1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה כמה שאלות על קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י נעמה חיים, ‏19/11/14.

1. נעמה חיים

נעמה חיים חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני חדשה בפורם ורציתי לשאול אותכם כמה שאלות אני אחרי צבא יש לי כמה שאלות לגבי קנאביס
    אני קראתי מלא כתבות באתר בקשר לגידול ולמעשן המתחיל והסתקרנתי
    1.אני רואה אנשים שמדברים על זה ומתחיסים לזה כדבר המושלם וזה נראה מאוד כיף ומסקרן רציתי לדעת עם הסטלה של מריחואנה של סאטיבה היא ממש כמו שזה נשמע אני יודעת שכל בן אדם מקבל את זה אחרת אבל בגדול זה ממש סטלה כיפית כאילו יותר מאלכוהול אתה באמת ניהיה שמח ואנרגטי?אשמח לכמה דעות
    2.האם יש הנגובר ממריחואנה ?
    3.אתה יכול להגיע להזיות מזה או למצב שאתה לא זוכר מה עשית אתמול כמו מאלכוהול?
    4.זה יהיה בסדר אם אני יגדל ופעם הראשונה שלי שאני יעשן יהיה מהחומר שלי?
    5.איזה זן מומלץ לגידול להתחלה אפילו של צמח קטן אשמח ל3 דוגמאות אני יודעת שאינדיקה יותר מומלץ לגידול אף למרות שלא ניסיתי אני נראלי בן אדם של סאטיבה בגלל שנראלי שאני מעדיפה סטלה שמחה ואנרגטית מאשר מרדימה כזאת

תודה מראש וסליחה על החפירה חחח

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מבחינתי בכללי צמח הקנאביס הוא הדבר שהכי קרוב ל"מושלם" כי זה עושה אותי מאושר מכל בחינה ובכל מצב. אין הנגאובר ממריחואנה, זה מעביר הנגאובר. אני יודע על עצמי שאי אפשר להגיע למצב שלא יודע מה עשית אתמול, וזה תלוי בהגדרה שלך ל"הזיות"...אני אישית מדמיין דברים, אבל דברים נחמדים שכיף לראות, דברים מדהימים. עדיף לך לעשן פעם ראשונה מהחומר שלך כי ככה תהיי בטוחה מה את מעשנת. מומלץ להתחלה זן אוטומט שלא יהיה מסובך. עוד משהו ששכחתי? ואת מוזמנת לחפור לי בפרטי אם את רוצה :)

3. נעמה חיים

נעמה חיים חבר חדש

לייקים:
    0
    וואי תודה רבה ממש עזר לי להבין

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    שמחתי לעזור לך

5. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    תשני את השם למשהו פחות מסגיר

6. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    חחח יאו דחוף תשני את השם את לא נורמלית

7. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    1. חוץ מבירות כבר לא כיף לשתות, בהסטלה של הקנאביס הרבה יותר כיפית ונעימה.

2. יש אנשים שביום שאחרי הם קצת איטיים, זה עובר אחרי שעה וכוס מים בערך

3. אני מעשן כבר 7 שנים+- ולא היה לי פעם אחת הזיות, הבעיה היחידה שיש עם הזיכרון היא רק בזמן ההשפעה וככל שמעשנים יותר היא יותר חזרה (הגעתי פעמיים למצב שאני לא זוכר מי אני עד שהזכירו לי חח)

4. עדיף תמיד לעשן מה שאתה יודע איך גדל, אבל עדיף לך קודם לקנות גרם אחד לראות אם אתה מתחבר לכל העניין הזה בכלל.

5. תלוי בכל כך הרבה פרמטרים שאי אפשר סתם לזרוק שם של זן.

אה כן, הייתה לי פעם אחת שעישנתי בערך גרם וחצי ואז אכלתי עוד 6-7 עוגיות (לא ידעתי אז שזה עוגיות קנאביס) שהתעוררתי לקח לי קצת זמן והודעות להזכר מה קרה בדיוק

ורק עכשיו ראיתי שאתה את בכלל, ברוך הבא ותשני את השם מסך שלך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!