1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חיפוש לא חוקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏2/1/15.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לפני שבוע קפצו עליי ועל חבר איזה 6 יס"מניקים עשו חיפוש לא חוקי, מצאו עליי דף קססה ואמרו לי לבוא בראשון ב8 וחצי בבוקר לתחנה לחקירה ולא באתי, התקשרו שלשום לטלפון של הבית אמא שלי ענתה כי אני ישנתי אמרו לבוא ביום ראשון ב3, מה להגיד בחקירה? כעקרון אני מתכנן להגיד שהחיפוש לא היה חוקי ואני שומר על זכות השתיקה, זה סבבה?
    אם יש לכם עצות אשמח לשמוע.

2. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    דבר עם עורך דין לפני שאתה הולך ואמור להיות בסדר כאילו דבר איתו ואולי אפילו בוא איתו לחקירה ולתחנה ספר לו הכול ואת כל האמת ורק את האמת.

3. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    תתייעץ עם עורך דין וספר לו הכל והוא כבר יגיד לך מה לעשות..
    כעיקרון זה הדבר הכי חשוב מה שאתה אומר בחקירה, אפילו שיש להם ראיות.. בכל מקרה, תתיעץ עם עורך דין כי אחרי זה אתה סתם תתבאס שלא התייעצת

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    התייעצתי והבנתי שככל הנראה לא יעשו לי כלום כי גם היה איתי חבר והוא יכול להעיד שהחיפוש לא היה חוקי, תודה רבה על העצות!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!