1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי התיק שפתחו לי, למי שמכיר את הסיפור

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏18/11/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    יום חמישי הזה יש לי דיון בבית משפט, אחרי שנה של תהליכים שהייתי הולך לאל-סם (ומרמה בבדיקות חח) וקציני מבחן (שפה התמזל מזלי, הפעם אחרונה שהלכתי לשם היה לי רק 6 ימים להתנקות כשלפני זה הייתי מעשן קבוע, את הקרדיט לזה שעברתי בהצלחה את הבדיקה מגיע ללימון) ועדיין המשכתי לגדל בחוץ, זה הסתכם בזה שאני עושה 50 או 100 שעות התנדבות ומוחקים לי את התיק לאלתר :)
    אני יודע שאת הרוב זה לא מעניין אבל יש פה כמה אנשים שיצא לי להכיר אישית והם שמעו את מה שקרה לי והתבאסו בשבילי אז רציתי לשתף בבשורה הטובה הזו כדי להפיץ קצת אנרגיות חיובות לאור מה שקרה בזמן האחרון (כל התפיסות ענק וכו')
    שיהיה המשך יום טוב לכולם ואהבה 3>

2. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    שמח בשבילך :)
    איך התנקת בבדיקה גם לי יש בדיקות

3. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה זה זה עם השכנה שהלשינה או משהו כזה אם אני לא טועה, נכון?

ושמח בשבילך

4. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי אני בדיוק כמוך היה לי משפט לפני שבועיים והקצינות מבחן השרמוטות רוצים שעכשיו אני יעשה קד''מ ו 100 שעות שלצ ומוחקים לי

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אכלתי מלא לימונים, קלמנטינות וכל הפירות הדרים למיניהם, אתה גם צריך להאמין בתוכך שיהיה בסדר והמזל יהיה לצידך :)
    תודה על התמיכה חברים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!