1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החלטתי, אני מתחיל לגדל!

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Champion, ‏14/1/15.

1. Champion

Champion חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שאני אזמין 2-3 זרעים של Cheese Auto בתור התחלה, הבנתי שהוא עמיד, נמוך ובעל אחוזי THC באיזור ה- 22%.
    אשמח להצעות אחרות בנוגע לזן שבחרתי.

אני מתכוון לשתול אותו בחוץ ויש לי מספר שאלות:
    1. להזמין את הזרעים לבית שלי? או עדיף לבית אחר בסמוך לבית שלי? מחשש למשטרה אני שואל.
    2. בזנים אוטומטיים אני צריך להנביט את הזרעים במקום סגור למשך שבועיים ואז לשתול או ישר לשתול את הזרע באדמה?
    3. חובה לדשן זרעים אוטומטיים?
    4. כל כמה זמן אצטרך לבקר את הצמח בכדי להשקות אותו?
    5. כמה זמן יחלוף מרגע ביצוע ההזמנה של הזרעים ועד להגעתם?
    6. כמה זמן הפרחים צריכים להתייבש בכדי שהיו באיכות טובה וראויים לעישון?

אשמח למענה מהיר בכדי להתחיל במלאכה.

בתודה מראש,
    מאור.

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    אם החלטת איזה זן אתה מגדל אני חושב שעדיף היה לפתוח בגידול למתחילים אבל לא נורא לנושא,
    בעיקרון יש לך מדריך איך להתחמק מתמנונים במגזין עם כל השיטות וכן הכי כדאי זה להזמין לא לבית שלך ולא עם השם שלך.
    ממליץ לך לקרוא במגזין את המדריכים למגדל המתחיל כי יש הרבה שאלות שתמצא להם תשובות.
    להנבטה יש 3 שיטות בכל מקרה זה לא שבועיים זה בערך יומיים עד שאתה מעביר אותם לאדמה.
    כמו כן אתה יכול גם להנביט את הזרע ישירות באדמה.
    חובה לדשן כל צמח מכל סוג שהוא, אתה יכול לקנות אדמה רגילה ודשן נוזלי או לחלופין לקנות אדמה מדושנת.
    השקייה זה משהו אינדיבידואלי, בגידול חוץ זה בערך פעם ביום יומיים מקסימום.
    בלי קשר לא ממליץ לך לשתול עכשיו ולגדל גידול חוץ תחכה למרץ.
    מרגע קבלת הכסף לוקח משהו כמו שבועיים אבל גם פה אי אפשר להיות בטוחים כי דואר ישראל עובד בקצב שלו!
    ייבוש הוא בין שבוע ל 10 ימים, אם אתה רוצה ליישן אותם אחר כך זה כבר תלוי בך וזה יכול לקחת חודשים!

בהצלחה :)

3. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    מברוק!

1. אני קניתי בחו״ל. עדיף.. אם אין לך חברים שמגיעים ליעדים רלוונטים או אתה עצמך (גם באנגליה אגב אפשר לקנות זרעים באופן חוקי) ברור שעדיף לא לבית..
    2. הנבטתי זן אוטומטי רגיל לחלוטין. שבועיים? הם ירקבו
    3. לא חובה לדשן שומדבר אבל זה יביא לך ייבול מוצלח יותר. יש דשנים לא יקרים אל תתקמצן.
    4. תלוי, אתה מגדל בחוץ? עכשיו זה לא הזמן.. אם בקיץ אז כל יום.
    5. וואלה..
    6. שבוע לפחות.

הייתי ממליצה לך לעיין באתר יש שם אחלה מדריכים ובמידה ואתה כלכך נרגש להתחיל תצטרך לעשות את זה בבית,
    ואם כבר אז כדאי כמו שצריך.
    בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!