1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נוסע לאמסטרדם - רוצה לסגור מלון, הצעות ממי שהיה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י microlab, ‏27/10/14.

1. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אהלן חבר'ס מזמן לא הייתי פה..

בכל מקרה, אני נוסע לאמסטרדם חודש הבא (כנראה בלי נדר טפו טפו טפו בעזרת השם אינשאללה)

איזה מלון אתם ממליצים ואיפה? המטרה העיקרית זה להנות מהקופי שופס, ברים ומועדוני חשפנות אם יש משהו לא יקר..

1. הבנתי שכיכר דאם (Dam Squere) זה המרכז של העיר, האם זה באמת כך ויש בסביבה מספיק קופישופס איכותיים?

2. יש איזה מלון שאתם ממליצים לקחת שהוא לא רחוק ממרכז העניינים? אני מחפש מלון דל תקציב
    הגעתי למלון בשם Budget Hotel Manofa שהוא 300 מטר מכיכר דאם אבל לפי ביקורות הוא לא מציאה גדולה מבחינת
    המלון עצמו.. השאלה היא כמה באמת אני כבר אהיה במלון עצמו.. :toke (1):

הצעות טיפים משהו?
    בעיקר לקופישופס ואיזה באנג אחד לשימוש שמה, ברים ואוכל ותחבורה

#1 microlab, ‏27/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/14
  2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אין לך מה להשקיע במלון אם אתה לא מתכוון לבזבז בו את זמנך.
    רק תדאג שיש בחדר במלון/ אכסנייה - שירותים, מקלחת ומיטה (בחלק דואגים לך להחלפת מצעים יומית ובחלק גם זה לא).
    "כיכר דאם" הוא אכן מרכז העיניינים באמסטרדם. חנויות מכל הסוגים והמינים, קופישופס, הכל בעצם..
    רוב הקופישופ ממוקמים דווקא באזור כיכר דאם. יש לך מעל 100 קופישופס ברדיוס שמקיף את הכיכר.
    הצעות וטיפים? תעשה שאכטה בקופישופ הראשון שאתה רואה, משם הכל יתגלגל לבד.

אה,כמובן, אל תהיה נעול על מלון רק באזור כיכר דאם.
    גם אם תהיה רחוק קילומטר מכיכר דאם הכל סבבה.
    רצוי להשכיר אופנים במהלך כל השהייה באמסטרדם כדי לנוע בקלילות ממקום למקום ולתור את כל העיר.
    מה שגם יעזור לך לבחור מקום לינה זול יהיה איפה שיהיה, 5 דקות על האופניים ואתה איפה שתרצה.

3. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    ההמלצה שלי זה שבאמת תלך על מלון בכיכר דאם... אישית הייתי שם וזה ממש נוח כי בקושי יש צורך בתחבורה ציבורית. כמעט הכל במרחק של עד 20 דקות הליכה.
    יש שם מלונות עם חדרים לא נורא יקרים, וברמה בסדר גמור.

עריכה: לפנדורה - יש רק 20 קופי שופס בכל אמסטרדם :)

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קניידלך, צא מהמרק שאתה נמצא בו ותגלה שיש מעל 150 .

5. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    בבדיקה חוזרת, יש בסביבות ה200 :)

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אם אתה רוצה לעשות פרחים שיעיפו אותך ממש לשמיים ויתנו לך תחושה שכל הקופי שופס עכשיו נמצא מרחף בעננים.. אז שמעתי על אחד כזה שנקרא "Prix d'Imi"
    החומר שם מטורף במיוחד ההייזים!!

גם בן דוד שלי טס עוד מעט לאמסרדאם ואמרתי לו שיבקר בקופי שופס הזה.
    אני לא יודע איפה הוא נמצא אבל שווה לחפש אותו.. אין ספק שהשנה גם אני יבקר בקופי שופס הזה!

#6 LarryOG, ‏27/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/14
  7. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    תשמע תכלס אם אתה נוסע רק עם עוד חבר אחד או חברה אז תיקח מלון אבל אם אתה נוסעים 3-4 אז בדוק שתיקחו דירה זה הרבה יותר מגניב,אמסטרדם לא גדולה בכלל ביום הראשון שאתה מגיע אתה משכיר אופניים לכל התקופה ואתה מסודר אין שם כל כך מה לעשות חוץ מלשהתכר להתמסטל ולהכנס לאיזה זונה שבורה אז אתה תסתדר יופי

8. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    תשים לב שאתה סוגר מלום שמותר לעשן בו!!

אני הייתי באמסטרדם בחורף, במלון היה אסור לעשן בחדרים אבל הייתה פינת עישון, אז חשבתי שהכל יהיה בסדר. ביום הראשון אני וחברים עישנו ג'וינט בפינת עישון. חזרנו לחדר ו5 דקות אחרי זה עובד של המלון דופק בדלת ואומר לנו שאזור העישון הוא לסיגריות בלבד, ושכל המלון מסריח מוויד עכשיו בגללנו.

בקיצור, היינו צריכים במהלך שאר החופשה לצאת לגשם הקפוא של אמסטרדם כל פעם בשביל לעשות שאכטה, וזה היה סיוט!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!