1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם שהתמסטלתם ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ירוקק, ‏2/12/14.

1. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, בעקבות מה שקרה לי אתמול רציתי לשמוע חוויות מחברי הפורום פה מה הדבר הכי מפחיד/מלחיץ שקרה לכם שהתמסטלתם ?
    אתמול התארגנתי על גרם של זן חזק ביותר משהו עם ריח ממש מתוק ועישנתי עם חבר בסביבות הצהוריים ככה כי יש לי בית ריק.
    בדיוק שהתחלנו להכנס לסטלה ולשמוע מוזיקה על פול ווליום חבר של אמא שלי בא בהפתעה והרס לי את כל הכיף חחח נכנסתי למין חרדות כאלה שהוא פתאום ישאל למה העיניים אדומות או למה אני צוחק הרבה או בכללי שהוא יראה עליי שאני מסטול, אפילו שהוא הלך אחרי כמה דקות היה לי כל הזמן חרדות שהוא יחזור.. כל דבר שעשיתי בבית דמיינתי לי בראש שהוא יכנס.
    אבל עדיין הייתה לי סטלה ממש כיפיית רק הוא קצת הלחיץ אותי והרס בעצם קצת את ההשפעה..

אז מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם בסגנון הזה? (משטרה,הורים)

^דיון מהנה^ :)

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    סטלה ראשונה, היה לי פראנויה על כל מכונית שעוברת בכביש שזה שוטר או ההורים שלי :p

3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    לאדע אם מפחיד אבל יותר מלחיץ ומבאס... שוטרים מן הסתם..

4. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב לא עשנתי הרבה, אז אין הרבה מקורות להשוואה, אבל לקחתי בלו צ'יז באמסטרדם לבד, ובמשך שעה בערך חשבתי שאני (אם אתם קצת בקיאים במקורות יהודיים תכירו) מסתובב בכף הקלע (או לימבו), מתחנן למות.. נראה אתכם מנצחים את זה!
    אבל תכלס אני זוכר את עצמי נכנס לקופי שופס ושואל איך יוצאים מהזיה והם מראים לי את הדרך החוצה.. חוויה..

5. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    לעשן להתמסטל ליפול ולחתוך את הסנטר בגלל שהייתי כלכך מסתול וללכת לבית חולים וזאת הייתה הפעם הראשונה שלי ועושים לי בדיקות דם וההורים שלי היו איתי ואני פחדתי כלכך זה היה הדבר הכי מלחיץ בחיים שלי והיה לי דופק 174 ישר העבירו אותי למיון מרוב הפחד שיבדקו שעישנתי אבל לא ידעתי שלא מוצאים את זה בדם אם לא מחפשים וממש נלחצתי נודר

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני ועוד חבר גידלנו את הזן lsd שהוא 24%thc ו1.3% cbd.יצא לי לעשן ממנו לפני.
    לקחתי איתי כמה גרמים לחוף הים, עלינו על איזה גגון מעל מסעדה עם ספות וכריות על חוף הים ושם עישנתי ג'וינט נקי בכיף שלי עם עוד שני חברים שלא רצו לעשן אז סיימתי אותו לבד, איך שסיימתי אותו הכל נהיה בהיר, השמש סינוורה אותי, הרגשתי את הלב דופק מהר, חוסר שיווי משקל אז אוטומטית נשכבתי על הרצפה לכמה שניות וקמתי, אנשים עברו ואני הייתי מרוח ומסטול פצצות ואחרי כמה דקות זה עבר לי והרגשתי סבבה לגמרי.

#6 buddy, ‏2/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/12/14
  7. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    לא נשמע מפחיד בכלל ההפך חחח

8. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    זן רפואי, לא חזק במיוחד, גרם לי לתחושה של חשמל ברגליים.
    לא יותר מזה חח

במכשיר כמובן.

9. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי חום ואחרי כמה דקות שסיימתי את הפייסל, היו עלי עוד 2 נוספים בביצים בתוך קופסא. הגיע ניידת של מגב והחלה לתחקר אותי על חבר עשו חיפוש ועלי ויתרו בגלל לחץ של נהג מונית שעיכבנו.
    הדבר המלחיץ שקרה לי בחיים.

10. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    לא יודע מה זה היה (עוד בתקופות הטובות לפני 8-10 שנים) עשיתי 2 ראש מחשיש טוב
    הרגשתי שיש 2 פומפות על האוזניים שלי ושהמוח שלי נמס ודברים מפגרים רצח חשבתי אני מת
    לא נעים

11. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    אני וחבר עישנו ג'ויינט בבית שלו. פתאום הרגשתי בחילה קצת ואז קמתי להשתין, בדרך לשירותים קיבלתי סחרחורת ממש נוראית, ראיתי שחור בעיניים וכוכבים.
    נשכבתי על השטיח שלו ואני אומר לעצמי "שיואו השטיח שלו רך ונעים!" אחרי שהסטלה עברה הלכתי להשתין וסיפרתי לו על מה שעבר עלי לפני שתי דקות בסלון! זה היה נורא הייתי בטוח שאני ימות

12. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    קמת מהר?

זה בגלל שהלחץ דם ירד אז זה קרה
    לשתות הרבה מים יכול לעזור שזה לא יקרה

13. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    אני וחברים עישנו באיזה חור ביער באמצע הליליה,עישנו הרבה ראשים נקיים וגוינט לסיום.
    בקיצור כולם הלכו ואני נשארתי באוטו שלי ומתחיל לאכול סרטים שאנשים באים לאוטו שלי ושאני שומע צעדים,אחרי 10דקות התחפפתי משם אבל אז נזכרתי ששכחתי את הוויד אז חזרתי לתוך היער ושם בכלל עוד שנייה חירבנתי מרוב פחד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!