1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחקרים מצאו שקנאביס מרפא/מונע סרטן, ואני תוהה ...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י JustAQuestion, ‏16/11/14.

?

כן לדילול

1. כן

0 דירוגים
    0.0%
  2. לא

0 דירוגים
    0.0%
  1. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    מחקרים מצאו שקנאביס מרפא/מונע סרטן, ואני תוהה האם קנאביס הוא אמצעי הדילול והברירה הטבעית של הטבע/אלוהים לנפות את השושלות וההמשכיות של השמרנים, סגורי המחשבה ורודפי הבצע ?

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אם הייתי מאמין באלוהים כנראה שהייתי אומר שהוא נתן לנו את הצמח כדי שיעשה טוב ויהפוך את העולם לטוב, אבל אני לא. אז אני יכול לומר רק שהטבע השקיעה בבריאה הזו קצת יותר מבכל השאר ונתן אותה מתנה למי שידע להשתמש בה...

3. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אעה... לא חושב.. דבר ראשון קנאביס הוא משהו שתרבויות מסויימות באנושות התחילו להשתמש בו לפני כמה אלפי שנים, שזה כבר בעיה כי זה בעייתי למצוא הבדל משמעותי בפרק זמן קצר (אין מספיק דורות, כך השינוי או הדילול, אם קיים בכלל, בעייתי לאבחנה וכן בעייתי על מנת להוות הוכחה חותכת).
    דבר שני, אין אפשרות לדעת אם אותם תרבויות (שרובן לא שרדו עד היום) באמת השתמשו בקנאביס בעיקביות, אחרי הכל מדובר פה בצמח עונתי (הרי פעם לא היו זרעים מהונדסים גנטית כאוטומטיים).
    דבר שלישי, לא חסרים בכלל stoners עם כל התכונות שציינת.
    דבר רביעי, אל תשכח שהסרטן זו מחלה נפוצה בעת המודרנית שלנו. עד לפני 150-200 שנה אנשים היו מתים ממחלות שהיום מרפאים בזריקה או באמצעות כדור, תוחלת החיים הייתה קצרה בהרבה באופן כללי, הסביבה שבה חיו אנשים באותה תקופה לא הכילה כל כך הרבה פוטנציאל לחלות בסרטן כפי שהיא היום (זיהום אוויר, זיהום מים, כימיקלים במזון מועבד ובמצורי אריזה, חומרי הדברה, קרינה (על כל סוגיה), שכבת אוזון פגועה וכ')... הסרטן לא נחשב פעם למחלה קטלנית כפי שהוא כיום מפני שהוא לא היה שכיח כל כך, ורוב האנשים שהיה להם פוטנציאל לסרטן כזה או אחר מתו הרבה לפני כן מנסיבות אחרות.. כך שצמח מרפא כזה או אחר לא יצור סינון משמעותי..
    זו דעתי בעניין.

בקיצור, אהבתי את החשיבה שלך, אבל אצלי זה: "לא".

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!