1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פילוסופיה חדשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fan of kush, ‏12/12/14.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית מעשן כבר כמה זמן וניסיתי עד עכשיו לעשן כמה שפחות בגלל שהחברה וההורים לחצו שזה לא טוב הרבה ופעם בשבועיים אפילו זה תדירות גבוהה וזה..
    לפני שבוע דיברתי עם חבר מנוסה ממני שלאחר שסיפרתי לו שאני לא אוהב שמציקים לי וקוראים לי נרקומן ומכור רק בגלל שאני אוהב את השאכטה, ושאני משתדל לעשן כמה שפחות כי אני מפחד שאני ארצה עוד ועוד, וכשהוא שאל אותי מה רע בזה, לא הייתה לי באמת תשובה, הוא סיפר לי על הפילוסופיה שלו: כל עוד סיימת מה שיש לך לעשות ואין לך תכניות, מקומות ללכת אליהם, לסיוע, להקפיץ או לפגוש מישהו, למה שלא תירגע עם איזה פייסל?
    אז מעכשיו אני הולך לפי השיטה שלו, אני לא אבדוק את עצמי כמה אני מעשן, רק כשיבוא לי לעשן ורק אחרי שסיימתי את כל הדברים שהייתי צריך לעשות ורק אחרי, אז אני ארשה לעצמי להרגע בקטנה עם איזה ג׳וני..

רציתי לדעת מה אתם חושבים על הדרך מחשבה הזאת, הגיבורים מבניכם שסיימו לקרוא את החפירה :)
    נא הגיבו :)

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ממש סוקרטס הדור הבא החבר הזה שלך...
    אין בהצעה שלו שום דבר מהפכני ואני ממש לא רואה איך זה עונה על הבעיה שהצגת בפניו. ולגבי אלה שקוראים לך מכור, תראה משהו שהם אוהבים לאכול ותגיד להם שהם מכורים אליו. אם זה משהו עם הרבה סוכר\שמן\פחמימות לך צעד קדימה ותסביר להם על התכונות הממכרות פיזית של המאכלים האלה ותציע להם ללכת למכון גמילה. תהיה עקבי עם זה וכל פעם שהם יבואו להנות מהאוכל הזה תדחוף להם בפרצוף הטפות ותן להם מנה מהחרא שהם מנסים להאכיל אותך. אני באופן אישי אדיש להטפות כאלה אבל אני יכול להבין למה זה מעצבן אותך ואם אתה לא יכול להתעלם אז תחזיר להם באותו המטבע.

3. growup

growup חבר חדש

לייקים:
    2
    שמע אחי אני גם במצב שלך לא מעשן הרבה פעם בשבוע שבועים ועדין יש חברים מציקים שקוראים לך מסטול נרקומן מכור
    פשוט תבוא ותגיד להם אני יודע איך לדאוג לעצמי ותאמין לי אם תראה שזה פוגע בך
    לדוגמה:לא מתעורר לעבודה או לא מספיק לעשות דברים שהיית צריך תפסיק לכמה שבעות/כמה ימים תירגע קצת ואז הכל בסדר כי בנאדם שמעשן פעם בשבועים פעם בחודש הוא בכלל לא נרקומן אז אל תתיחס למה שאומרים לך ותחייה את החיים אח שלי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!