1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סלוויה פעם ראשונה,

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Opium Poppy, ‏27/12/14.

1. Opium Poppy

Opium Poppy חבר חדש

לייקים:
    0
    רוצה לנסות סלוויה פעם ראשונה, אבל פוחד מטריפ רע שכבר קרה לי בעבר.
    אפשר לקחת סלוויה לא מחוזקת? זה אפשרי? זה אפקטיבי?

2. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    למה דווקא סלוויה?

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אפשר לקחת סלוויה לא מחוזקת אבל אני לא יכול להבטיח לך כלום
    הסלוויה זה טריפ שונה מפיטריות ול.ס.ד ויש סיקוי גבוה שיהיה טריפ רע

4. Opium Poppy

Opium Poppy חבר חדש

לייקים:
    0
    זה משפיע הלא מחוזקת?
    חוויה רוחנית.

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    (מצטער אגרונום) מומלץ להעביר לפורום פסיכדליה.

מהחוויה האישית שלי עם סלוויה, בין אם מחוזקת או לא, היא תמיד הובילה לטריפ מוזר ואבסורדי. מעולם לא היה לי התקף פאניקה אך כל הטריפים שהיו לי מסלוויה נגמרו בטעם רע בפה והרגשה רעה בנשמה. בתור מישהו שהיה לו כבר טריפ רע בעבר אני ממליץ לך להמנע מסלוויה לחלוטין מכיוון שמנקודת מבטי אין שום דבר חיובי בחוויה שהיא מעבירה ואנשים שלא מורגלים בחומרים פסיכדלים יכולים בקלות לקבל התקף פאניקה מההשפעה של החומר. אני אישית לא מכיר וגם לא שמעתי אפילו על אדם אחד שהשתמש בסלוויה כסם פנאי ומעטים האנשים שחוזרים להשתמש שוב בסלוויה (ואלו שכן חוזרים אל הסלוויה עושים זאת בתדירות נמוכה [אני אישית רציתי לתת הזדמנות חוזרת לסם אך הבנתי כבר שהוא איננו מתאים לי]).
    בנוגע לחוויה שהיא מלמדת\רוחנית, לי אישית לא היו תובנות מעמיקות מסלוויה והפן הרוחני של הטריפ הרגיש לי תמיד שטחי ומבולבל. כמו מעין קריקטורה על פסיכדליה שאין בה יותר מחיקוי זול של החוויה העוצמתית שמספקים חומרים כמו סילוסיבין או אלאסדי.
    טרנס מקנה כתב ש"פסיכדלים אינם בלתי חוקיים מכיוון שהממשלה דואגת שאולי תקפוץ מהחלון בקומה השלישית. פסיכדלים אינם חוקיים מכיוון שהם ממוטטים יסודות של דעות נפוצות, מודלים של התנהגות חברתית מקובלת ומשנים סדרים באופן בו אנו מעבדים מידע. הם מרחיבים את תודעתך לאפשרות שאולי כל מה שאתה יודע הוא שגוי." (זה תרגום חופשי שלי מאיך שאני זוכר את הציטוט, כנראה לא מדוייק ב100%). אם כך, מה אנו יכולים ללמוד מהעובדה שהסלוויה נשארת חוקית? כמובן שתקופת פעולתה הקצרה משחקת תפקיד חשוב אך אולי יש יותר מכך ולא סתם קרה שדווקא הסלוויה נשארה מחוץ לעין המחמירה של הרגולטור? אינני מאמין שהייתה קונסיפרציה שבחרה להשאיר את הסלוויה חוקית, אך אני מאמין שהשתלשלות האירועים יכולה ללמד אותנו שאין בסם זה מעבר למה שרואים על פני השטח, חוויה סינטטית וריקנית.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    God,

עדיין לא הפכו אותך למנהל?

הועבר לפורום פסיכדליה.

7. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    גוד מה שאתה אומר מעניין. אבל בתכלס באמת יכול להיות שזו רק נקודת מבטך, אסור לשכוח שיש לסם שימוש ארוך מחוץ לתרבות הפופולרית של ימנו (כלומר התרבות הפסיכדלית וכל מה שבא ממנה) שימוש שקיים יותר ממאות שנים, אולי יש בה משהו. (לא בקיא, דרום אמריקה אולי ?) .

האמת שעשיתי פעם אחת סלוויה ו...אני לא זוכר כלום. זוכר את הלפני אחרי ואת הסיטואציה שזה קרה, אבל אני לא זוכר כלום ממה שהיה בטריפ עצמו כנראה שפשוט נרדמתי או שעברתי חוויה מטורפת כמו ביקור בארץ הפלאות ואני לא זוכר כלום.

#7 ganja ben, ‏11/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/15
  8. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אתה אכן צודק שימוש שאמני בסלוויה נעשה בסביבת הגדילה הטבעית שלה ע"י אנשים משבט המאזאטאק שבמקסיקו. אך לא הייתי לוקח את זה כגורם מכריע בשאלה האם יש תוכן רוחני או אין לחומר מסויים. הרי שאמנים ואנשי דת באופן כללי ראו גם באלכוהול כמשהו רוחני. (לא סתם אנו שותים בקידוש והנוצרים שותים את דמו של ישו מכוס יין אדום). אני חושב שהם ראו בכל דבר שגרם להם לחוש\להתנהג מוזר כחיבור עם האלים.

9. באבא סאטלה

באבא סאטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי אני מאוד אוהב את הסטלה של זה ועישנתי את זה לא פעם ולא פעמיים זו סוג של סטלה שהייתי מציעה לך לחוות רק עם מלווה צמוד עדיף סטלן מיקצועי ועדיף שתנסה את זה אחרי שתעבור סטלות אחרות אני שעישנתי את זה אז עישנתי את זה עם 2 חברים בפעם האחרונה אני מאוד נהנתי ולא הפסקתי ליצחוק היו לי הזיות מאוד נעימות וכפיות החבר השני לקח ונהנה גם הוא החבר השלישי לקח וקיבל את זה רע אבל אני חייב לציין שהחבר השלישי הוא בעל אופי אלים והוא התחיל להשתולל ולעשות בלאגן לטענתו הוא אומר שהוא לא זוכר כלום קיצר אחי תנסה את זה ואל תלחיץ את עצמך ליםני זה כי זה אק יעשה לך רע תחשוב מחשבות נעימות ומרגיעות ותהנה מזה שמעתי פעם שהאנדיאנים היו משתמשים בזה לתקשר עם הרוחות שזה צמח רוחני מאוד חזק אם אתה בחור רגוע וסטלן חביב אני הייתי מציע לך לנסות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!