1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עוד רעיון ליאיר לפיד

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רונזו, ‏20/10/14.

1. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים
    אחרי טיולי חול המועד שהתמקדו הפעם בדרום, הכה בי רעיון.
    דבר ראשון, היכולת שלנו להשפיע בקלפי ברורה, ואני חושב שיש צורך אמיתי בארגון לא פוליטי של תומכי ליגליזציה, אשר ייתן משקל אלקטורלי אמיתי לנושא. זה באמת לא משנה מה דעתכם הפוליטית, אני בטוח שאם נצליח "להחתים" כמליון משתמשים ותומכים, ואני לא חושב שאני מגזים, חברי כנסת מכל הקשת יעמדו בתור בכדי לדבר אלינו.
    דבר שני, הצעה :
    יש לנו דרום מדהים! ענק! ושומם!!!
    יש בעיירות הדרום המון אבטלה, הזנחה ומעט מידי הזדמנויות.
    מה יותר טוב, מלייצר "פיילוט ליגליזציה" באזור מוגדר מראש, סתם, לצורך העניין ערד, שהיום נפרדה מאחד המפעלים האחרונים.
    תגדירו את ערד כעיר חוקית. רק ערד.
    עכשיו תחשבו מה יקרה שם אחרי יומיים : קופי שופס, תיירות, עסקים, אנשים שממש חשוב להם לעשן כל היום יעברו לגור שם, ואנחנו נמצא את עצמנו יורדים לערד לסופש.
    בגלל תא השטח הקטן אפשר לבנות מערכת לשליטה בהפצה, וכן לוודא שאף אחד לא מבריח החוצה , לפחות לא בכמויות מסחריות.
    משרד התמת יוכל להציע למובטלים קורס בחקלאות בסיסית, ויאפשר להם לגדל עם רשיון מסודר, והמשטרה יכולה לספק את שירותי האבטחה.
    המכירה יכולה להיות כנגד הצגת תעודת זהות, כך ניתן לפקח על גיל וכמות, וכמובן שניתן וצריך לפקח על האיכות.
    אפשר להגדיר תקופת זמן, בסיום לבחון את התוצאות , אשר על רקע הסיכום בקולורדו נראה לי שיהיו טובות.
    טוב, למישהו יש את המייל של יאיר ?

2. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    בתאוריה זה נשמע מדהים... עכשיו רק נראה את זה יוצא לפועל :)

3. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    תמיד אמרתי שלגליזציה זה אולי קרש הקפיצה האחרון שנותר על מנת להציל את הכלכלה הישראלית והפריפריה הדרומית.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    השאלה היא האם משרד התמת ויאיר לפיד וכל הפוליטיקאים רוצים להציל את הכלכלה ולעזור לאנשים, אולי טוב להם ככה...

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מייל ליאיר, עלי. ווגס, אולי אפשר לחשוב על העניין הפוליטי ( ללא שיוך פוליטי) עם המנהלים? אולי איזה תת פורום בנושא ? אני חושב שזה חייב להיות באג׳נדה באתר. אולי טופס חצי אנונימי? שנוכל להתפקד בו רק בשביל להבין איפה אנחנו עומדים ? עם הרבה חתימות וירטואליות, אפשר להזיז דברים

7. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    רעיון ממש מעניין. אולי שווה לנסות לגייס כסף לפרסום במקומונים השונים בדרום. צריך להצית את הרעיון.

8. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    רעיון גדול אחי באמת רעיון גדול .
    בהצלחה
    לא ניראה לי שמישהו יזיז משהו עם זה אבל בכל מקרה זה רעיון טוב מאוד

9. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    ערד? אם כבר אזור תיירות על אמת, ים המלח או אילת

10. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב, מכתב ליאיר נשלח אתמול, אעדכן אם וכאשר יגיע מענה. ברור שזה רעיון הזוי, אבל אני חושב שאם יעלו הצעות כאלו, משהו בסוף יתפוס. וחוץ מזה, אנחנו חייבים למצוא פלטפורמה בה נוכל לאגד את התומכים כגוף, ברגע שנהיה קבוצה ענקית, הפוליטיקאים יוכלו להזדהות איתנו ולייצג אותנו. וזה לגמרי בידיים שלנו!
    אני פחות מאמין בהפגנות, זה לא הקטע שלי, ואני בטוח שאחוזים גדולים מהתומכים לא יגיעו להפגנה בכדי לא להזדהות עם הצד הזה של המחאה.

11. loolon

loolon חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה רעיון אבל לממשלה שלנו יש מליון ואחד דרכים להפוך את המדינה למקום נפלא
    עם כסף ותיירות אבל השרים עסוקים מדי בלחשוב איך הם יכניסו עוד כסף לכיס שלהם במקום לדאוג באמת לשינוי במדינה הזאת..
    just sayin

12. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    נהדר אחי, ולאן תגיע בגישה כזו? כמה שנים ידפקו אותך בכנסת עד שתבין שזה באחריותך??

13. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    אז מה עושים? :)

14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אוספים מספיק חתימות ממספיק אנשים אמיתיים ולא וירטואלים,
    עם ת"ז והכל,
    לא צריך דד ליין,
    פשוט להחתים את כל מי שמכירים עד שנצבור מספיק חתימות שיעשו רעש חזק מאד בכנסת ואי אפשר יהיה להתעלם מזה.

15. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים
    אולי כדאי שהפלטפורמה לא תהיה מזוהה ישירות עם הפורום. אין לי נסיון ברשתות חברתיות בכלל, אבל אם בפייסבוק שלכם אפשר להריץ מסמך לחתימה, אין לי בעיה לנסח משהו שידבר על היתרונות הכלכליים של הליגליזציה, בלי לכוון דווקא למעשנים, ההצהרה צריכה להיות לתמיכה בליגליזציה, ולא הצהרה על שימוש. בצורה כזו אני חושב שלא תהיה בעיה לאנשים לחשוף את זהותם.

16. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    מה עושים?? מ-ת-פ-ק-ד-י-ם!! 50 שקל ואתם בפנים! ואתם משפיעים על הפוליטיקה בישראל כמו שאף פעם לא הייתה לכם הזדמנות!!
    כל השאלות והתשובות שלכם לגבי התפקדות בסרטון הבא: https://www.youtube.com/watch?v=tDI5rTqZpCg
    בהצלחה!
    אני כבר התפקדתי!

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני הלכתי בגישה של ganjaman והתפקדתי למפלגה הקרובה למקום מגורי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!