת, אין מילים.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קומפוסט עופות הכי טוב. או משהו עם ערכי NPK בסביבות 2-2-2 או מעל. ניתן למצוא בכל משתלה.

במי מזגנים חסרים שני יסודות מאוד חשובים לקנאביס, סידן (Ca) ומגנזיום (Mg).

העלים התחתונים צהובים בגלל שחסר חנקן, או בגלל שהם זקנים.
    אם מדובר בזן לא אוטומטי יש לך עוד הרבה זמן.

בהצלחה!

6. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
    בשורות טובות

טוב. כחלוף שבועיים וחצי, ניכר שיפור. ואני מאמין שזה הזמן לומר תודה - מכל הלב. אז תודה אגרונום יקר ואיש מופלא. מקווה שאני אכן בדרך הנכונה, אם כי ממש מטרידה אותי העובדה שהצמח לא דביק ועסיסי בכלל. אם מישהו כאן מצליח להבין מהתמונות משהו שהוא בר תיקון ויכול להמליץ לי, אודה לו בכל לב ולב. [​IMG] [​IMG] שנה טובה ושמחה מאוד לכולם

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תשקה יותר!
    נראה שהצמח קצת מתחיל להתייבש.

8. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    חסר הרבה מים. אם זה בשמש תדאג לעוד מים בצהריים אבל לא להציף את האדמה

9. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
    הנה זה בא. בזכות האגרונום הגאון, הצמח חזר מעט לחיים, ואפילו הוציא 5-6 פרחים שנראים לא רע בכלל. [גידול ראשון, אחרי הכל]. אז תודה לך, ולכל החברים כאן. ורק שאלה אחת נשארה: מ ת י ל ק צ ו ר ? אלפי תודות, מקרב לב. אין כמוכם. [​IMG] [​IMG] [​IMG]

10. dudben

dudben חבר חדש

לייקים:
    0
    במצוות קצירת העומר, המתבצעת מיד לאחר חג הפסח, ונערכת ברוב טקס חגיגי נאמר כי הקוצר שואל את הנוכחים: אֶקְצוֹר, וְהֵם אוֹמְרִים לוֹ קְצוֹר אֶקְצוֹר, וְהֵם אוֹמְרִים לוֹ קְצוֹר. שָׁלשׁ פְּעָמִים עַל כָּל דָּבָר וְדָבָר, וְהֵם אוֹמְרִים לוֹ הֵין, הֵין, הֵין. וְכָל כָּךְ לָמָּה, מִפְּנֵי הַבַּיְתוֹסִים, שֶׁהָיוּ אוֹמְרִים, אֵין קְצִירַת הָעֹמֶר בְּמוֹצָאֵי יוֹם טוֹב..." [מסכת מנחות י, ג] אשאל בפעם השנייה את כל הנאספים כאן, לכבוד המצווה החביבה של קצירת העומר שלנו המתרחשת גם היא "אחרי החגים": האקצור?

11. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    קוצרים כש-80 אחוז מהשיערות הלבנות הופכות לחומות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!