1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

200

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Amor, ‏20/12/14.

1. Amor

Amor חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אנשים - חדש פה, עם ידע רב בגידול ומצד שני בלי שום ידע ברכישת זרעים מחו"ל.
    אני מחפש זרעים שמסוגלים להפיק לפחות 200 גרם לשתיל עם אחוזי THC של לפחות 24, 25% או יותר.

לא משתנה לי אוטומטי או לא, למרות שאני מגדל בבית יש מספיק מקום כך שזו לא הבעיה.
    כשאני מסתכל באתרים אני רואה שהם מדברים על כמות משוערת למטר רבוע, לא דבר שעוזר לי בכדי לדעת כמה אוכל להפיק נטו מכל שתיל. יתרה מכך, יצא לי כבר לראות באחד האתרים את הדוגמה הבאה - "800 גרם למטר רבוע מפיק עד 35 גרם לשתיל"
    דבר שמאד מבלבל אותי מאחר ואני לא יודע איך מתבצע החישוב וכמה אוכל להפיק משתיל זה או אחר.

אשמח אם מישהו יכול לכוון אותי לסוג שהוציא לו כמויות כאלו, אני מעדיף לרכוש מאתר http://zeraisrael.co/ אז אם אפשר לשלוח לי קישורים ישירים מה טוב.

שאלה נוספת, כשהם כותבים משהו כמו "זמן לפריחה כ55 -60 יום" האם מדובר על הזמן מהרגע שהשתיל מתחיל להפריח עד שהוא מסיים או על כל התקופה - מהרגע שהוא יצא מהאדמה עד לשלב הסופי?
    תודה לכל המשיבים

2. תייר

תייר חבר חדש

לייקים:
    0
    מדובר על תקופת הפריחה בלבד...ז"א מרגע שאתה יכול לגלות את המיניות שלו/מרגע שהוא נכנס לשלב פריחה.
    מקווה שעזרתי.
    המידע על פי תשובה מאתר זרע ישראל.

3. Amor

Amor חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה, ומה בנוגע לכמות? יש לך מידע כלשהו שיכול לעזור לי? האמת שאני לא מבין את הכמויות המזעריות האלו, כל שתיל שגידלתי עד היום יצא מעל 350 גרם.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    חפש זן lsd הוא 24%
    הרבה מגדלים אותו

5. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    זה תלוי בהרבה משתנים - תאורה, מקום, שיטת גידול וגנים.

אממ פיינאפל צ׳אנק יש 26%, ונילה קוש 24%
    סתם ממה שזכור לי..
    אני אוהבת את הזנים של הברניז פארם, תסתכל מה יש שם, מה זורם לך ומתאים למה שאתה מחפש..

בכל אופן ברור שאם תשים תאורה טובה לצמח ותשקיע בקשירות / רשת יצא לך יותר טוב והרבה מאשר לתת לו לגדול ברגוע.

6. Amor

Amor חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לכל המשיבים על העזרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!