1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אני יכול לדעת באילו קופישופ באמסטרדם אני יכול לעשן Tutankhamun ועוד זנים מסוימים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MHazut, ‏4/11/13.

1. MHazut

MHazut חבר חדש

לייקים:
    0
    בוקר טוב..

יום חמישי אני טס (שוב) לאמסטרדם..ויש לי רשימה של זנים שהייתי רוצה לעשן שם.
    את רוב הזנים כבר מצאתי באיזה קופישופ יש אותם בתפריט.
    אבל יש כמה זנים שאני לא יודע איפה מוכרים אותם..אשמח אם מישהו כאן יודע ויכול לשתף במידע :)

רשימת הזנים :

Tutankhamun
    Og Ghost Train Haze
    Blue Monster Hol
    LSD

עוד בקשה אחרונה.. :) אני צריך המלצה על זן סגול עם אחוז THC גבוה וכמובן באיזה קופישופ אני יכול למצוא אתו.

תודה מראש :)

2. cannaStudent

cannaStudent חבר חדש

לייקים:
    0
  3. MHazut

MHazut חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על עזרה..אבל אני כבר יודע את כל הפרטים על הזנים.. אני רק לא יודע איפה אפשר להשיג אותם באמסטרדם..

אם אתה רוצה יש לי את הרשימה של הזנים שעישנתי פעם שעברה וגם באילו קופישופ עישנתי אותם...שבוע הבא הרשימה תהיה מעודכנת ;)

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    תות, חזק מידי..
    באמת שבחיים לא אמרתי את זה על גראס, אבל קשה לי להתמודד עם הסוטול שלו.. הוא חזק ברמה שכבר לא נעים לי להיות מסטול.
    את שאר הזנים למעט הlsd אני לא מכיר, אבל אני בטוח שלא תצתרך להסתבך.. פשוט תגיע לאמסטרדם, כנס לאיזה קופישופ, ופשוט תשאל.
    בסופו של דבר תמצא את מבוקשך.

5. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    מקנאים בך אחי תהנה...

6. MHazut

MHazut חבר חדש

לייקים:
    0
    עם 33% thc אני בטוח שהוא חזק...אבל אתה מסכים איתי שחייב לנסות? ;)

ודודי..תודה אחי! :)

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הוא מכניס אותך לסטייט אחר של סטלה, דומה למה שאתה מקבל כשאתה אוכל מאכלים, אבל מגיע בבום אחד, ולא לאט לאט אחרי 40 דקות.

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חזרתי מכמה חודשים באמסטרדם אז את רוב הזנים האלה אתה לא תמצא ובכללי אין כל כך הרבה זנים אמריקאים שם..
    את הLSD תמצא רק באמנזיה הבארניז לא מוכרים אותו יותר..
    Og אתה לא תמצא את ההכלאה הזאת מה שכן יש לך בbushdoctor הרבה זנים אמריקאים וביניהם og 18 שהוא לדעתי הטוב ביותר.. אם אתה מחפש אינדיקות חזקות באופן כללי הבושדוקטור מכיל מגוון גדול אבל יקר וחומר שקול מראש.. מעבר לזה יש את הgrey area שנבחר לקופישופ עם החומר הכי טוב (סאטיבה הייתי לוקח שם שאקזילה אחת הטובות שעשנתי ואינדיקה kosher kush שזה החומר הכי מפורסם שלהם) מה שכן קח בחשבון שאין איפה לשבת שם זה לקנות וללכת(מומלץ הבוריטו מעבר לכביש בתור מאנצ).. גם בvoyagers שמעבר לכביש בסנטרל יש הרבה אינדיקות דומות למה שאתה מחפש.
    אם תרצה לראות תפריטים יש אתר בשם coffeeshopmenus רק תשים לב שלא כל התפריטים מעודכנים וזנים משתנים הרבה פעמים..

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    בקשר לעוצמת רוב המקומות לא בודקים בכלל אחוזי thc זן מאוד חזק ומיוחד אבל זה הdr grinspoon שנמצא בבארניז ובאמנסיה הוא סאטיבה טהורה עם מעל 25 אחוז.. בכללי האמנזיה הוא לדעתי הקופישופ הטוב ביותר לסאטיבות עם אחוזי thc גבוהים כמו ליברטי הייז ואקפולקו גולד

10. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לך תפריטים באינטרנט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!