1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבקש עזרה בבחירת זן שיתאים!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Diesel3, ‏31/12/14.

1. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים יש לי ארון גידול מוכן (55x120 וגובה 120)הבעיה שהגודל שעומד לרשותי בעייתי.. עם האורך והגובה אין בעיה, יש לי בעיה עם הרוחב של הארון כ-55 סמ.
    אני ממש מתחנן לעזרה, אין לי מושג איזה זן יכול להתאים לי לשטח הזה, :( אני מעוניין לגדל זן -לא- אוטומטי ו3 שתילים.
    יש המלצות לזן מסוים שלא -יתרחב- ליותר מ50 סמ ? (ורצוי שיניב לפחות 60 גרם לשתיל אחד).
    והאם כדאי לי לרדת לשני שתילים?
    תודה רבה לעוזרים! :)

2. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו משהו?

3. Anandamide

Anandamide חבר חדש

לייקים:
    1
    לא לגמרי הבנתי מה הגודל של הארון, אתה אומר 55x120x120 ז"א שיש לך ארון מלבני וצר אבל עמוק (??) שנכנס פנימה.. אם כך הדבר תוכל לשים בתוכו ארגז מלבני 55x100 למשל מה שיספיק נראה לי למה שיגדל לגובה של 120.

4. Anandamide

Anandamide חבר חדש

לייקים:
    1
    הזנים האוטומטיים יותר קטנים וקומפקטים וזה היתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו איתם בגידול פנים

5. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    הארון באורך 120 סמ וברוחב 55 ובגובה של 120 סמ. והוא לא שקוע בתוך, הוא מונח לרוחבו של הקיר, כלומר אין מספיק מקום לצמח להתרחב, עם הגובה אין בעיה.

והייתי מעדיף לא לגדל זנים אוטומטים, יש המלצה לזן טוב לא אוטומטי שיתאים? :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!