1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בואו נדבר תכלס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י y-weed, ‏26/10/14.

1. y-weed

y-weed חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכולם !
    הנה נושא שעדיין לא ראיתי בפורום הזה:
    מה לא בריא במריחואנה
    שמעו אני המון נמצא פה אולי אני לא הרבה בפורום אבל יצא לי להיות פה
    קראתי וחקרתי את כל מה שאי פעם כתבו כאן על מריחואנה,ורוב הדברים היו לטובת המריחואנה (מפתיע..)
    עכשיו מה הם הדברים שלא טובים במריחואנה אני די בטוח שאפשר למנות ולא רק תופעה אחת .. נכון זה לא טוב לעשן מריחואנה שאתה צעיר יש מחקרים שמראים שזה גורם לחוסר התפתחות במוח.
    אני רוצה לדעת מה לא טוב בעישון מריחואנה הסנפה הזרקה או לא משנה מה .. מה לא טוב בהשפעה שלה .. אל תשכחו שיש הרבה אנשים שנמצאים במחלקות סגורות עכשיו בגלל סאטלה רעה עם מריחואנה
    אני מאד מכבד ואוהב את העובדה שיש פורום ואתר כזה כדי להוציא מעט את האמת על מריחואנה ומה היא באמת מועילה לנו .. אבל הנהלת האתר והכותבים היקרים שחכתם לספר לנו מה המריחואנה עושה לא טוב (כי אפחד לא מושלם)
    עכשיו יש משפט אחד שמדריך אותי כל החיים ויום אחד יהיה חרוט על גופי (בצורה של קעקוע כמובן)
    "תמיד תטיל ספק בסמכות "
    שזה אומר אפעם אל תאמין למה שאומרים לך .. תאמין רק אחרי שבדקת את הדברים בעצמך,וזה מה שאני עושה עכשיו שואל אותכם האנשים שהצליחו לשנות דעות של המון אנשים לגבי הצמח הקטן הזה מה לא טוב במה שאתם "מוכרים" לנו פה ?

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    וחזרנו 50 שנה אחורה.

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דוד, מגניב שהראת לנו שאתה יודע לעשות העתק הדבק.
    פעם הבאה רק תלמד איך עושים זאת באמת, ותדאג שזה יהיה משהו שיעניין את הקוראים,
    ולא בולשיט אחת גמורה שנכתבה ע"י אימביציל אינטרסנט שכל רצונו היה להפחיד אותך.

קנאביס לא מומלץ לכל מי שמגזים איתו בכמויות ויש לו נטייה חזקה להתמכרות. ולאלו שמראש הוא לא מתאים להם מבחינה נפשית.
    בנוסף, אנשים הסובלים מלחצים וחרדות, יש לנהוג בזהירות עם קנאביס. מאחר והעישון עלול להחמיר את הבעיות. בין אם בזמן ההשפעה,
    או לאחר מכן כשהיא פגה - ואתה כבר התרגלת לחומר המרגיע.
    מעבר לכך, אני לא רואה בעיה בקנאביס. וגם כאן, לגבי כל מה שציינתי, הבעיה היא לא בקנאביס, אלא באנשים הספציפיים שצורכים אותו.

4. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    תרגיע אני חדש בתחום ובלי קשר עצם העובדה שאתה מגיב בתוקפנות מעידה שהמידע הזה מלחיץ אותך ואתה צריך להתנשא מעליו ומעלי
    לעצם העניין יש שם גם מחקר חדש שמדבר על זה שקליפת המוח נאכלת בעישון יום יומי וזה הכי מעניין שיש לדעת שהסטלה נגרמת מתוך הרחבת חדרי המוח וכל הסטלה היא בסך הכל תופעת לוואי של אכילת קליפת המוח
    רפןאה שלמה..

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחחחחחחחחח אני צריך אחד כמוך איתי כל יום, יהיה לי מה זה מצחיק..

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    גבר
    אל תזרוק סתם "עובדות" בלי שבדקת אותן לפני. זה יותר ממעצבן. אמרת פה שקר בדיוק כמו שאמרו פעם שזה גורם לאונס ולרצח ושאר שטויות שנראות לאדם הסביר מגוחכות בימינו.
    הדמוניזציה נשארה רק השקרים התחלפו.

7. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    גאוני.

פאנדורס'בוקס כתב דברים נכונים וענה על השאלה לשואל. גם אתה יכול להשכיל מזה.

8. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שבטוח יש יתרונות יותר מחסרונות ושוב פעם מש שפנדורה בוקס אמר הבעיה היא בבן אדם ולא בקנאביס
    :smiley-face-with-ci

9. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מבין מה אתם נרתעים ממידע שלילי אני שמח מאוד על זה הכי בטוח שזה מאזן אותי ומכניס לפרופורציות שלא אעבור יותר מידי את גבול הטעם הטוב

10. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    ואל מעט נתקלתי פה בפורום הזה באנשים שסיפרו על חווית פסיכוטיות והרעלות (ואני רק שבוע פה) ככה שאין מה לטייח וזה לא קשור רק להתפרצות גנתית של מחלה נפשית וגם לא רק לעישון יתר יש אנשים שמורעלים גם מפעם אחת

11. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי אם לא טוב לך אל תעשן
    אתה נישמע כמו חבר באל סם
    טחנו פה כבר את הנושא של מינוס בקנאביס כנס לדפים קודמים

12. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני אשמח ללינק על זה שקנאביס אוכל את המוח.

13. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52

חווים פסיכוטיות קורות אך ורק לפסיכיים.
    התקפי חרדה יכולים לקרות לכולם.
    יחי ההבדל הקטן.

מי ש"מורעל" מקנאביס. לא עישן רק קנאביס. הוא עישן תוספים אחרים שגרמו לו לכך. בין אם חשיש מדולל/ גראס שקרכלשהו / טבק .
    ניתן להגיעה ל"הרעלה" מקנאביס אבל הייתי קורא לזה "מנת יתר של קנאביס" , ובגג של הגג זה ייגמר בכאבי בטן, הקאות, חולשה ושינה. למחרת תקום חדש.

14. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    Thc זה רעל נקודה! התפקיד שלו בטבע זה להרעיל את החרקים שבאים לנגוס מהצמח
    ואל תספרו סיפורים..
    כיף לי לעשן ולפי המירמור שלכם אני בטוח שאני נהנה מזה הרבה יותר ממכם ואני לא מאל סם אני מעל סם אני בעד מודעות לכל ההבטים של פעולות שבהם אתה משפיע על החיים שלך במיוחד חומרי ם שמשחקים עם המוח
    אז תתבגרו ..

15. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    פסיכוזה היא הפרעה בבוחן המציאות מה שיש לאנשים שחווים התקף חרדה
    יחי ההבדל המטופש..

16. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    פאנדורראס
    אני מעריך את הידע שלך באופן כללי אבל לא יכול להסכים עם הקביעות שלך

17. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    הרעילות היתה בסלנג וודאי שאי אפשר להיות מורעל באמת רק מהזרקה ורידית של החומר בכמות גדולה

18. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אם נחש יכיש אותך יקרה לך משהו נכון במקרה הגרוע תמות למה כי הארס שלו זה רעל אבל גם מהארס הזה יוצרים נוגדן או תרופה
    לא בהכרח מה שהצמח או החיה מייצרים מעצמם כחומרי הגנה הם מזיקים באופנים מסויימים

19. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    הדימוי שהבאת לא נכון כי קודם כל נסיוב מזיק למערכת החיסון ולכן לא נותנים אותו בכל מקרה רק כשמוכרך
    דבר שני נסיוב מתפתח עי שנותנים את הרעל לבעל חיים אחר בכמות קטנה והוא מפתח נוגדנים ואז לוקחים אותם לשימוש בני האדם אבל החייה כנראה ניזוקה
    ככה שאנחנו לא חיות מעבדה (בלי קשר גם על חיה זה לא בסדר)

20. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    THC לפי הניסיון שלי מעלה לי את ההפרעה חרדה (ocd). אבל, אם יש זן שאני מעשן שיש לו CBD גבוה (גם אם הthc גבוה גם) ההפרעה יורדת בהרבה למשך הרבה זמן!
    לכל צד יש טוב ורע

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!