1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הגידול הראשון השני שלי

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י SexDrugsAndTalMuseri, ‏10/1/15.

1. SexDrugsAndTalMuseri

SexDrugsAndTalMuseri חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים!
    לאחר ניסיון כושל של גידול אוטמטיים בתנאים בסיסיים וללא ציוד מיוחד, הצמחים הצעירים מתו עקב הקור העז....

אז החלטתי להשקיע ולקנות ציוד ולהלן המפרט:
    אוהל DarkStreet 90 * 90 * 170
    קול טיוב עם מנורת 400W דואל (גם לצמיחה וגם לפריחה)
    פילטר פחם ומפוח מוציא אוויר חזק
    וונטה מכניסה אוויר
    4 עציצים (12 ליטר אם אני לא טועה)
    מערכת השקייה אוטופוט

הזנים הם:
    Sour Diesel
    OG Kush
    Northern Light
    Royal AK

כל הציוד הורכב למיטב הבנתי, המפוח מוציא אוויר בחלק העליון והוונטה המכניסה בחלק התחתון.
    לאחר ניסיון של יומיים להנבטה, הזרעים לא הראו סימן כלל להנבטה ואני חשדתי שזה בגלל הקור העז של הימים האחרונים. אז החלטתי לעשות מעשה ולהנביט אותם בצורה הטבעית, כפי שהנבטתי בעבר את הזנים האוטומטיים - חפרתי גומה קטנה של 2.5 ס"מ בכל עציץ והנחתי את הזרע לעשות את שלו. דאגתי לכסות אותו בצורה מאווררת ולהשקות בנדיבות ע"מ לייצר לחות גבוהה. הדלקתי את כל האוהל גידול ע"מ לייצר טמפרטורה נכונה בחלל. המשטר כרגע הוא 18/6, כאשר החושך הוא בצהריים ע"מ שלא תהיה צניחת טמפרטורה בלילות.

הבעיות שעולות כרגע -
    1. קר מאוד. הרי ירושלים והשלג בא והולך. אין לי מד טמפרטורה אבל אני מעריך שזה נע בין 5C-15C. תליתי פרוג'טור 300W לחימום האווירה לפני זמן קצר, אך עדיין לא ברור כמה הוא עוזר. האם קיימים פתרונות חימום לאוהל? מנורות חימום או מפזרי חום כלשהם?
    2. חיברתי את כל המפוחים והמנורות על אותו שעון שבת. האם מומלץ להפריד כך שהמפוחים יעבדו תמיד לאוורור החלל? האם זה לא יפגע בטמפרטורה התקינה?
    2. קיבלתי ערכת דשנים StarterBox של Hesi. אשמח לטיפים בנוגע לשימוש בדשנים, מה ומתי וכו'.

תמונות:

תודה חברים!!
    אחלה שבוע שיהיה :)

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אהלן חבר וברוך הבא לפורום!

1. אתה יכול להכניס מפזר חום אבל שים לב שזה ישפיע כנראה על רמות הלחות בחדר.

אופציות אחרות הם רדיאטור, מזגן או השיטה הזו:

http://bit.ly/18Fe2yK

2. אני חושב שרוב המגדלים נוהגים לחבר את המנורות לאותו שעון של המפוחים. מעבר לעובדה שתהיה פחות תחלופת אוויר באותן שעות אני לא נתקלתי בבעיות יוצאות דופן עם ההתנהלות הזו.

3. באופן אישי לא יצא לי להתנסות עם HESI, אבל אני לא חושב שיש הרבה הבדל בין השימוש בדשנים שלהם לשימוש בדשנים של חברות אחרות. ממליץ לך רק לקרוא טוב את ההוראות על התווית. אם אתה חושש מדישון יתר אתה יכול להתחיל במינון נמוך יחסית ולאחר מכן להעלות בהדרגה.

בהצלחה!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!