1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה העונש על גידול מריחואנה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י NAD, ‏17/11/14.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    לאחרונה אני בפראנויות מפחד מאוד מכלא וכול' אני בנאדם נורמלי שאין לו עבר פלילי ורציתי לדעת מה העונש על גידול יש לי צמחים אוטומטים כרגע 2 אחד גדול 90 סנטימ עם פרחים אליו ואחד חצי הגודל .. עכשיו אח שלי עריק מהצבא ואני לוקח סיכון עצום שיבואו משטרה צבאית אני פשוט בסיום פריחה כבר לא נשאר עוד הרבה אני קוצר ומעביר הכל ליבוש בבית אחר .. חוץ מזה אני פוחד מהלשנות של החברה בשכונה אני רוצה לקחת בחשבון מה העונשים על גידול פעם ראשונה

2. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    הכל תלוי... בך, בשופט, בעורך דין, בקצינת מבחן, בכמות
    במקרה שלך אני מאמין שחצי שנה עבודות שירות וזה אני אומר טיפה בעדינות

3. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    באמת סיכון כדאי לך לגדל בתנאים טובים יותר ואל תספר על זה לאיש בטח לא חברה מהשכונה

4. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    שני עציצים זה לא ביג דיל, תטען שזה לצריכה עצמית בלבד.. תקבל עבודות שירות או שלילית רשיון נהיגה אבל לא תשב מאחורי סורג ובריח אלה אם ממש תעמוד מול השופט ותקלל אותו.
    פעם הבאה אל תספר לכל העולם ואחותו שאתה מגדל, ותשתדל לעשות את זה במקום שרק אתה יודע עליו.

5. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה חברים כבר הייתי בטוח שיושבים על זה 3 שנים ++ בכלא .
    חוץ מזה אני חושב שיש לי יותר מ15 גרם על העציצים ככה שזה כבר יחשב אוטומטית לסחר אז נראה לי שהעונשים שהעלתם פה לא רלוונטים האם אני טועה?

6. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    יותר מ15 זה מעצר אבל לא סחר, כל היופי פה בישראל שלעומת מה שבחול פה הם חייבים להוכיח שאתה סוחר, ולא שאתה צריך להוכיח שאתה לא. גם עם יש לך 100 גרם ולא סחרת הכל יהיה רשום כשימוש עצמי כבד,

7. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    לא סיימתי תתגובה: עם אני טועה תגידו מה נכון..

8. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה טועה ובגדול חחח
    ברגע שנתפסת עם מעל 13 גרם זה אוטומט נחשב סחר

9. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    אבל עם אין הוכיות לסחר? כי היה איתי אחד בכלא 6 שנתפס עם פלאטה של חשיש, ויצא עם שימוש עצמי....

10. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    לפעמים אתה יכול לסגור כל מיני עסקעות אם הפרקליטות שיורידו את זה לשימוש עצמי ולפעמים גם באמת אי אפשר להוכיח שזה סחר אבל ברוב המקרים זה אוטומוט הופך לסחר ואם העורך שלך מצליח להוכיח שזה לא סחר אז יצאת בזול
    אבל ברגע שיש את החשד הכי קטן שזה סחר הזדיינת.. למשל אם נתפסת עם 30 גרם ירק והכל היה בשקית אחת זה הבדל ענקי לבין זה עם זה היה מחולק בשקיות וכל מיני חארטות ושטויות כאלה

11. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    הפרחים על העציץ לא בסקיות ולא כלום . אני לא שולט על הכמות שיוצאת מצמח אז מה השטיוט האלה סחר לא סחר זה לשימוש עצמי מה אני צריך לעשות כדי להוכיח לשופט שזה לשימוש עצמי מזה השטויוט האלו שמעו אני מקווה שאחרי שהילכו לעולמם כל הזקנים מהעולם הפרמיטיבים הדור שלנו הצעירים יהיה קצת חכם יותר וליברלי באמת

12. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    שקיות,
    שטויות,
    ומה יש לך אתה חדש פה? זו הארץ ועם זה ננצח..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!