1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרדה מגראס :( מחפש פיתרון למה זה קורה לי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yosi_hk, ‏1/12/14.

1. yosi_hk

yosi_hk חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה..הקדמה קצרה כדי שתבינו בערך אולי זה יעזור
    לפני שנתיים בערך כשהייתי בצבא ניסיתי את הנייס גאי בפעם הראשונה שלי בחיים וזה היה בבאנג בפעם הראשונה ממש נבהלתי ונלחצתי וקיבלתי התקף חרדה הייתי בטוח שאני עומד למות.. דופק לב מואץ ברמה גבוהה ולחץ בחזה ועוד כול מיני דברים,בגלל שהייתי בצבא לא יכלתי לעשן ירוק וניסיתי שוב נייס גאי והיה סבבה בפעם השלישית שוב חרדה משתקת לגמרי ושוב חשבתי שאני הולך למות.
    מאז שנתיים לא נגעתי בזה מפחד משתק,השנתיים הכי גרועו בחיים שלי כי הכול היה סובב סביב החרדה שקרה לי בנייס הרמה יותר נמוכה אבל עדיין.
    לא מזמן אמרו לי שהגראס זה שונה לגמרי ובגלל שהייתי ממש בלחץ מזה שאני הולך לעשן אז לא עישנתי הרבה (חומר טוב לפי מה שחברים אמרו)
    לקחתי 3 שאחטות... לא הרגשתי כלום וזה היה מוזר שאלתי אותם ואמרו שלוקח לזה כמה פעמיים לפעמיים לעבוד..
    לאחר שבוע ניסיתי שוב ... ושוב לא קרה כלום למרות שהם היו ממש פצוצים ובסטלה טובה!
    ואז זה קרה לי שוב... עישנתי עם חבר בבית שלו.. ישבנו ועישנתי קצת יותר ואז הרגשתי שלא בא לי לדבר פתאום ואני חושב מחשבות רעות הרגשתי שאני הולך למות או שאני כבר מת.. וכול דבר שהחבר אמר לי יישר המוח שלי קישר את זה למשהו רע ( לדוגמא : אמר לי מה יש לך תתעורר, מה קורה איתך-ישר חשבתי שאולי התעלפתי או יותר גרוע והוא מדבר ואני מעולף) כול מיני כאלה ואז ניסיתי לחשוב על "שייגמר כבר שייגמר כבר" וזה רק האריך את זה יותר .. בשלב מסויים זה עבר..
    התעניינתי קצת באינטרנט והבנתי שאני צריך לעשן במקום שנוח לי וכיף לי ואז זה יבוא לי בטוב וככה עשיתי.. ישבתי אצל ידידה ועישנו קצת בערך אותו דבר והיא היית בסטלה טובה היא אמרה ואני פשוט לא הבנתי מה קורה איתי זה ושוב פעם מחשבות רעות וכמו שהיה ממקודם
    למישהו זה קרה? הצליח לפתור את זה?
    ממש תודה לעונים/עוזרים ולכול מי שיודע משהו
    אגב אני טס לדרום אמריקה ואין מצב לא לעשן שם אז אני רוצה להנות מזה
    תודה חברים

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אחי כל הפורום הזה מלא באנשים שמקבלים חרדה מקנאביס חחח.

אני פשוט חושב שהחומר בארץ שווה לתחת במיוחד הקנאביס רפואי שיש לו אחוזים עלובים של cbd.

גם אני עישנתי בעבר נייס גאי וחטפתי סטלה רעה ברמות חחחח היו לי הזיות בעיניים סגורות וראיתי כל מיני מלאכים ושדים אנערף.
    וגם אני שאני מעשן מהזנים שגידלתי אני חוטף מחשבות רעות מציקות שמובילות לחרדה והחרדה מובילה לדיכאון!

תנסה להשיג רפואי כמו מידנייט.. או זנים עשירים ב cbd, האפקט של ה-thc גורם לבלבול ולחרדה אצל המון המון אנשים וזה לא קשור לזה שעישנת נייס גאי.

