1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה התפיסה האמיתית

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י DAVID612, ‏19/10/14.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אין פה שום מטאפורות.
    מה שבונה את היקום הפיזי שלנו, מה שמרכיב את הקווארקים שמרכיבים את האטומים שמרכיבים את המולקולות שמרכיבות את העולם שאנחנו חיים בו, זה בסה"כ מיתרים של אנרגיה שרוטטים בקצב מסויים.
    הקצב שבו המיתרים האלו רוטטים, הוא התדר של המימד בו אתה נמצא.
    אנחנו עולים בתדרים במספר שלבים טבעיים בחיינו, רק שאנחנו לא מודעים לכך.
    אנשים שעושים זאת בכוונה ע"י טכניקות מסויימות, יכולים לתאר לך איך נראה מסע בין מימדים.
    ככל שהתדר האנרגטי גבוה יותר, ככה המנפסטציה של האנרגיה למציאות מהירה יותר.
    ז"א, המחשבות שלך בונות את המציאות מהר יותר ככל שאתה עולה במימדים. ככל שהתדר גבוה יותר, ככה גם הרגישות של אותו עצם לאנרגיה מתגבר.
    זאת הסיבה שאנחנו ישנים בלילות, מכיוון שאנחנו צריכים את ההפרשה הזאת של הdmt כדי להגביר את רגישות הגוף לאנרגיה ולהיטען.
    אני מנסה לדחוס המון המון מידע לקצת קצת שורות, אז לפעמים דברים שאני אומר נשמעים לא הכי ברורים.
    ד"א לפי ספר המתים הטיבטי, כשאדם מת הוא חווה מסע שבו הוא עובר את כל המימדים, עד שהוא חוזר חזרה למימד שלנו ונולד מחדש.
    המסע הזה הוא הגן עדן או הגהינום שמספרים עליו, מכיוון שבמימדים האחרונים המציאות שנוצרת היא תלויה באישיותו של האדם, אם האדם היה אדם שמונע מדברים טובים, גם המציאות שיצור לעצמו תהיה טהורה וטובה.
    אם האדם מונע מדברים רעים, כך גם תהיה המציאות שיצור לעצמו, רק ככל שהמימדים עולים, כך העניין הזה נהיה יותר מוקצן.

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    נשמע מעניין. איפה אפשר לקרוא על הנושא? יש לתאוריה הזאת איזה שם מוסכם? כבר שמעתי על תאוריית המיתרים, אבל לא בהקשר של מציאות ומימדים.

3. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה עושים עם כל האנשים הקטנים שמנסים להחזיק אותך בכנפים

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואלה זה לא ממש תיאוריה מוסכמת כן, אפילו בחבורה הקרובה שלנו אנחנו לא מסכימים על הפרטים בתיאוריה הזאת.
    אבל זאת האמונה שלי שהתפתחה אצלי במהלך השנים והניסיון שלי, והאמת שזה גם הרבה יותר עמוק ומורכב ממה שפתחתי פה, אבל אם בא לך שיחת תסביכים אחושרמוטה אני האיש שלך.
    בכל המקרה היופי בחיים זה שכל אחד מוצא את הדרך שלו להתחבר לאמת, אבל בסופו של דבר כולם מבינים את האמת האחת והיחידה, והיא זה שכולנו אחד.
    ולגבי האנשים הקטנים שכמו שאתה אומר מחזיקים לך בכנפיים.
    אז תן לי לספר לך משהו חבר, אף אחד לא מחזיק לך בכנפיים חוץ מעצמך, לפעמים החוסם הוא פנימי ובא לידי ביטוי באופן חיצוני, אבל אף אחד לא מונע ממך משהו שצריך לקרות.

5. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אתה נשמע כמו הבחור הנכון להתמסטל איתו...

6. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה אני עם הכנפים.. אתה צודק וששאלתי כבר יצאתי מתוך נקודת ההנחה הזו פשוט אנשים קטנים מפעילים בי קטנות הדעת מתוך ההשתקפות שהם מציבים לי לאנים אבולוציונם בשלבי ההתפתחות שלי שאיני רוצה שום קשר איתם

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אתה יכול להקשיב לכולם, יש לך מה ללמוד מכל אדם לא משנה כמה טיפש הוא.
    השאלה היא מה אתה לוקח מכל אחד, ואיך אתה מפנים מה שהוא אומר לך.
    בכל מקרה השליט היחיד על המציאות בה אתה חיי הוא אתה, אתה הוא זה שבונה את המציאות שאתה חווה, ואם אתה לא מרוצה מהמציאות הזאת, אז תתחיל לבנות אחרת.
    לבד זה לא יקרה.

8. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    עובדים על זה .. לפעול פחות מתוך דחפים אימפולסיבים ויותר מתוך הכרה במה שיעיל וענייני

9. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    ^בקטע של להיות אימפולסיבי, אני די אוהב את זה. לפחות בתוך המסגרות שבהם אני לוקח חלק.
    זה תמיד מרגיש לי יותר נכון (וגם לרוב התוצאה בהתאם) שאני פועל, ומקבל החלטות מהבטן.

10. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0

11. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    חשבתי שאני לא ימצא פה בן אדם נורמלי.

המציאות של אדם זה לפי הבחירות שלו ולפי הבחירות של אנשים שהוא נמצא איתם וכמובן מזל - אני יותר קורה לזה להיות בזמן הנכון במקום הנכון, ואו הימור.
    וכמובן התמודדות אם התחושות או הרגשות שלו,ובמיוחד עם הפחדים שלו, אם תלמד לנצח תפחד והכעס אתה תיהיה בן אדם מאושר.
    זה הסיבה שהקנאביס עושה אנשים מאושר כי הוא נותן לבן אדם פחות כעס ופחות פחד.

אין ממדיים ואין תדרים , ואף בן אדם לא יכול לדעת איך נברא העולם .d
    אז אני יותר בעניין של לקום בבוקר ללכת לעבודה ולמצוא לאכול טוב וזיון טוב, כמובן לעשן והרבה והכי חשוב לצחוק הרבה.
    ולדמיין בתור הראש שלי איך באמת הייתי רוצה שהעולם יהיה ומה באמת וקצת גלישות מה היה קורה אם הייתי יכול לנהל מדינה משלי איך הייתי הופך אותה למושלמת (תאמת אני כבר שנים אם זה)
    ואין דבר כזה רוחיניות יש דבר כזה מסטול שזה יכול להיות אפילו מדיבור טוב אם אנשים.

ו"זה שאמר אנשים קטנים" אני יגיד בפשטות אין דבר כזה אנשים קטנים, יש דבר כזה לעשות מישהו לקטן בגלל שהוא לא באותו ראש כמו שלך, תאמין לי שליד כל קבוצה של אנשים שאתה לא מתעניין (מבין) במה שהם מתענינים הם יכולים לעשות אותך קטן.
    אני שונא אנשים כמוך שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת!!!

הרבה אנשים פה נגד הדת, אבל בתכלאס הם עושים דת משל עצמם.

#31 לא סמוי, ‏1/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/11/14
  12. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    אנשים קטנים אלו בדיוק אנשים שהשמש זורחת להם מהתחת ומוסיפים חטא על פשע שלא רק שהם לא מבינים על מה אנחנו מדברים הם עוד מתימרים לפרשן את הדברים בצורה שטחית שלילית ולא נכונה כי אור השמש מאיר להם רק מהתחת
    וחבל שאנשים כדוגמתך ועוד כמה פה בפורום מוזילים דיונים שיכולים להיות איכותים לרמה של ערסים שיודעים רק לקלל.. ועמך הסליחה. בהצלחה!

13. לא סמוי

לא סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אתה בן אדם שרוט שמאמין בחראטות , אבל אתה חייב להבין שאתה הזוי כאן וואנשים הלא הזויים הם לא אנשים קטנים.
    אז עישנת ולקחת כמה בולים (ספק אם כן) ואם אתה רוצה שאני ידבר איתך תגיד לי מיאפה אתה לוקח תשטיות שלך.
    ותאמין לי שאני יוכיח לך שזה שטיות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!