1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה לופןרייזר נייד ומאיפה להזמין

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י f0x, ‏29/12/14.

1. f0x

f0x חבר חדש

לייקים:
    0
    המלצה לופורייזר נייד ומאיפה להזמין

הי,
    אני רוצה לקנות ופורייזר נייד, האם יש לכם המלצות?
    ראיתי ופורייזרים שעובדים על מצית ולא על חשמל (ככה שיש פחות סיכוי שהם יתקלקלו, וזה משהו שחשוב לי), מה אתם אומרים על זה?
    בכל מקרה מאיפה עדייף להזמין? מהארץ או מחו"ל? אין לי בעיה לשלם מע"מ (אין מכס על מוצרים מתחת ל- 500$), השאלה האם זה חוקי לקנות דברים כאלה ולא יעשו לי בעיות?
    תודה.

#1 f0x, ‏29/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/14
  2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    שמעתי שהpax הכי טוב בקטגוריה של הניידים, עולה 300$.
    אני אישית הייתי מזמין בלי לחשוב על הסיכון של התפיסה משום שאני חושב שאם יתפסו אז לא יעשו עם זה סיפור גדול בגלל שאין להם הוכחה שאני מעשן.

3. konami

konami חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מכיר מישהו שקנה את ה pax ואחרי כמה זמן הוא התאכזב ממנו וכבר הפסיק להשתמש בו. אני לא יודע עד כמה הייתי סומך על האיכות של הוופוריירים הניידים לעומת הנייחים (למרות שהטכנולוגיה התקדמה מאז). אתה רוצה וופורייזר נייד בגלל הגודל או כדי שתוכל לקחת אותו לחברים או סתם בשביל לעשן באמצע הרחוב? כי אם אתה מחפש משהו בשביל שתוכל לקחת לחברים אבל גם לא גדול מדי ובאיכות טובה כמעט כמו הvolcano הייתי ממליץ לך על ה plenty (אין לי ניסיון איתו אז תקרא עליו ביקורות)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!