1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ רע

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ניהרמיטס, ‏10/1/15.

1. ניהרמיטס

ניהרמיטס חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, לפני יומיים ישבתי עם חברים ועישנו ג'וינט, עכשיו שהכנתי אותו שמתי קצת ירוק מהנגלה האחרונה שנשארה לי ועוד ירוק חדש שהבאתי וכל זה מעורבב עם טבק רגיל.. זאת בערך פעם חמישית שאני מעשן
    אחרי שהתפזרנו התחלתי להיכנס לטריפ ממש רע. מיליון מחשבות רצות בראש בשנייה, לא יכולתי להירדם ואחרי זה תחושה של זה בחיים לא יגמר והכי גרוע תחושות דיכאון שמציפות אותי.. דיברתי עם חברים וכולם אמרו זה הטריפ הרע הראשון שקיבלת וזה יעבור אחרי כמה שעות אין מה לדאוג.. עברו כבר 36 שעות ואין ספק שהשיא של הטריפ התפוגג כבר אבל עדין יש לי סחרחורות ואני רואה דברים בסלואומושן והתחושה שזה לא יעבור (בעיקר כי עברו כבר 36 שעות) עדין רצה בראש..

אני לא מחפש תרופת פלא או משהו אבל כן ממש יעודד אותי אם יש למישהו טיפים מה לעשות כדי להעביר את זה או אם אתם מכירים משהו דומה שקרה.. ואם זה קשור בכלל לזה שערבבתי 2 חומרים?

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה בטוח שזה היה ירוק? :x

3. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    קרה לי גם כמה פעמים זה בסדר זה קורה בדרך כלל כשאתה לחוץ ומעשן או שאתה לא רגוע כלכך
    בכל מקרה תשתה מים תתקלח תאכל ארוחה טובה תצא לריצה אפילו תאמין לי שזה יעבור לך פשוט תנסה לא לחשוב על זה באמת זה פסיכולוגי

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    36 שעות?!
    לי כשעישנתי הרבה זה עבר אחרי מקסימום 18 שעות
    יכול להיות באמת שזה פסיכולוגי
    תמיד עוזר לדעת שהכל בסוף יעבור
    תן לזה עוד יום יעבור לך

5. Daily

Daily חבר חדש

לייקים:
    1
    זה לא לכל החיים אני מבטיח לך

6. Banana Kush

Banana Kush חבר חדש

לייקים:
    0
    שטויות אחי זה הדאון שאחרי
    לי לפעמים יש דאון שבוע אחרי
    אל תציף את המוח במחשבות יותר מידי דיכאוניות, ותנסה לקחת את זה די בקלות.
    תמיד תזכור שהכל עובר בסוף

7. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חחח גבר אם היה לך 36 שעות רעות יש לך בעיה מנטאלית כלשהיא כנראה ועדיף שלא תעשן יותר...

8. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אחי, זה הכל בראש שלך
    אתה צריך להביא שאתה פשוט לחוץ, התחושה לא כיפית אני בטוח וזה זין רצח אבל תאמין לי הזמן יעשה לך רק טוב
    אתה פשוט אכלת סרט והמשכת לאכול סרטים על אותו הסרט רק בגלל שנלחצת ופחדת..
    זה קורה שאוכלים סרט אבל הדבר הכי חשוב שיש זה להיות מודע לזה שזה הכל בראש שלך ואתה רק מכניס את עצמך למחשבות יותר עמוקות, זה הכל אתה שולט בזה...

9. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    מה שממש מרגיע לי את הסאטלה הרעה זה לשבת במקום עם אוויר ממש קר, לרוקן את הראש ממחשבות ולהתרכז בזיעה שמתקררת לי על הראש וזה עובר לי אחרי 10-15 דקות של נצח אבל זה עובד לי 200%
    או שיש את האפשרות השנייה שהייתה לי בסופש שפשוט הרגשתי ממש רע בגלל הארוחת ערב שהתפוצצתי לפני הישיבה, הלכתי לשירותים עם סאטלה נוראית ופשוט הקאתי את כל הארוחת ערב, ואחרי 5 דקות הרגשתי מצויין ובלי סאטלה! ואפילו המשכתי לעשן עם החברים כאילו כלום לא קרה.

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חברה.. לכולנו יש התקפים כאלה קחו בחשבון שהוא מדבר על 36 שעות לא שעה של הזעה קרה וכאפות

11. ניהרמיטס

ניהרמיטס חבר חדש

לייקים:
    0
    הכל תותים עכשיו.. אני לא בא להצטדק או משהו פשוט לשתף, הייתי בדאון עוד לפני שעישנתי בגלל הרבה דברים שונים ובסוף עוד הייתי חולה.. אין ספק שאני בפסק זמן מהעניינים עד שאני אחזור לתלם. פשוט אסור לעשן במצבים שאתה לא שמח או במצב רוח עכור..

12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    דווקא לדיכאון שלי זה עוזר, אולי בגלל שזה מחלה ולא תקופה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!