לפני שבוע עישנתי במסיבה את ארז.. והיו לי הזיות מחשבתיות, תדמיין שאתה חושב מחשבה והיא נראת לך אמיתית, הרגשתי שכל האנשים במסיבה הם כימיכלים בתוך המוח שלי ושאני שולט עליהם משהוא מפגר ברמות מפחידות אחי. כמובן שאחרי שעתיים חזרתי לעצמי אבל בגדול זה חוויה להרגיש את כל הטירוף הזה, יש כאלה שאפילו אוהבים את זה חח, פשוט תנסה להשיג זנים עם cbd גבוה ומובטח לך הנאה ואופוריה שלא הרגשת בחיים.

#2 LarryOG, ‏1/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/12/14
  3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא כל כך מסכים איתך, לפי דעתי זה בגלל שהוא עישן זן אינדיקה והוא נכנס לדאון וסוג של דיכאון מיזה.
    ד'א לא מקבלים מקנאביס חרדה, הוא מעלה חרדה קיימת או שהבן אדם הוא חרד מהטבע שלו.
    נייס גאי הכניס אותך לחרדות משום שהוא חזק, יכול להיות שפשוט זה מה שהרס לך את ההתנסות עם קנאביס (השערה בלבד).

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עישנתי פעם אחת נייס גאי בטעות 4 פאפים וכן הייתה חוויה הזייתית מטרידה ביותר חח, אבל אז שגיליתי את הקנאביס היו לי רק חוויות טובות עד שעשיתי שטות עם הרפואי שהיה לי בזמנו.. ניסיתי לעשן ג'וינט של ירוק נקי לבד ואפשר כבר לנחש מה קרה לי.. זאת הייתה טראומה לכל דבר, ראיתי את כל החדר שלי רוטט, מבחינתי זאת לא הייתה סטלה אלה טריפ לכל דבר, ראיתי תמונות מהעבר, היה לי דז'ה וו, לא מעניין אותי שקנאביס הוא לא סם הזייתי כי לי באותו יום היו הזיות. מאז אני מרגיש שאני ממש לחוץ שאני מעשן קנאביס ותמיד יש לי ל 30 דקות חרדה מעצבנת..

אני אישית לא יודע מה פותח האשכול עישן.. אבל הייתי ממליץ לו לנסות גם סאטיבה וגם אינדיקה ולראות לאיזה הרגשה הוא יותר מתחבר.
    אפשר בקלות בגוגל לראות שאנשים עם דיכאון טענו שהם מקבלים מחשבות שליליות שמובילות להרגשה של דכדוך חרדה וחוסר אונים בזמן עישון אינדיקה.

דיכאוניים וחרדתיים = סאטיבה
    פסיכוטיים = אינדיקה או כל זן שיש בו הרבה cbd.

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יכול להיות כמו שאמרו שעי/שנת אינדיקה

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    האמת היה לי איזה יום שעישנתי בו מלא והתחלתי לקבל על מלא פעולות שאני עושה ביום יום (כמו להוציא סווצ'ר מהארון) דז'ה וו, ביום הזה הבנתי שלאנשים לא מנוסים או עם נפש בעייתית זה יכול לגרום בכמויות כאלה להתפרצות של הפרעה או מחלה נפשית.

7. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז מה שקורה זה ככה ,
    אני הייתי מעל 10 שנים חשיש וגראס באופן יום יומי של 2 באנגים איך שאני פותח תעיניים ..
    ג'וינט עם הקפה , וקופסא של סיגריות מפוצצת ג'וינטים במהלך היום
    עד שההגיעו אלי זנים מאוד חזקים (כנראה היידרו) שגם אליהם התרגלתי ,
    מה שקורה בגידולים ביתיים חובבנים הוא שהמגדלים לא יודעים לווסת כמויות של דשן לצמח
    ופשוט מתלהבים שהצמח חזק (נותנים לו הרבה דשן) זה גורם לחוסר וויסות בין ה thc ל cbd בצמח
    ומה שקורה שמקבלים דברים חזקים מאוד אבל לא יציבים בשיט בגלל שהם דופקים את המוח , ואני אסביר
    בזנים חזקים , ה thc הגבוהה גורם לכך שהמוח מפריש יותר מדי דופמין , וזה גורם לחוסר דופמין בגוף - מה שגורם לחרדות .
    אנשים ממש נדפקים מזה - אני אישיתי עשיתי הפסקה מאוד ארוכה אחרי כאפות שקיבלתי מעישונים - חרדות מחשבות רדיפה והזיות (לא הזיות ויזואליות אלא הזיות של מדברים עלי מחפשים אותי מאזינים לי וכו וכו )
    לא ממליץ לאנשים שסובלים מחרדה להמשיך לעשן - אני ברוב טיפשותי ניסיתי להתעלם מזה ולנסות להילחם בחרדות , מה שגרם לכך שהחרדות נהיו יותר חזקות (גם לא בזמן סאטלה) ולקח לי המון זמן להחזיר את הגוף שלי למצב של יציבות
    חקרתי את הנושא לעומק (מכיוון שלא הייתי מוכן לוותר על קנאביס כל כך מהר)
    והגעתי למסקנה שיש המון פצועי חרדה מקנאביס , זה המון תלוי גם במצב הנוכחי של המעשן , לדוגמא דיכאונות , מצבי רוח , וכו .
    אז המלצה חד משמעית אין לי , אבל אני יכול להגיד שאחרי 10 שנות עישון מאסיבי אני נותן עדיין בקטנות אבל ממש בקטנות
    משתדל לא להביא את עצמי לסאטלות קשות ( לא רוצה שוב חרדה )
    מקווה שעזרתי ..

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    או שפשוט במקום לחפש הסברים מדעיים תפסיקו לעשן/תעשנו פחות. זאת התוצאה של עישון כמויות גבוהות של thc אצל אנשים מסוימים. בכללי גם אצלי זה מופיע לפעמים ואני פשוט מודע לזה שזאת פרנויה מעישון ובקטנה וזה עובר תוך שניה. בכללי השאלה הזאת היא בערל כמו למה אלכוהול תא עושה לי טוב שאני שותה יותר מידי....

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לא לגעת בהידרו של גידולים ביתיים!
    זה זבל טהור מניסיון, זאת לא סטלה טבעית, זה מרגיש סטלה מכנית ורובוטית שיש רק חשמל מעצבן בלי שום אופוריה.. גם אחרי הסטלה לקחתי אופטגלין מרוב כאב ראש רצחני.

כל הסטלנים שמתאגים בצמח הזה שהוא טבעי ולא כימיכלים כמו קוק אמדי.. אתם חיים בסרט כי הידרו זה סם כימיכלי לכל דבר!
    כאן ניתן לראות אפילו כימיכל שנמצא בדשן הידרופוני שפשוט התגלה בתוך הפרח.
    http://uploads.neatorama.com/images/posts/226/71/71226/1397696866-0.jpg

כל הקנאביס הרפואי בעולם חייב להיות אורגני ולא הידרו עם דשנים כימיכלים, הרי לא רוצים שהחולים שמקבלים את הקנאביס הזה יקבלו תופעות לוואי חמורות של אוברדוס.
    https://www.youtube.com/watch?v=_J8q2vDGz5k

אפילו באמסטרדם לא כל אחד יודע להוציא הידרו בלי תופעות לוואי אז כאן שיוציאו משהוא טוב? חחחח, כל הסטלנים האלה שמגדלים גידולים ביתיים לא באמת יודעים מה הם עושים
    אין להם בדיקות של יחס בין THC ל CBD נכון, הם סתם מפוצצים את הצמח בדשן העיקר להוציא גראס חזק! מה שהכי מצחיק לראות שחלקם מגדלים במצע של קוקוס פרלייט עם עציצים של איזה 15 ליטר חחחח, שזו כבר טעות שעלולה סתם להוציא גראס לא הכי איכותי.

הפעם האחרונה שעישנתי הידרו מגידול ביתי של מישהוא זה ממש הזכיר לי את הסטלה שחטפתי פעם מנייס גאי..
    ואז משהוא כמו שבוע עישנתי קנאביס אורגני רפואי של טבע אדיר ואין בכלל מה להשוות זה עולם אחר.

