1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ממבני עניין לפרויקט חדש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GanjaFarmer, ‏14/1/15.

1. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אז קודם כל יש לי אוהל של 240x120 וגובהה שני מטר התכנון שלי זה לפצל את האוהל לשליש ואולי אפילו פחות לגדילה וייחורים ואת רוב האוהל לפריחה בקשר לציוד אני הולך על חברת solis tek משנק ונורת hps600w יש לי עוד לד סיני שאמור היה להיות 300w (אבל בפועל חרטא) ולצד של הגדילה להביא cfl ( עדיין לא החלטתי איזה וכמה) עכשיו בקשר לאוורור אני רוצה להביא 2 מפוחים ומפצל Y הסרט שלי זה איך אני שומר על תנאים מושלמים בשני החדרים ( לחות) ואיזה מפוחים להביא אני הולך להביא גם פילטר פחם (שמחליש את המפוח באיזה 25%) תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חייב לפחות 260 מקש ( בלי הפיצול Y ) ואם הפיצול אין לי מושג מצע קוקו פרלייט של הידרו גרו( להוסיף אולי גם קצת וורמיקיוליט וקומפוס?) לגבי הדשנים כרגע יש לי את ה try pack של ביו ביז ( להביא אולי את שאר המוצרים שלהם???) אז בעיקרון זה הכל תנו בתגובות מה אתם חושבים על הרעיון של מה אולי לשנות והכי חשוב איזה וונטות / מפוחים אני צריך ואיך אני שומר על אחוזי לחות שונים

2. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    נו באמת אף אחד לא רוצה לעזור ??

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אולי לנסח שאלות בצורה מסודרת תעזור לך.
    אם אתה כותב את הכל במקשה אחת קצת קשה לקרוא ולהבין מה אתה רוצה בדיוק.

4. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    באמת קצת קשה לקרוא ולהבין.
    אני לא הייתי מחלק את האוהל ל2 חלקים כי אתה אף פעם לא תצליח לשמור על התנאים האידיאלים בשני המקומות!
    אם אתה בכל זאת רוצה תנסה לעשות בידוד מוחלט בינהם.

5. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    סליחה על החרא ניסוח בגדול אני צריך עזרה בלהבין איזה וונטות / מפוחים להביא לחלל גידול שכזה כשהוא מפוצל לשני חלקים , איזה פילטר פחם להביא? , האם לקנות את שאר המוצרים של ביו ביז ( יש לי את ה try pack) נגיד ה root juice אני מבין אבל הalg-a-mic והביו heven והתרסיס של ה leaf coat האם זה באמת משהו טוב? ( נראה חרטא מסחרית פשוט) , ובגדול טיפים ראיונות איך להוציא מכל זה משהו אפקטיבי

6. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    ברור שאני הולך לעשות בידוד מוחלט ( דיקט ומילר וקצת דבק סלוטיפ) החלל של הגידול הולך להיות שליש אוהל ואולי אפילו פחות ואני רוצה להשתמת במפצל t הדילמה האם להביא מפצל בגדלים שונים ( יאנו יציאה אחת יותר קטנה מהיציאה השניה) או שפשוט אפשר לשחק אם תעלת האיוורור ( להרכיב אותה בזווית של 90 מעלות) וזה יתן את אותה התוצאה ?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עדיין לא ברור לגמרי.

איזה דשנים יש לך? תרשום יחסי npk, לא מעניין אותי מאיפה קנית והשם של החברה.
    איזה דשנים נוספים אתה מעוניין לקנות ולאיזה מטרה?

8. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אז ככה bio grow npk 4-3-6.
    Bio bloom npk2.0-7-4.
    על ה top max אין שזה תוסף הפרחה ומה שאני רוצה לקנות :
    root juice npk 0.1-0.1-0.1 זה מעיץ שורשים
    Alg-a-mic npk 0.1-0.1-0.1
    Bio heaven npk 0.91-0.18-0.24

ואגרונום אין לך איזה תשובה לגבי הוונטות / מפוחים והפילטר פחם???

#8 GanjaFarmer, ‏17/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏17/1/15
  9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא עניתי לך בפרטי על הפילטר פחם?
    אם לא, עניתי פה לא מזמן בפורום למישהו על אותו דבר. חפש ותקרא.

