1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה כיף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Josh619, ‏24/12/14.

1. Josh619

Josh619 חבר חדש

לייקים:
    0
    לאחר לא מעט של זמן של התלבטות אם להזמין מכשיר דרך חו"ל וגם אחרי שפתחתי דיון בעבר פה בפורום. החלטתי ללכת על זה. ובזכות המשתמש היקר "מומין טרול" שהכיר לי את האתר dhgate כן לא הכרתי אותו לפני.. חור בהשכלה.. שעד היום אני מודה לו על זה. ביצעתי הזמנה דרכם.

אז ככה.. החלטתי להזמין מכשיר שהוא יחסית גדול.. היה שם מבחר מדהים.. אך כמובן.. לך תסמוך על מי שמוכר לך. מצאתי שם מכשיר 35 ס"מ גובה ב50 דולר משלוח חינם לארץ מחנות בסין שמייצרת מכשירי זכוכית. החלטתי ללכת על זה.. למרות שזה מסין.

בהחלט הייתה חוויה טובה. יצרו איתי קשר יום אחרי ששילמתי. ועידכנו אותי בכל פרט קטן. מתי הם ארזו מתי זה יצא מהחנות ומתי זה יצא למשלוח. וגם בדקו איתי אם זה הגיע אליי ואם אני מרוצה. אז כמובן שהבייבי הגיעה אחרי כמעט חודש של לחצים וחששות.. שהזמן עד שהגיע קצת ביאס.. ואני מאוד מרוצה . איכות טובה ונראה יפה לדעתי.

סתם רציתי לשתף אתכם בחוויה ראשונה שלי עם קניה מחו"ל.
    מצטער על החפירה.. וממליץ למעוניינים גם. :smiley_leaf::hookah:

14194559113361.jpg

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    תתחדש :)
    גם אני הזמנתי מהם 2 מכשירים והגיעו ללא בעיה תוך 3 שבועות!

3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    שלום חבר יקר, מאוד שמח שמצאת עזרה בפוסט שלי :)

אין כמו להזמין מכשירים מהסינים, שירות לקוחות לרוב ברמה שאפשר רק לקנא בה..

כדאי לחפש גם ב Aliexpress לפעמים, יש שם מציאות אבל צריך לעקוב..

כמו כן ממליץ לך להזמין כבר חלקי חילוף למכשיר שלך, המכשירים הסיניים אמנם כיפיים אך יש להם נטייה להישבר במקומות עדינים (ראש,קצה מבחנה וכ'ו..)

כמו כן אני אוהב יותר את המכשירים הפשוטים, ללא פרקולטורים וכ'ות מהסיבה הפשוטה שהרבה יותר קל לנקות אותם!!!

4. Josh619

Josh619 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אחי הקטע של הניקיון אתמול שמתי לב לסיבוך של זה במכשיר הזה חחח אבל לדעתי זה שווה זאת בהחלט חוויה אחרת מאשר בקבוק אלוורה ומבחנת זכוכית מקיוסק. וכמובן שאחרי ההזמנה הזאת עשיתי הזמנה חלקים לטיפוח. ובהחלט שוב פעם תודה ענקית לך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!