תאמינו לי תעשנו אורגני, גם הפרחים מריחים יותר חזק וטוב, גם סטלה עם אופוריה יותר חזקה שזה תכלס מה שחשוב וגם עם 0% של תופעות לוואי.

#9 LarryOG, ‏2/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/12/14
  10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לארי או ג'י,
    95% מכל מה שאתה כותב הוא לא נכון (בלשון המעטה). וזה תופס לגבי כל הודעה שניה שלך בפורום.
    במיוחד בנושא קנאביס וחרדה. אל תמשיך להטעות אנשים כי לך אין מושג מה המציאות ומה האמת.
    אתה פשוט לא מבין בנושא שאתה מדבר עליו בכלל. מרוב שקראת אתה זורק מלא דברים לאויר וכלום לא פוגע.

11. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לי גם יש נטייה לפעמים בסאטלה לקשר כל דבר למשהו מפחיד ולפעמים זה קיצוני, אבל זה עניין של לנתב את הסאטלה. ז״א אם אתה בחרדה פשוט תגיד לעצמך ״הכל טוב, הכל וורוד, כיף לך וגם ככה עוד כמה שעות זה ייגמר״ ועצם המחשבה הזו תנתב את החרדה למקומות טובים

12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תאמין לי שזה בכלל לא קל להגיד את זה לעצמך ולהאמין בזה, החרדה יותר גדולה משנדמה לך.

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני סובל מהפרעות חרדה והקנאביס רק מקטין אותם.

14. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תגיד לי מה אתה מבלבל את המוח...מאיפה הבאת את האוסף שטויות הזה?
    גרתי באמסטרדם ואתה מדבר פשוט שטויות... כמו שזה נשמע אתה מחפש מלא תירוצים לחרדה... רוצה פיתרון אמיתי? תעשן פחות או אל תעשן.

#14 mrkush, ‏2/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/12/14
  15. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20

תסתכל ב leafly על זנים כמו הסופר למון הייז, גירל סקוט קוקיז.. ותיראה אם מישהוא שם טוען שהיה לו התקף חרדה, אפילו בתכונות השליליות שלהם לא מופיע הרגשת חרדה רק פרנויה.
    לעומת זאת אם תסתכל על זנים כמו האפגן קוש או LSD.. תיראה כמה מספרים שם שהזנים האלה לא מתאימים לאנשים שסובלים מחרדה.
    לא משנה כמה CBD יהיה באינדיקות כל עוד האחוז שלו לא מגיע ל THC עצמו, בנאדם עם התקפי חרדה יקבל רק חרדה רק בגלל האפקט המאוד כבד שלהם.

אין לי מושג אם היה לך איי פעם התקף חרדה אבל נראה לי שאתה מתבלבל בין פרנויה לחרדה..
    אינדיקות עושות יותר חרדה, סאטיבות עושות יותר פרנויה.

זה ממש לא קשור אם זה אינדיקה או סאטיבה, יש זני סאטיבות שיכולות לעורר חרדה, ויש גם אינדיקות שיכולות לעורר חרדה.
    להגיד למישהוא שאינדיקות דומיננטיות בכלל לא יעשו לו חרדה זה בולשיט, כל מי שנתתי לו מהאפגן קוש שלי התחנן שזה פשוט יפסיק!

