1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לHydroshop

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Diesel3, ‏5/1/15.

1. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    איך החנות הזאת? איך הציוד שלהם? שווה לעשות שם קנייה רצינית לפני גידול ראשון? בקרתי שם ויצא לי לדבר עם המוכר שהדריך אותי נראה מקצועי מאוד, מה אומרים ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שזה מקום יקר בטירוף.
    חלק ממה שהם מוכרים לא מתאים לגידול קנאביס.

מציע לך ללכת ולקנות ציוד במשתלה או טמבוריה.
    אתה תמצא שם כמעט הכל.

3. Uv12

Uv12 חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי שם את כל הציוד שלי הכל עובד מעולה והמוכרים שם ממש אחלה לפחות בסניף הקרוב לביתי

#3 Uv12, ‏5/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏5/1/15
  4. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    סניף אשקלון במקרה ?

5. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    חחחחחח למה אתה מאשקלון?
    אני לא מסכים אתך אגרונום
    יש שמה ציוד בסיסי אבל כן המכירים ממש מוגזמים
    לדשנים אוהלים תאורה ועציצים תלך לשם

6. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    תקשיב ותקשיב לי טוב!!!!!! לא להיכנס לסניף אשקלון!!!! לא לקנות מהם ולא להתקרב לשם בכלל!!
    יש מעקבים על החנות הזאת, אני לא מאלה שמגיבים פה בפורום הרבה, אבל כשאני רואה מישהו שהולך לזדיין בגלל כמה מנאייק אני חייב לצעוק!! תיזהרו לכם מהחנות הזאת!!

אני ועוד המון אנשים (לא רק מאשקלון גם מאשדוד, קריית מלאכי\גת, ומיישובים עוטפים) נתפסנו חזק! הם עושים מעקב על החנות וכשקולטים אותך כל מה שנישאר לך זה לחכות לדפיקה בדלת!
    קניתי בחנות הזאת בסך הכל 3 פעמים, חבר שלי בכלל היה שם פעם אחת!, ועדיין שוטרים הגיעו אלינו הביתה עם צו חיפוש חתום ע"י שופט!!!

חפש באתר קנאביס את הכתבה על "מבצע עשבים שוטים" זה המבצע שהיה כולו על חנות אחת, המבצע הזה תוכנן טוב, הם ידעו שהחנות תיפתח ושיבואו המון סטלנים לקנות ציוד,זה כבר ידוע שהמשטרה יושבת טוב על החנות הזאת, נתפסו עשרות אנשים ולכולם מחנה משותף אחד!! כולם קנו בהיידרושופ סניף דרום!! (שבאשקלון)

אני מתחנן אליך אל תלך לשם!!! תחסוך לעצמך תיק פלילי ולילה מהגהינום, לך למשתלות רגילות לך לטמבוריות אפילו תזמין מאיביי!! רק אל תתקרב להיידרושופ!!!!!

נ.ב!! תגיד מה זה הכינוי הזה diesel3?????? לא יכול להיות שזה צירוף מקרים שאתה מאשקלון ואתה משתמש בכינוי הזה! אני מכיר אותך!!!

7. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    לעע
    עד כדיי כך המצב על הפנים??
    היתתי שם כמה פעמים בשנה שעברה
    ובחודש האחרון 3-4 פעמים

8. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אחי אין לך מושג כמה המצב על הפנים, אם ביקרת שם 3-4 פעמים בחודש האחרון כניראה שכבר מכירים אותך, אם אתה מגדל בבית אני מציע לך (יותר נכון מפציר בך!!) להעביר את הגידול ומהר!! זה לא שווה את הבלאגן שהמאנייק עושים!!!!
    הקפיצה שלהם עליי הייתה לפני שנה בערך, בדיוק כשהחנות נפתחה, ומאז אני בקרע רציני בקשר עם ההורים, נאלצתי לעזוב את הבית ולעבור לגור לבד, וכל זה רק בגלל שהתייחסו אליי כמו אל טרוריסט! במדינה הזאת אם תופסים אותך מגדל אתה יותר גרוע מאזרח שהצטרף לדעאש, תאמין לי שאתה לא רוצה את הבלאגן הזה!!

היה לי מזל מאלוהים שלא גידלתי בבית והכל היה אצל "מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו" וזה לא עניין אותם בכלל, כל עוד יש להם צו חיפוש הם יהפכו לך את הבית אפילו שהם יודעים שאין מצב שימצאו משהו.

9. Diesel3

Diesel3 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה רבה על האזהרה אחי! לקחתי לתשומת ליבי. ולא אני לא מאשקלון נשמה זה פשוט הסניף הכי קרוב לאיפה שאני גר.
    מישהו יודע על מקום אחר שבו אני אוכל לקנות את כל הציוד שדרוש לי? מקום ספציפי באיזור אשדוד- אשקלון- קרית מלאכי כל האיזור שם אפילו רחובות או ראשון סבבה

#9 Diesel3, ‏5/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!