1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מי מבין בדשנים???

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י הבורח, ‏3/11/13.

1. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מישהו אמר לי שכל צמח צריך 3 מרכיבים עיקריים בדשן....
    אם ככה אז מה מיוחד בדשן bio bizz וכל שאר החברות שמתמחות ספציפית בגראס?
    אולי עדיף לקנות את החומרים לבד ולחסוך כסף?
    אז השאלה היא מי יודע איך מכינים דשן לבד ושתהיה ברמה טובה?

2. shoresh

shoresh חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה בעניין של לחסוך כאילוץ, שתדע שהומוס תולעים (שקונים במשתלות) עושה עבודה מעולה בכל הצמחים, ושומר על רמת ph מאוזנת....ובדכ אדמה ממשתלה תבוא מוזנת בדישון בשחרור איטי...
    הדשן שהזכרת הוא דשן אורגני נוזלי (תלוי על איזה מוצר מדובר) אבל בגדול מכיל את ה npk שכל צמח צריך : חנקן זרחן אשלגן....דשנים מסויימים מכילים מיקרו אלמנטים שהם היסודות שהצמח צורך בכמויות מזעריות....בהצלחה

3. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה רוצה לחסוך אז יש לך בהום סנטר אבקה של דשא הידרופוני ב50 שקלים שמכילה את כל האלמנטים הבסיסיים
    הכי קרוב שתוכל לייצור לעצמך דשן בבית זה אקווהפוניקה, מגדלים דגים במים מאוזנים וההפרשות שלהם במים זה הדשן, צריך ללמוד את זה ולמדוד הרבה כדי להשלים חוסרים (בדרך כלל חסר להם ברזל)

בכל מקרה לתוצאות הטובות ביותר קונים את הטוב ביותר, ואני מסכים עם שורש שבגידול אדמה חומוס יתן לך אחלה עבודה, אבל אני עדיין מעריץ של ביו בייז :)

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ממליץ על להכין דשן (נוזלי) בבית. יהיה לך קשה מאוד להגיע לריכוזים המדוייקים וחומצויות הרצויה.
    לעומת זאת, ניתן להעשיר מאוד בקלות את האדמה בחנקן אם מוסיפים קומפוסט לתערובת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!