1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לעזרה מחברי הפורום יעילות האוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י קליט, ‏20/11/14.

1. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן , באתי לנסות ולבקש עזרה מחברי הפורום הנכבד כדי לדעת מה יעילות הזנים האוטומטים בגידול חורף בזמן שאני צריך יבול רציני האם יש זן אוטומטי שיכול להביא יבול רציני? אני מעוניין לגדל בחוץ ( לכאורה ) וכמובן שעכשיו חורף וזה בעייתי כי זאת לא העונה רציתי לדעת האם זני האוטומטים יוכלו לסבול את החורף הישראלי? אני צריך יבול די מרשים מכמה עציצים של למעלה מ2 קילו האם יש זנים אוטמטים שאיתם אני יכול לעבוד בתור מגדל מתחיל? אולי יש זנים רגילים שלא זקוקים להרבה טיפול ומתאימים לחורף הישראלי שגם מביאים יבול רציני? וכמובן גם אכות היבול חשובה מאוד די מצטער על החפירה אבל זה נורא חשוב לי וכמובן מימה אני צריך להיזהר ואני גר באזור הדרום
    ** כמובן שהכול נכתב מתוך סקרנות ואין שום מחשבה לעבור על החוק הישראלי אלה רק מסתקרן לדעת איך זה עובד וכול מה שנכתב לכאורה זה בגבולות הדמיון בלבד **

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!