1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל לגדל ויש לי מספר שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Champion, ‏15/1/15.

1. Champion

Champion חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שאני אזמין 2-3 זרעים של Cheese Auto בתור התחלה, הבנתי שהוא עמיד, נמוך ובעל אחוזי THC באיזור ה- 22%.
    אשמח להצעות אחרות בנוגע לזן שבחרתי.

אני מתכוון לשתול אותו בחוץ ויש לי מספר שאלות:
    1. להזמין את הזרעים לבית שלי? או עדיף לבית אחר בסמוך לבית שלי? מחשש למשטרה אני שואל.
    2. כמה זמן מנביטים?
    3. חובה לדשן זרעים אוטומטיים?
    4. כל כמה זמן אצטרך לבקר את הצמח בכדי להשקות אותו?
    5. כמה זמן יחלוף מרגע ביצוע ההזמנה של הזרעים ועד להגעתם?
    6. כמה זמן הפרחים צריכים להתייבש בכדי שהיו באיכות טובה וראויים לעישון?
    7. בגלל מזג האוויר המקפיא נאמר לי שאפילו שהוא זן אוטומטי, ושאני צריך לחכות לשתול אותו במרץ?
    8. מה זה אומר דישון? אני מוסיף לו אדמה מיוחדת שאני קונה במשתלה נגיד?

אשמח למענה מהיר בכדי להתחיל במלאכה.

בתודה מראש.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    1. בחיים אל תזמין לבית שאתה מגדל בו, תנסה להזמין אל חבר או בית אחר
    2. אתה שם בצמר גפן לח ומתי שיוצא שורש של סנטימטר אתה יכול להעביר אותם לאדמה (לרוב לוקח 3-7 ימים)
    3. לא חובה, אבל התוצרים יהיו בהתאם
    4. תלוי מתי אתה תגדל, אם זה בקיץ לפחות פעמיים בשבוע
    5. לרוב בין שבוע לחודש
    6. 5-7 ימים
    7. לא כדאי לשתול אותו עכשיו בחוץ
    8. דישון זה כמו אוכל של הצמח, ניתן לדשן בדשן נוזלי כל שבוע שבועיים או לקנות קומפוסט ולדשן פעם אחת וזה צריך להספיק לכמה חודשים

אני ממליץ לחפור לך בור בחצר של לפחות חצי מטר ולמלאות אותו בתערובת של אדמה קומפוסט ופרלייט/וורמיקולט בייחס של 1:1:1

3. Urban Poison

Urban Poison חבר חדש

לייקים:
    0
    שים דגש על הטמפרטורה אתה יכול לשים בצמר גפן לח(לא רטוב מידי)שזאת נראה לי השיטה הכי טובה אבל במקום חשוך וחמים(26-28 מעלות אני כבר לא זוכר בידיוק) אבל הבעיה בצמר גפן אם אתה נותן לשורש לגדול יותר מידי הוא נתפס לך בצמר גפן וזה פרויקט להוציא אותו בעדינות אז בלי אדישות תבדוק כל יום את מצב השורשים אני אישית היתי שם תצמר גפן בתוך סכית שחורה (לא סגורה שיהיה איוורור)ובתוך ארון וזה היה עושה את העבודה

לגבי ההשקיה זה תלוי באדמה שאתה שותל בחום ובגודל הצמח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!