1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה ש אין עליה תשובה?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י babakush, ‏22/12/14.

1. babakush

babakush חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים! יש לי שאלה ש אפחד בעצם לא מצליח לענות לי עליה כמו שצריך. השאלה היא כזאת:
    אני בעד הקנאביס! אני בעד הלגליזציה! אבל כש אני שאלתי את עצמי למה בעצם קנאביס הוא טוב? כאילו יש עוד צמחים כמו:
    אופיום... ו קוקה... שאלה בעצם צמחים מאוד מאוד ממכרים! ומסוכנים לפי מה שהבנתי... אבל איך זה ייתכן, אם הם רק צמחים? בידיוק כמו הקנאביס? למה אלוהים ברא את הצמחים הללו אז? בשביל מה? אם הם כלכלך מסוכנים וממכרים?!
    אז אולי גם הקנאביס הוא לא כזה בריא?.....ו לא כזה "חף מפשע?"
    אשמח לתשובה מורכבת!!!!

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לא יכול להיות טוב בלי רע אחרת לטוב אין שום ערך. והסיבה שאתה צריך להיות בעד קנאביס\לגליזציה היא הרבה יותר גדולה
    מאשר קנאביס הוא הצמח הכי טוב בעולם! ממש לא. מדובר על חופש. חופש הבחירה לכל בן אדם להכניס לגופו מה שהוא רוצה
    כל עוד הוא לא פוגע באחר.

3. babakush

babakush חבר חדש

לייקים:
    0
    זה ברור,אבל ניראה לי שקצת גלשת מהשאלה שלי...
    השאלה שלי הייתה כזאת: איך זה שהקנאביס הוא צמח והוא נחשב צמח טוב... צמח שעוזר...וצמח בריאות... וזה לא נחשב ככזה "סם"... והוא בעצם לא ממכר.
    אז למה לדעתכם אלוהים ייצר את האופיום והקוקאין? אם זה כזה הרסני... ממכר... ופוגע בגוף... ???!!!!
    ובעצם לא תורם בכלום?!!?!?!?!?!?!?!!?
    אז אולי אנחנו טועים לגביי הקנאביס|? ובעצם הקנאביס הוא גם לא כזה בריא?

4. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    לכל דבר יש יתרונות וחסרונות
    תלוי במטרה

5. babakush

babakush חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרתי שוב.. מה היתרונות של אופיום? ומה החסרונות של גראס?

#5 babakush, ‏22/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/12/14
  6. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי היו משתמשים בעלי הקוקה עוד הרבה לפני שזיככו את זה לסם שאתה מכיר היום אני בתוך שהיו משתמשים בזה לצרכי רפואה אותו דבר גם באופיום

7. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    למה יש נמרים בטבע למה אלוקים לא ברא רק חיות לא מסוכנות?
    לדעתי השאלה שלך לא במקום כי יש מליוני סוגי צמחים בטבע וכל אחד שימוש כזה או אחר לטוב ולרע.
    הטבע הוא לא רע האדם הוא זה שהורס את הטבע ובוחר לעשות שימוש לרעה במה שהטבע מעניק לנו. האופיומים יש להם סגולות רפואיות רבות מי שיכוח כאבים ועד טיפול במחלות נפש, זה שסוחרי סמים מיצרים מזה סמים מסוכנים על בני האדם לדעת מה כדי להכניס לגופם.

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    כל הצמחים מועילים גם קוקה פרג איבןגה קרתום גראס לא משנה מה.. יש את התועלת והחסרון לכל אחד.

9. babakush

babakush חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על התשובות! ודבר שני המ תגידו אז על קנאביס? מה החסרונות של הצמח הזה?

10. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    מה החסרונות אני בטוח שעל כל אדם הם מתבטאים אחרת.
    יש כאלה שאין מוטיבציה לעבוד, אחרים יוצרים תלות בצמח, ואפילו ראיתי בפורום אנשים שנוצרים להם חרדות.

11. babakush

babakush חבר חדש

לייקים:
    0
    אז למה במגזין האלה יש רק כתבות טובות על הצמח?
    למה לא כותבים את המינוסים?
    כי הריי אומרים ש בעצם אין חברונות בצמח..?

12. alon.

alon. Banned

לייקים:
    0
    תבין יש הבדל קנאביס היום אי אפשר להשוות לצמח אחר בעבר עולי כן אבל היום יש מעל 1000 זנים של קנאביס שלא תאמין כמה כל זן שונה זנים ליום זנים לערב וזנים ללילה כדי לישון וכמובן המון זנים למחלות שונות זה צמח מרפה הרבה יותר מי שער הצמחים כמו שיש אנשים אים מחלות ובעיות שונות כך גם הקאנביס ותתפלה זה גם מארכת חסונית להמון אנשים. אתה שועל חסרונות תחשוב קצת בשכל יש רק חסרון אחד זה ממכר כמו כל כדור למחלה אם אתה חולה אתה מחפש תרופה לא? כך גם האנשים שצריכים קנאביס הם פשוט זקוקים לזה כמובן אני לא מדבר על הילדים שצורכים סתם קנאביס כמו שצורכים אלכוהול.

13. alon.

alon. Banned

לייקים:
    0
    אף אחד לא אמר שזה בריא אתה רוצה בריא תשתה מיץ טבעי

14. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    תמצא לי כתבה אחת בה כתובות המילים "אין חסרונות לקנאביס". רמז: אתה לא הולך למצוא.
    יש כתבות טובות כי זאת המטרה של המגזין, להביא לציבור את היתרונות של הצמח ולסתור מידע מוטעה שהועבר לנו שנים ע"י הרשות למלחמה בסמים ומערכת החינוך. בשביל כתבות על נזקים של קנאביס יש לך אלף ואחת אתרים אחרים ואתה יכול לשאול כל אדם ברחוב.
    בעוד החסרונות מסתכמים בחרדות וחוסר במוטיבציה לחלק מהאנשים. כמות היתרונות הגלומים בחומר הם אינסופיים. ודווקא הפן הזה של הסם הוא (לפחות בשנים לפני "ההתעוררות הירוקה") שלקה בחוסר מידע משווע והמוני טענות סותרות ממאמיני "רפואה אלטרנטיבית" ששווים לתחת ועשו רק רע לשיווק של הקנאביס. (אם אדם מספר לי על ההילה שלי ועל צ'קרות חסומות ובאותה נשימה על היתרונות של קנאביס אני הולך להפנות לו את הגב לא משנה אם מה שהוא אומר על קנאביס נכון או לא)

אתה צריך להבין שהמצב של קנאביס הוא שונה מכל צמח\תרופה אחרת. אנחנו במלחמה על החופש ועל איכות החיים שלנו כאן, ובמלחמה אתה לא מספק תחמושת לאוייב כדאי להיות הוגן או אובייקטיבי. אתה מרסק וכותש את היריב לרסיסים. כשמריחואנה תהיה חוקית (משהו שלא קשור לעד כמה היא בריאה או מזיקה אלא לחופש שלנו להתנסות וללמוד מהטעויות שלנו) אז נוכל להתחיל לדבר על משוואה של יתרונות מול חסרונות. ואני לא מדבר על הפורום בו כמו שאתה רואה יש הרבה פוסטים על ההשפעות השליליות של קנאביס אלא נטו על הכתבות במגזין ועל הדברים אותם אנו מציגים בחזית המאבק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!