1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מרים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י קניידלעך, ‏17/11/14.

1. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    עד כמה זה רע קרטונים מרים?
    אם אני מקבל קרטון ואני יודע שהוא מר, לא לקחת אותו בכלל?
    מבחינת הסטלה, מה ההבדלים מבחינת האורך שלה והאיכות שלה?

תודה לכולם.

2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    יש הרבה חומרים מבחינת הסאטלה לא דומה בכלל לפחות רוב המרים... קיצר אל תאכל זה רעל

3. Final Tripper

Final Tripper חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא שזה יעשה לך משהו רע, אתה תחזור לקרקע מזה בדיוק באותה צורה...ההבדל הוא לא באורך, אלא בהשפעות עצמן - למשל החשמל הוא לא טבעי אתה מרגיש שזה ספידים..יש הרגשה רק של רצון לפרוק כל הזמן..
    עם lsd טוב אתה תרגיש שהגוף שלך מושלם, וחבל לבזבז טריפ על קרטון מר כי הוא פשוט פחות טוב, לא נכנס בכלל לויכוחים על רעל או לא רעל.

4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    זה במידה ואתה יודע מה יש בקרטו המר. אל תשכח שאתה אפילו לא יכול לדעת מה יש בו..

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    .

מהניסיון שלי... Lsd ממה שמכונה כיום קליפורניה סאנשיין 3 טיפות ב 8 שעות הוא חוויה כשלעצמה... בכל מקרה אחד מה"מר" שהוא לא אסיד אלא תרכובת אחרת.... לא העיף אותי מבחינה פסיכולוגית לרקיע אבל מבחינת וויז'ואל שמבחינתי וויז'ואל הוא מדד לדלקה הוא עשה לי את הוויז'ואל החריף בין עשרות הניסיונות שלי בתחום של lsd (ראה אשכולות קודמים בנושא)..

טוב יותר או רע יותר זה כבר תלוי במשתמש

דע לך שבוודאות וללא כל ספק שניתן להשיג כל יידע ודבר בחיים ללא שום סם, העיקר הוא הדרך שתלך דרכה. נראה כאילו סמים מעלים את החוויה של התודעה האנושית. אני לא בטוח שזה ככה. אני כן בטוח שרוב האנשים המצליחים הם אלה בעלי שימוש מועט בסמים אם בכלל...

6. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אם אפקט ויזואלי הוא המדד שלך לדלקה אני מבין למה אתה לא בטוח שסמים פסיכדלים מעלים או יותר נכון פותחים אץ החוויה של התודעה האנושית.
    תיקח פעם 3 טיפות טובות ביחד ותחווה מוות אגו. תגיע למצב שאתה מתאחד עם כולם אחרי צאנגה.. ואז תגיד שאתה לא בטוח שזה פותח חוויית תודעה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!