#15 LarryOG, ‏4/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/12/14
  16. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שקורה זה שבמהלך העישון אתה נזכרת במה שקרה לך אז עם הנייס גאי וזה קרה לך שוב, זה הכל בראש שלך אגב.
    אחרי זה נכנסת ללופ של מחשבות וניסית לעצור את זה ולא הצלחת
    בכל מקרה, הייתי ממליץ לך להביא הפסקה של איזה חודשיים ולהירגע בינתיים ולא לחשוב על זה ועל כלום. קצת לחקור על קנאביס שתבין שהכל בסדר ולא יקרה לך כלום.
    מה שאתה צריך להבין זה שכל ההתקף החרדתי הזה, הוא הכל היה בראש שלך.
    מניסיון אני אומר לך גם אני נכנסתי ללופ של מחשבות פעם כמו שקרה לך ואז נגיד עישנתי עוד פעם ולפני העישון כל הזמן חשבתי לעצמי ואמרתי 'הלוואי שזה לא יקרה לי שוב' ועצם זה שחשבתי על זה גרם לי להיכנס לזה שוב ללופ הזה.. בכל מקרה, הכל בראש שלך אני אומר לך מניסיון שגם במהלך הסרט המגעיל הזה אם אתה תבין שהכל בראש שלך אתה יכול לעצור את זה ולהמשיך בכיף שלך אחי.

17. yosi_hk

yosi_hk חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב לקח לי זמן להגיב באמת בשביל לקרוא הכול כמו שצריך ולהבין את כול התגובות
    דבר ראשון אני מודה לכולם על כול המידע ועל ההבנה!
    פחות או יותר אני רואה את התמונה קצת יותר ברורה לי לפני הפוסט.
    אני קורא המון חומר באינטרנט ועדיין מנסה לחקור כמה שיותר בשביל שזה " יבוא לי בטוב " אבל כמו שגוני אמר כנראה שזה הכול בראש.
    תודה חברים עזרתם לי מאוד ואם יש לכם עוד מידע אני ישמח !

18. yosi_hk

yosi_hk חבר חדש

לייקים:
    0
    אהה וגוני מה שרשמת זה בידיוק מה שקרה לי ! כמעט 1 ל1 איך הצלחת להתגבר על זה בסופו של דבר?

19. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    נראה לי שמצאתי פיתרון לכל מי שמקבל חרדה מגראס.. אולי פשוט תשיגו שמן cbd, אבל תדאגו שהשמן ממש איכותי וחזק כמו שצריך.
    אם השמן הזה מפחית ממש חרדות ברמה של כדור כמו קסנקס וקלונקס אז הוא אמור להעלים לגמרה את החרדה בזמן העישון.

או שפשוט תנסו ליפול על זנים כמו מידנייט שהם שווים בין אחוזי ה CBD וה THC.. וגם תנסו לעשן כמויות קטנות ולא להגזים.

20. kundason26

kundason26 חבר חדש

לייקים:
    1
    אדם מפתח חרדה מקנאביס רק כאשר יש ממה להיות חרד ממנו. לדוגמה אם אתה נוהג תחת השפעה אתה תמיד תיהיה בחרדות שיתפוס אותך שוטר ויראה שאתה מסטול או שתירדם ותעשה תאונה אז כל הדרך אתה אקסטרה דרוך ונוסע לאט וזהיר. אם אתה תחת השפעה ולא חרד שמשהו יקרה לך אתה תיסע רגיל לחלוטין כאילו אתה בכלל לא מסטול. אני רוצה לספר לך סיפור, כשהייתי בתאילנד התארגנתי מסוחר מקומי על 50 גרם גראס במשהו כמו 30 שקל. איכות ירודה ביותר כל הצמח מפוצץ זרעים ובקושי נותן סטלה, אבל כמובן שאי אפשר לגמור 50 גרם בכמה שעות אז בערך שעה וחצי ניסיתי למצוא מקום להחביא את זה כי ידוע שעל סמים בתאילנד מכניסים לכלא וזה לא נעים כל-כך אז ממש הייתי בפראנויה איפה אני שם את זה והסתובבתי בכל החדר ועליתי לגג של המלון ואפילו הייתי חרד מדי להוריד את זה בשירותים כי פחדתי שזה יתקע בדרך ואז יעלו על זה שזה מהחדר שלי ויגיעו ויעצרו אותי אז פשוט הלכתי לקחתי טוקטוק לאיזשהו מקום מרוחק מהמלון וזרקתי את זה לביוב ורצתי בחזרה למלון ורק אז נגמרה לי הפראנויה, אין מה לעשות, זה חלק מהסטלה. תיהיה נינוח כמה שיותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!