הטופ מקס הוא לא דשן אלה סתם מים.
    כל שאר הדשנים שאתה רוצה לקנות נראים כמו ביזבוז כסף כי הם כמעט ולא מכילים יסודות שחשובים לצמח.

ולהבא, תנסה לקרוא את מה שכתבת לפני שאתה מפרסם. אני מתאמץ מעבר לגבולות הסביר כדי להבין מה אתה רוצה.
    כדאי שתשאל שאלות בנקודות ולא באמצע הטקסט. ותדבר יותר לעיניין ולא סיפורי רקע לא קשורים.

10. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    יש לך אולי איזה סוג של דשנים שאתה ממליץ אליהם? והבנתי נכון כמה שהnpk יותר גבוהה ככה יותר טוב?

#10 GanjaFarmer, ‏17/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏17/1/15
  11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למה אתה מחפש עוד דשנים?
    האם יש בעיה בדשנים הקיימים שברשותך?

12. bushbush

bushbush חבר חדש

לייקים:
    15
    האמת גאנג'ה נראה מהתגובות שקיבלת שאף אחד כאן באמת אין לו חשק לעזור לך! באמת הבחור שואל שאלות פשוטות ואתם מנסים להעביר לו שיעורי תחביר. ובדרך אתם מתעלמים מכל הדברים החשובים!!!
    אז אחי לפניי שמישהו שוב יחפור לך כאן על יחסיי npk הבעיה המרכזית שלך זה התאורה!!! אתה מתכנן לשים מנורת 600 בערך על שטח של 180/120 שזה ממש הרבה מעל היכולות של המנורה! לתוצאה ראויה תצטרך לכזה חלל עוד מנורת 600! מנורת 400 אפשרית אבל לא תכסה מספיק טוב את הקצוות!
    את הלד בכלל הייתי שם בצד של הצמיחה וגם שם זה לא יספיק ותחשוב על להביא עוד לד אבל הפעם סיני איכותי ולא זבל.
    מבחינת איורור לחלל הקטן בגודל 60/120 בהנחה שהוא על לד תספיק ונטה 6 מכניסה ומפוח הכי קטן של 160 מקש מוציא!
    לחלל הגדול לפחות שתיי ונטות 6 מכניסות אם לא מפוח קטן ומפוח 350 עד 500 מקש מוציא וכמובן פילטר תואם
    הדשנים שקנית הם אורגאנים כלומר אין שום היגיון לגדל במצע קוקוס אלא באדמה! במידה ואתה מגדל בקוקוס אתה לא צריך להוסיף כלום לתערובת של החנויות ההידרופוניות ואז תשתמש בדשנים מינרלים! על תתעסק ביחסיי npk אלא אחריי שתיקרא על זה יותר ותבין יותר כל הדשנים בלי יוצא מהכלל בחנויות ההידרופוניות ביחסים מתאימים! ושאני מדבר על כל הדשנים אני מתכוון לדשניי הבסיס בלבד!!! שבביוביז למשל זה הביו גרו והביו בלום! מעבר אליהם הייתי מוסיף תוסף הפרחה שזה בעצם דשן רגיל עם יחסיי pk גבוהים ולרוב ללא חנקן בכלל! ניתן במחצית השנייה של הפריחה
    מעבר לדשנים האלו כל השאר אלו מוצרים שמשווקים הייטב אבל עם יעילות בכלל לא ברורה! הטופ מקס לדוגמא הוא אחד מהם! הוא דשן שלטענת החברה משפר את היכולת של הצמח לקלוט את המינרלים שבביובלום! איך הוא בדיוק עושה את זה הסוד אםהוא קיים שמור בביוביז
    ושוב מתנצל שענו לך כמו שענו לך

13. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    bushbush,

לא היתה לי שום כוונה לת שיעורי תחביר לאף אחד. פשוט לא הבנתי מהבנאדם מה הוא רוצה.
    אתה באמת לא צריך להתנצל בשמו של אף אחד. אני מאמין שאם לבחור ששאל את השאלה היה מפריע משהו הוא היה פונה לאנשים בפרטי.

תמיד כיף לשמוע ביקורת מאנשים.
    בהחלט למדתי המון מהתגובה שלך.

14. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    תודה רבה על העזרה bushbush

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!