1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מלא שאלות של מתחיל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י niv22king, ‏17/1/15.

1. niv22king

niv22king חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן אני רוצה להתחיל לגדל
    איזה מידות של ארון אני צריך אני רוצה להתחיל לגדל בהתחלה 2 שתילים ואחרי זה לעבור ל5 שתילים איזה מידות מומלצות
    יש לי שתי מאווררי מחשב האם זה מספיק בשביל סירקולציה טובה ?
    עכשיו הבנתי שבשלב בגדילה יספיק לי מנורות cfl עכשיו כמה מנורות לקנות ? וכמה וואט כל אחת מהם ?
    עכשיו בשביל לגדל איזה גודל של עציץ אני צריך ? לכל צמח
    עכשיו הבנתי שבשלב הפריחה אני צריך מנורת נל"ג 250 w
    כמה היא עולה ראיתי 200 שקל אבל הבנתי שצריך משנק ומצת בשבילה בעוד איזה 400 שקל אין אפשרות להלדליק אותה בלי המשנק והמצת או לקמבן משו ?
    עכשיו בקשר לארון איזה ציפוי אני צריך לשים עליו ?

2. Urban Poison

Urban Poison חבר חדש

לייקים:
    0
    ואלק אחי לגבי מידות אין לי מושג מה שבטוח אם החלל גידול שלך יהיה אטום מאווררי המחשב יהיו לתועלת במקום מאווררי קליפס (אבל קח בחשבון שהם לא יחזיקו הרבה)

לגבי ה cfl כנס ליוטיוב

עדיף עציץ של 20 ליטר

אין לי מושג אולי אפשר לקמבן משהו אבל בשביל שלא תשרוף את הבית להביא משבק איכותי וכן בישביל הhps אתה חייב מצת אם תדליק אותה בלי אתה תישרוף תנורה תוך כמה דקות

3. giligen

giligen קנאביסט

לייקים:
    25
    כמה עצות מנסיוני המועט...
    מידות- תלוי איזה זן אתה רוצה לגדל: אוטומטי (ניתן לגידול בחלל קטן- אבל יבול די חלש), אינדיקה או סאטיבה.
    Cfl- אני גידלתי יפה עם שתי נורות 6000k של 120w כל אחת.
    נל"ג- חייבים משנק.
    עציץ- אני השתמשתי בעציצים של 12-15 ליטר. חשוב עם אדמה טובה.
    לצפות את הארון בציפוי מיילר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!