1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה לעשות?? - - :( הפעלת תאורת חירום בשעות החושך

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י alma, ‏28/11/14.

1. alma

alma חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים אני זקוקה לעזרה דחופה.

מדובר בצמחים בשבוע הרביעי לפריחה, נמצאים תחת מספר מנורות 600w במשטר של 12/12
    לצערי הרב המגדלת שכחה לכוון את הטיימר ותאורת החירום הופעלה למשך 12 שעות, כלומר ניתנו 12 שעות אור ובמקום לעבור לחושך מוחלט הופעלה תאורת החירום (פלורסנט 80w) למשך כל 12 השעות הבאות. המגדלת הגיעה בבוקר מבוהלת והחזירה את החדר לחושך מוחלט. החשש ברור. מדובר בזמן ארוך ובגידול שהושקעו בו מאמצים ומשאבים רבים. מה לעשות?!
    מה הסיכוי שהגידול ייהרס כליל? או שלחילופין האם מדובר במשהו יחסית זניח? האם להמשיך מכאן עם 12 שעות חושך ולחזור ל12 שעות אור? (כרגע חושך) מתי היא תוכל לדעת אם הייתה לכך השפעה על הבנות?

2. Jacky

Jacky קנאביסט

לייקים:
    0
    מכירה את הבדיחה קרש הישנה ההיא - מה כתוב בדף הראשון בספר בישול של מרוקאיות?

"דבר ראשון תירגעי"
    אז דבר ראשון תירגעי, ואל תשכחי שהצמח הזה מטבעו הוא צמח חזק, קושרים אותו גוזרים אותו מכופפים אותו, והוא עדיין מניב פירות.

מה שקרה לך קרה לי איזה פעמיים בגידול הנוכחי, ובטח קורה מלא למגדלים אחרים - בכל זאת, סטלנים.
    בקיור ולענייננו - http://forum.קנאביס.com/showthread.php/5086-JACK-FLASH-5-LED-180W-u-f-o-JOYHidroGrow/page3

זה הקישור של היומן גידול שלי.
    לכי לתגובה מספר 28 בדף 3. שם זה קרה לי פעם ראשונה, והייתי בשלב הפריחה.
    שבוע אחרי נסעתי מהבית ל-72 שעות בערך, וכנראה שלילה לפני התעסקתי עם המנורות והשארתי את הטיימר על מצב של ON במקום על השעון.
    האור דלק 72 שעות ברציפות, בשלב הפריחה, שבוע אחרי שזה קרה לי בפעם הראשונה, והכול בסדר.
    בכל אופן - אין לך גם מה לעשות חוץ מלהמשיך קדימה.

אם אני צריך לזרוק לך המלצה, יש את הדשן REVIVE של חברת ADVANCED NUTRIENS(זה פשוט הסוג שאני משתמש בו, בטוח יש אחרים)
    אמור לעזור לצמח במצבים של סטרס ובד"כ נותנים אותו מהתחלת הגידול ועד סופו - ההרכב שלו הוא 1.5-0-0 .
    תתני אותו בדישון עלוותי היום, או בהקדם האפשרי תכניסי אותו למי ההשקיה.
    תעשי גוגל תבדקי עליו קצת.

אז בתשובות לשאלות שלך.
    מה הסיכוי שהגידול יהרס? - נמוך מאוד
    האם מדובר במשהו זניח? - זה לא מקרים של שחור או לבן זה תלוי במלא פרמטרים, אבל אם הצמחים שלך בריאים בד"כ, כמו בני אדם אז הם יהיו עמידים יותר למצבים כאלו של סטרס. אבל אם את שואלת באופן סטטיסטי אז דעתי היא שדברים כאלו קורים כל הזמן ויקרו כל הזמן(הפסקות חשמל לדוגמא).
    האם להמשיך עם 12 שעות אור...? - תמשיכי כרגיל.
    מתי תוכל לדעת אם יש השפעה....? - תוך יומיים, אם תראי שמשהו לא בסדר, וקצב הגדילה עכשיו(בשלב הפריחה) אמור להיות גבוה אז אם הוא נפגע סימן שמשהו לא בסדר.

שבת שלום!

3. alma

alma חבר חדש

לייקים:
    0
    Thanks jacky

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!