1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הועד למען הסטלן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י גנג'יאל, ‏22/10/13.

1. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    מה בדיוק חברות בעמותה הזאת תיתן לחברים בה?

2. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    לגליציה יסטלן אתה רוצה יותר מיזה ?
    תאמת אם היו 5 אלף איש לא בעיה להפוך את זה למועדון צרכנות
    ולסדר לבעלי הכרטיס הנחות לחנויות שאנחנו אוהבים
    "ארנב הירוק" "סרטים" "בנא משקות וכו חח
    כאילו זה אפילו יכול להיות די מגניב

3. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    יהיה נחמד אם יצליח

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    איך זה יצלח כולם פו רק מדברים!
    מדברים לכם אומרים לכם בוא נתחיל תעזרו לי באיחסון
    תבואו להקיים עמותה תכחו את הלגלציה בידיים שלנו
    אף אחד לא מגיב לא עונה ולא מצטט
    מאוכזב ממכם סטלנים

5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אני ממשיך להריץ את הרעיון.
    מי באמת רוצה לעזור?
    צרו איתי קשר בפרטי ותשאירו מספר טלפון.

6. ברק ס

ברק ס חבר חדש

לייקים:
    0
    הי אני חדש בפורום. יש לי רשיון מזה כמה ימים, ובמקום לעשן את עצמי לדעת, החמודים ממשרד הבריאות אישרו לי שמן במקום פרחים.
    ולענייננו - אין ספק שהדרך הכי טובה להתארגן (על התארגנות, לא מה שאתם חושבים...) זה אם מנהל האתר 'קנאביס' היה יוצר איזשהו איזור של התארגנות פה באתר. סיבה אחת זה שיש לאתר הרבה קוראים, וסיבה שניה זה שלא כולם אוהבים את פייסבוק.
    אבל בגלל שאין לצפות ממנו שיעשה זאת באופן מיידי - בכל זאת מדובר ב'פלפטורמה' כלשהיא - אני מתכנן לנסות לעשות משהו בעצמי, ואני רוצה דבר ראשון להתמקד באתר שימתקד בהגשת תביעה ייצוגית נגד משרד הבריאות נגד הנושא של שמן במקום פרחים. אמנם בסופו של דבר התביעה הייצוגית צריכה להיות למען לגליזציה של קנאביס (ולמעשה, בסופו של דבר, למען דה-קרמנילזציה של יתר התרופות שמוגדרות סמים מסוכנים), אבל צריך להתחיל בקטן. אעדכן כשיהיה משהו קונקרטי.
    ולסיום - עוד בנושא השמן במקום פרחים: מדובר בשוד לאור יום, בביזיון מוחלט של כל מה שפעילי הלגליזציה פעלו למענו, ובשחיתות שאין כדוגמתה. תסתכלו במגזין על הכתבה שהתפרסמה ב
    20.8.2013
    ותראו שבכל הטוקבקים המתרעמים יש אולי אחד שבעצם היה מבסוט מהשמן. המישהו הזה ממש לא מבין מהחיים שלו. השמן הזה זו שערוריה - אין קשר בין ההשפעה שלו להשפעה של פרחים, וחייבים לתת סטירה למי שהחליט את זה, למי שאישר את זה, ובאופן אידיאלי היה כדאי ש*כל* המטופלים בעלי הרשיון *יסרבו* להמשיך להיות מטופלים בקנאביס רפואי כל עוד השערוריה נמשכת לאות הזדהות עם בעלי הרשיונות החדשים שנאלצים לבלוע את החרא הזה.
    והכי חשוב - יש לי את ברכתו של הרבי סנדק לגבי תביעה ייצוגית!!!!!!!!!!

7. ברק ס

ברק ס חבר חדש

לייקים:
    0
    מי שרוצה להכין מהטקסט הבא עיצוב לפלייר - מוזמן לעשות זאת ולהדביק פה בפורום. אני אדאג לזה גם בימים הקרובים. הטקסט זה ככה:
    כותרת ראשית: תביעה ייצוגית
    שורה מתחת - הגרפיקה המרכזית: ציור של קנביס, VS. , ציור של דגל ישראל
    שורה מתחת, כותרת משנה: רוצים את הפרחים שלנו
    שורה מתחת: עם ישראל דורש שצמח המרפא מס' 1 יהיה נגיש, זמין, ובלי שום עיכובים ביורוקרטיים והתנכלויות מהחוק. אם יש לכם סיפור זוועה על איך הצלחתם לא להוציא רשיון, או שהרשיון בכמות או בצורה שאינם ראויים, שלחו מייל ל-barakprod@gmail.com. אחרי שנאסוף מספיק סיפורי זוועה נגיש אותם בצורת תביעה ייצוגית לבג"ץ, בדרישה ללגליזציה מיידית ומלאה של צמח הקנאביס, למטרות ריפוי עצמי. כלומר, כל אזרח מסוגל להחליט בשביל עצמו עם המריחואנה היא רפואית או לא.

8. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע פנטסטי, אם מישהו ירים את הכפפה, אני הראשון בפנים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!