1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיית אקרליות הקורים בשלב הפריחה(ספיידר מייטס)

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י GD6, ‏15/10/14.

1. GD6

GD6 חבר חדש

לייקים:
    3
    בהתחלה נדבקו הצמחים בסלון שהם Clones, וכנראה משם יכול להיות מאוד שדרכי הם עברו גם לצמחים האחרים כולל לחדר הפריחה.
    אני יודע שהייתי אמור לשים רשתות על החלונות כדי למנוע תופעות של מזיקים כאלו.
    וגם בהתחלה שמתי, אבל הקירות האלה ישנות ומחוספסות והדבק שאיתם תליתי את הרשתות לא מחזיק מעמד ויוצא.
    ניסתי במהלך החודש האחרון כל מיני דרכים ושום דבר לא עזר באופן מוחלט, זה רק האט אותם.
    שמן נים, שמן רוזמרין, ופעם אחת הדברה ביולוגית(האויבים שלהם) אקליות הפרסימיליס.
    אני ממשיך ולנסות את אותם הדברים אני ינסה שוב הדברה ביולוגית.
    סולפור ומאייד גופרית אני לא יכול לנסות כי הם במצב פריחה וזה עלול לגרום לעובש , ככה הבנתי..
    גם השימוש בשמן נים במצב הזה לא מומלץ כי זה יגרום לעישון מגעיל, אבל אין לי ברירה.
    חשבתי לנסות פחמן דו חמצני. להכניס לתוך שקית גדולה צמח ולמלאות אותו בפד"ח ולהשאיר אותו קשור בפנים כמה שעות. אבל אין לי כסף לבלון פדח כרגע.

יש לכם רעיונות נוספים?! :confused:
    אני כבר נואש

2. Camelot2828@walla.co.il

Camelot2828@walla.co.il חבר חדש

לייקים:
    0
    יש חומר בשם דיפנדר 10 מל' לליטר לרסס מתחת לעלים ואחרי ארבעה ימים לשטוף עם מים שעה לפני שנדלק האור

3. psyweed

psyweed חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר להכין בבית פד"ח בקלות משמרים וסוכר חפש בגוגל אני פעם הייתי עושה לדגים שלי.

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    צודק, גם פרסמנו על זה מדריך במגזין:

חשיבותו של הפחמן הדו-חמצני לגידול קנאביס

אבל אני בספק אם הכמות פחמן דו חמצני שהשיטה הזו מייצרת היא מספיקה בכדי להרוג את המזיקים הללו...

5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    סודה לשתיה וחומץ. שים לב שפדח כבד יותר מאויר ולכן תנסה להכין את התגובה מלמעלה, חשיבות האיטום היא בתחתית השק. אל תשים יותר מידי בהתחלה, התגובה גורמת לתסיסה, שלא יטפטף על הצמח.

6. GD6

GD6 חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה על העזרה..
    עם שמרים ושיטות שונות לקבלת פדח, לא ניתן להגיע לרמות גבוהות של פחמן. הרמות שהצמחים מנצלים הם 1300 או 1500 לא זוכר.
    בשביל לחסל את האקרליות צריך שכמעט יהיה 100 אחוז פחמן. נראה לי 50 אלף ppm אם אני לא תוהה. זה רמות שגם אם אני יחשף אליהם במקום סגור אני עלול להתעלף ולמות.
    אם אני יבצע בצורה נכונה כמו בתוך אוהל גידול אטום(שאין לי) או שקית, זה אמור לחסל את האקרליות.
    אבל זה יקר וכרגע אין לי כסף לזה.
    לגבי הדיפנדר, לא מצאתי עליו מידע כל כך באינטרנט על איפה אפשר להשיג, או אם אפשרי להשתמש בו בקנאביס בשלב הפריחה.
    אני יודע שאת השמנים שכרגע אני משתמש בהם, נים ורוזמרין גל לא ממש טוב להשתמש בהם בשלב הפריחה יתן תוצרת ירודה מבחינת איכות ועישון. אבל עדיף מאשר כלום.

7. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    גם לי יש את העכביש המזדיין הזה נראה לי
    3 צמחים שלי קיבלו כיסוי של קורים בכל הפרחים שלהם..... עשיתי להם היום המתת חסד.....
    הקטע שאין לי מושג גם איך לפתור את זה חוץ מלרסס את החדר בסיום הסבב של המחזור הנוכחי......

8. Camelot2828@walla.co.il

Camelot2828@walla.co.il חבר חדש

לייקים:
    0
    כל מגדל תותים או פלפלים משתמש בדיפנדר או אפולו (יותר טוב הדיפנדר מנסיון) וחוץ מזה מומלץ מאוד לפזר אקריות טורפות נותן תוצאות מעולות לפזר בתחילת ההפרחה. בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!